Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.01.2008, 21:21   #22
Yazar
sevecenbaba2005
BARIŞ İÇİN SAVAŞANLAR!...

sevecenbaba2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: AMASYA
Fikirler Tecrübe Puanı: 92
İtibar Puanı: 959
sevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahipsevecenbaba2005 parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 3.450
1.115 Mesajına 2.082 Kere Teşekkür Edlidi
Kalp Ailemden biri olduğunu bilmeni isterim!...

Alıntı:
haziran69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1000.mesajını tamamlayan arkadaşların açtığı başlık artık forumumuzda bir gelenek haline geldi sanırım.bende geleneği bozmayım.şu an itibarı ile 1000. mesajımı yazmış bulunmaktayım.AW ailesinde bir yılı ve 1000 mesajı geride bıraktım.biraz fırtınalı oldu belki.çok güldüğüm çok kızdığım zamanlar oldu.çok kalp kırdım,çok kırıldım.elimden geldik kadar saygı ve sevgi sınırları içerisinde kalmaya özen gösterdim.ben tüm bu yaşananları hayatın bir gereği gibi gördüm.gerçek hayatta da öyle değilmiyiz.bazen kendi ailemiz içinde de yakınlarımızı kırdığımız yada kırıldığımız olmuyormu.önemli olan sonunda sabahlara tekrar tebessümle uyanmak,içimizde yaşattığımız o sımsıcak sevgiyi sınırlamadan paylaşmaktır diye düşünüyorum.hepinizi sonsuz seviyorum.yarın yeni bir sabah olacak ve yine tebessümle uyanacağız.saygı ve sevgilerimle dostlar.

(sanırım bu geleneği SEVDALİNKA arkadaşımız başlatmıştı.onu da anmadan geçmek istemiyorum.buradan kendisinede sevgi ve saygılarımı sunarım.)

Sevgili (haziran69) can;

Emeğin, ilgin, bilgin, katkın, katılımın, analyışın, höş görün ve paylaşımından dolayı tebrik ve teşekkür ederim.

Hizmetinin insanlık, doğruluk ve ülke için olacağını biliyorum ve nice 1000 measjlara imza atmanı temeni ediyorum.

Kendine iyi bak. Sevgi her zaman kalbinde mekan eylesin. Belki sen de şu an ailede değilsin ama; ailemden biri olduğunu bilmeni isterim.

Hoşça ve dostça kal. Sevgi ve saygılarımla!...

___________________İMZA___________________

Sayfamı Ziyaret Eden Konuklarım!... Hoşgeldiniz!... Merhaba!...

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sabır, saygı, sevgi, ille de hoşgörü ve forum kuralları çerçevesinde tartışma ve paylaşıma katılırım. Bu nedenle karşımdaki kişi veya kişilerden de aynı hususlara uymalarını beklerim.

Milletin, vatanın bütünlüğü, cumhuriyet, bayrak, sancak, Mustafa Kemal Atatürk'ü, Atatürk'ün ilke ve devrimlerin, savaşlarda kaybettiğimiz ve kazandığımız değerlerin ölünceye kadar daima bekçisi ve koruyucusuyum.

Yaşamak insanın en büyük doğal hakkıdır. Bu hakkı yok etme çabasında olan (başta PKK. / KADEK Terör örgütü olmak üzere; dünyadaki bütün terör örgütlerini, yandaşlarını, yataklık yapanları, gizli veya alenen destek verenleri, eğiten, yetiştiren ve kullananları, sömürgeci, yayılmacı ve emperyalist) güçleri şiddetle, nefretle kınıyorum.

İmzam = KAD (Hakkında Gerek Duyduğum Açıklamalarım!..)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
sevecenbaba2005 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla