Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28.02.2006, 14:26   #4
Yazar
Serkan_Devrim
Erdal Eren

Serkan_Devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: HATAY

Fikirler Tecrübe Puanı: 47
İtibar Puanı: 20
Serkan_Devrim iyi yolda gözüküyor
Serkan_Devrim - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 30
25 Mesajına 43 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Ceyhun Nickli Üyeden Alıntı
Şimdi şöyle birşey var. Bu mesajlara söylediğimiz gibi her forumda ulaşılabiliyor. Ancak çoğu üye farkında değil. Bizim yaptığımız bu konuda üyeleri uyarmak ve de bu işi gizli bir iş olmaktan çıkarmak. Yoksa bütün forumlarda Özel Mesajlar okunabilir. Biz sadece bunu açıkca ilan etmeyi uygun gördük. Evet gerçekten de özel mesajlar aslında özel değil. Tabi ki bu noktada iyi niyetli yaklaşılacaktır. Ama siz gene de kendi özelinizi başka kişilere bırakmayınız. Benim tavsiyem sadece burada değil; bütün forumlarda aynı şeyi yapmanızdır. Özel konuşmalarınız başkaları tarafından takip edilebilmekte.
biliyorum ceyhun. her yerde yapılıyor. ancak sadece şikayet üzerine yapılması gerekli. yani olanı değil olması gerekeni söylemiştim. ama kararımdan vazgeçtim. yozcayın şeffasflık isteğini şimdi daha iyi anlıyorum. sanaldan özel beklentisi olanlara karşı yapılması gerek. bu sebeple alınan kararı destekliyorum.

___________________İMZA___________________
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

şunu bilmenizi ve kabul etmenizi isterim ki, sizin binlerce evladınız var. bunlardan daha niceleri katledilecek, yaşamlarını yitirecek ama yok olmayacaklar. mücadele devam edecek ve onlar mücadele alanlarında yaşayacaklar.

ERDAL EREN

[SIGPIC][/SIGPIC]
Serkan_Devrim Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla