Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu

Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu (http://www.aleviweb.com/forum/index.php)
-   Kozalak Aile Çay Bahçesi (http://www.aleviweb.com/forum/forumdisplay.php?f=85)
-   -   anket (http://www.aleviweb.com/forum/showthread.php?t=14831)

'Serhan' 26.06.2007 05:21

anket

sevgülü dostlar biz kozalakmen haryanlaru olaraktan kendüsünün foruma geri dönmesünü istüyoruz fakat forumda bazu kendünü bülmez üyelerün haksuz saldurularuna maruz kalan sevgülü kozalakmen dostumuz duygusal küşülüğünden dolayu forumu burakmuştur ama şuan açtugumuz anket sonucunda eger AW halku üsterse kendüsü tekrar gerü dönecektür,kozalakmen haryanlaru olaraktan sevgulerümüzle oylarunuzu beklüyoruz :):):)

çopur 26.06.2007 10:27

İlk oyu verdim.:ok: Tabiki dönsün diye.:ok: Tüm AW üyelerini oy vermeye bekliyorum.:ok: İsteyen kullanmayabilir ya da dönmesin diye oy kullanabilir. :cool: Tabiki AW demokratik bir forumdur.:mad: Yönetim olarak kullandığınız oyları göreceğimiz için olumsuz oy kullananlar ile oy kullanmayan arkadaşlar hakkında gereken yapılacaktır.:D

moycan 26.06.2007 10:41

Alıntı:

çopur Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 91719)
İlk oyu verdim.:ok: Tabiki dönsün diye.:ok: Tüm AW üyelerini oy vermeye bekliyorum.:ok: İsteyen kullanmayabilir ya da dönmesin diye oy kullanabilir. :cool: Tabiki AW demokratik bir forumdur.:mad: Yönetim olarak kullandığınız oyları göreceğimiz için olumsuz oy kullananlar ile oy kullanmayan arkadaşlar hakkında gereken yapılacaktır.:D

Abi AW demokratik bir formdur kısmına kadar okurken aklımda evet dönsün oyu vardı ama yazının o kısmından sonra gelen faşizan tutum işte kanımızda mı ne var birden inat damarlarımın kabarmasına ve hayır oyu kullanmama sebeb oldu.:D

Kusurabakma kozalak, sende olsan aynısını yapardın...:(

çopur 26.06.2007 11:38

Alıntı:

moycan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 91723)
Abi AW demokratik bir formdur kısmına kadar okurken aklımda evet dönsün oyu vardı ama yazının o kısmından sonra gelen faşizan tutum işte kanımızda mı ne var birden inat damarlarımın kabarmasına ve hayır oyu kullanmama sebeb oldu.:D

Kusurabakma kozalak, sende olsan aynısını yapardın...:(

Verdiğiniz her hayır oyu size - rap vs. olarak dönecektir.:) ( Bonus olarak şöyle sıkı bir daş da kafanıza kötelenecektir...:D )

moycan 26.06.2007 11:48

Alıntı:

çopur Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 91727)
Verdiğiniz her hayır oyu size - rap vs. olarak dönecektir.:) ( Bonus olarak şöyle sıkı bir daş da kafanıza kötelenecektir...:D )

Hatırlatırım ben bir aleviyim ve beni raple satın alamazsınız.:ok:

Yinede aramızda DUYGUSAL problemler olmaması için ö.m den DİYALOG KURABİLİRİZ. ;)

MELO 26.06.2007 15:43

bende oyumu kullandim aw ailesine hayirli ugurlu olsun...
peki dönsün diyenlere ne veriyorsunuz:):)
seni tekrardan aramuzda görmekten mutluluk duyacagiz kozalakmen..
kimler seni küstürdü de hele bi bakem ..döverim ben onlari agizlarina biber sürerim..:D:D

xxxmrs 26.06.2007 15:59

tanımıyorum ama geri dönmesi için anket bile hazırlandıysa degecek bi candır ben de oyumu kullandım dönsün :) :ok:

çopur 26.06.2007 16:19

Alıntı:

xxxmrs Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 91793)
tanımıyorum ama geri dönmesi için anket bile hazırlandıysa degecek bi candır ben de oyumu kullandım dönsün :) :ok:

Kendüleri Aw'nin demirbaşıdır. Resmi ahamda burada ....[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Aleviweb'e önemli katkıları vardır. Aşağıda guuugııııl 'da bir arama sonucu....

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

xxxmrs 26.06.2007 16:22

tşk :) :ok:

ezgiii 27.06.2007 00:44

Tabiki dönsün onun hayranlari olarak çok kötü durumdayız. Her gün onu düşünüyoruz nerelerde diye nasıl bizi böylece kimsesiz bıraktı diye ve son olara diyorum ki DÖN KOZALAKMEN DÖN!!!!:):)

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:19.