Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.07.2015, 13:38   #4
Yazar
hüsamkuzu
Forumu İyi Bilen

Bilgiler

Memleket: ERZURUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 15
İtibar Puanı: 79
hüsamkuzu yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 112
171 Mesajına 331 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
haziran_AW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
katliamın sorumlusu bizzat Altan TAN zihniyetidir,Dengir Mehmet Fırat zihniyetidir.HDP'li alevi milletvekilleri önce bu kişilere istafa çağrısında bulunmalıdırlar veya eğer koltuklarına yapışıp kalmadılarsa kendileri istifa etmelidirler.alevilere önderlik etmesi beklenecek kişiler önce bu erdemli davranışı sergilemeli sonra alevilere çağrıda bulunmalıdırlar.hdp'li milletvekilleri ile aynı parti çatısı altında bulunmaları yaramıza tuz basmaları,alevilerle alay etmeleri anlamına gelmektedir.sivasa gideceklerse kendilerine oy veren üç beş aleviyi alıp gitsinler.bizim yolumuz onların yolu değildir.aleviler zaten canlarına sahip çıkıyorlar,acımıza siyaset karıştırmasınlar yeter.

“sivasa gideceklerse kendilerine oy veren üç beş aleviyi alıp gitsinler.bizim yolumuz onların yolu değildir.”

Bir anket yapsalar acaba kaç kişisi “haziran_AW” denilen moderatöre Alevi diyecek merak ediyorum doğrusu? “kendilerine oy veren üç beş aleviyi alıp gitsinler” tabirini nasıl sindirebiliyorsun?
Kendilerine oy veren birkaç Alevi lafı bile senin Alevilikle bir ilgin olmadığını ortaya koymaya fazlasıyla yeter.
Gnost’un sana Faşist demesini gerekçesini düşünüyordum da, şimdi gerekçesini buldum, fikren ve zikren Alevi olmayan tabii ki faşist olur.

hüsamkuzu Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla