Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Ceyhun

Conversation Between Ceyhun and akalem
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 1 of 1
  1. akalem
    09.02.2016 18:24
    akalem
    Sn.Forum Yöneticisi Ceyhun can. Ben son msjlrı ned.ile F. Güneyli canın şeklen sert ve hakaretamiz gözüken ancak özünde hakça ve yiğitçe bir haykırış olan bir tepki olarak Alevice buluyorum ve özü itibariyle onaylıyorm. Zira forum, bir tekçi zihniyetin it dalaşı yaptığı bir ortam haline gelmştir. Bu güruh bir vesileyle insanları buradan uzaklaştırma siyaseti uygulamaktdırlar. Karşılarında sağdulu ve insani tepkisellik gösterenleri bir şekilde ırkçı şovenist yaftalamalarla ve gerekirse devlete ispiyonlama tehditleriyle sindirmeye çalışmaktadırlar. Örneğin Haziran adlı üye benim en insaniduyarlılıkla yazdığım mesajlar nedeniyle beni terör örgütü destekçisi olarak lanse ederek devletin yetkililerine işaret ederek ispiyonculuk ve adeta hızır paşa arak ortaya çıkmıştır.
    Tüm bunlara ise forum yönetimi olarak sizlerin müdahelesi olmamıştır. Forum şu an işlevini yitirmiş, kısır ve güvensiz bor ortam haline gelmiştir.
    Bilgi ve ilgilerinize sunuyorum can.

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:29.