Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.01.2018, 10:04   #30
Yazar
Garipmusasultan
Forumu İyi Bilen

Garipmusasultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 43
İtibar Puanı: 50
Garipmusasultan yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 583
261 Mesajına 527 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Raya Haq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayin Alevi kiligina girmis, Alevilikle uzaktan yakinda ilgisi olmiyan Islam yobazi ve fasist Turk Milliyetcisi Garipmusasultan.

Hakaret ve kisisel saldiri yerine, yukarida kaleme alinmis yazilara aklin yolunu yasama yansitip, varsa farkli fikir ve dusuncelerin kaynaklarla aciklasan olmazmi...

Mesela Kuran denilen suc makinasindan bir yigin kaynak gosterdim, bunlara karsi Sunni, Sii, Safi Hanefi ve Hanbelli kaynaklari vs vs ornekleri ile fikirlerin catismasi daha dogru olmazmi?

Benim tanidigim yiginla Ermeni var... Senin gibi Irkci Fasist Kopekler onlarin kesip attigi tirnagi bile etmezken, Ermeni dusmanligi yapmak IRKCILIGIN bir yansimasi degilmidir?

Senin gibi Irkci Fasist ve Dinciler tarafinda Hrant Dink gibi degerli insanlarin kanini emenlersiniz... Sizin gibiler olsa olsa INSANLIK dusmani olabilirsiniz... Defalarca kez yazdim, Alevi Yasam Felsefesinde Din, Irk, Mezsep, Millet ve Renk ayrimi yapmadan 72 millete bir nazarla bakar, Insanlik degerleri icinde hepisini insan olarak gorur..
Sen ve senin gibi insanlik dusmanlarini ise Insan kiligina girmis bir suc makinasi gorur...

Sen ve senin gibi Irkci, Milliyetci ve Gericilerin kendisini Alevi sitesi goren bir forumda boylesi insanlik dusmanligi yapabiliyorsa!!!! bu ALEVI DURUSU DEGILDIR.

Defalarca yazdim ama sende ne anliyacak beyin var, nede bunu mahkeme edebilecek vicdan var......
Ben ALEVI KIZILBASIM, Ermeniyim, Kurdum, Turkum, Lazim, Cerkezim, Yoruk`um, Turkmenim yani yer yuzunde butun topluluklarin bir neferiyim... Her Turden Irkciligi, Milliyetciligi ve Gericiligi halk ve halklar adina mahkum eden ALEVI KIZILBASIM...
Karanliklari aydinliga cikarmak icin kesintisiz mucadele eden biriyim.....

Daha fazla havlamak yerine, bilgi ve birikimlerin varsa, onlari kaleme al, onun uzerine tartisalim. Havliyarak saldirman seni ve senin gibileri hakli cikarmaz.....

Bozkurt ve Kopek soyundan geldiginizi soyliyorsunuz ve inaniyorsunuz.... Bir dedigimiz varmi? yok....

BU FORUM ALEVI FORMU OLMUS OLSAYDI...
SEN VE SENIN GIBILERI BURADA BARINDIRMAZDI....
Ermeni, Kurt ve farkli kimliklere sahip olan halklarin da dusmanligini yaptirmazdi.....

Sonuc olarak sen ve senin gibi FASIST KAN EMICILERIN halk ve halklarin dusmanligini yapmak bir gelenek haline gelmistir..

DERSIM 38 SOYKIRIMINI, Ermenilermi yapti?
SIVAS MADIMAK KATLIAMINI, Ermenilermi Yapti?
MARAS KATLIAMINI, Ermenilermi Yapti?
ERZINCAN KATLIAMINI, Ermenilermi Yapti?
CORUM KATLIAMINI, Ermenilermi Yapti?
GAZI KATLIAMINI, Ermenilermi Yapti?
KARADENIZ KATLIAMINI, Ermenilermi Yapti?

SEN VE SENIN GIBI, TURK IRKCI, MILLIYETCI VE GERICI FASISTLER TARAFINDAN YAPILDI...
Sen ve Senin Gibiler,YAKANLARDAN VE ASANLARDANSINIZ....
Insan kani ile beslenen birer YARASALARSINIZ......

Basbugunun ENIKLERI.....
Vatanseverlik ve Türk milletine mensup olmak benim gurur kaynaklarımdır. İslam ve Alevilik benim için şeref kaynağıdır. Allah'a hamd olsun Türk milletine mensup ve Alevi İslam yolundan bir can olarak beni yarattığı için. Benim siyasetle işim yok ben yolumu inancımı savunuyorum. Sana gelirsek sen Aleviliği inkar eden Alevi büyüklerine hakaret eden iftira atan bir ________sin. Sen terör örgütü mensubu bir hainsin, sen terör örgütlerinin köpeğisin. Aleviliği kullanarak bir yere varamazsın. Adamsan ermeni olduğunu toplum içerisinde açıkça itiraf et soyunu inkar etme ortodoks kilisesinde git haça tap siyasal olarak ne düşünüyorsan bunu ermeni olarak yap. Sen umrumuzda bile olmazsın ne yaptığın bizi ilgilendirmez. fakat fake hesaplarla bütün Alevi forumlarını gezip bu soysuzca propagandaları yapmayı bırak sosyal medya da Alevi maskesi takarak gezme. bizzat kendin ermeni olduğunu defalarca itiraf ettin hala ne işin var buralarda? defol git ermeni sayfalarında iddialarını yaz bizi ilgilendirmez. senin gibi bir ermeni alçağı hangi had ile bir Aleviye Alevi forumunda hakaret edebiliyor sen kimsin? hele ki vatan haini bir terör örgütü destekçisi asla bu hadde sahip değildir. gerçek hayatta bu sözleri karşımda söyle bakalım sonu nasıl oluyor korkak asalacı alçak.

___________________İMZA___________________
“Allah’ın dini kişilerle tanınmaz; hakkın nişaneleriyle tanınır. Öyleyse hakkı tanı, hakka uyanları tanırsın.”

İmam Ali Aleyhisselam

YA ALLAH YA MUHAMMED YA ALİ
Garipmusasultan Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla