Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28.03.2008, 04:51   #1
Yazar
faced
Y A S A K L I ! ! !

Bilgiler

Memleket: ANKARA
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 10
faced iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 0
1 Mesajına 1 Kere Teşekkür Edildi

Exclamation Hollandaca - Almanca Uyum Kursları

HOLLANDACA & ALMANCA DIL VE UYUM KURSU/ ANKARA

YENI HOLLANDACA GRUBUMUZ 10 EYLÜL'DE BAŞLIYOR...

YENI ALMANCA GRUBUMUZ 15 EYLÜL'DE BAŞLIYOR...

Çıkan yalan yanlış haberlerden dolayı yanılmayın: Hollandaca Dil ve Uyum Sınavı kesinlikle kalkmamistir, ayrintili bilgi için web sayfamız ziyaret edin.

Bu fırsat kaçmaz: Size Türkiye'deki en yüksek başarı oranlarını vaat ediyoruz, fakat sınav günü kötü bir gününüze denk gelir ve sınavı kazanamayarak başarısız olursanız size akabinde açılacak yeni gruba ücretsiz katılma hakkını tanıyoruz. Çünkü biz kendimize güveniyoruz!

Vatandaşlığa uyum zorunluluğu getiren Avrupa ülkelerine (aile birleşimi/ evlilik) (MVV) geçici oturum müsaadesi için başvuracak kişilerin, uyum yasası nedeniyle lisan ve toplum bilgisi gerektiren "vatandaşlığa uyum sınavına" katılıp başarılı olması gerekiyor.

Merkezimizin size sunduğu avantajlar:

- Görsel ve işitsel eğitime dayalı teknoloji ile, disiplinli, kaliteli ve tecrübeli öğretmen kadrosuyla sizi hedefe götürecek en doğru eğitim
- kolay Ankara'nın merkezinde (Bakanlıklar-Kızılay) eğitim olanağı
- Almanca için 5 haftada, Hollandaca için 3 haftada tamamlanan hızlandırılmış kurslar
- Almanca için Schritte 1+2 eğitim seti ve sınava yönelik ek dökümanlarla haftada 6 gün, günde 4 saat ders
- Hollandaca için Naarnederland eğitim seti ve sınava yönelik ek dökümanlarla haftada 6 gün, günde 4 saat ders
- Deneme sınavları ve sınavlara yönelik özel tüyolar
- Arzu edenlere özel ders imkanı
- En uygun fiyatlar ve sınavda en yüksek başarı oranları
- Bütün işlemlerinizde yardım ve danışmanlık.

Hayallerinize kavuşmanıza az kaldı ama vatandaşlığa uyum sınavınızı riske atmadan önce bizimle görüşmeyi ihmal etmeyin. Hemen irtibata geçin açılan yeni gruplarda yerinizi garantileyin.

Çünkü biz, sizleri bu sınava en iyi şekilde hazırlamayı planladık!

Faced Eğitim ve Danışmanlık
Akay Caddesi 11/13
Bakanlıklar-Kızılay/ Ankara
Tel: 0090/312 4179647 Gsm : 0541 790 07 06
Fax: 0090/312 4179648

Konu _Hayat tarafından (25.10.2008 Saat 01:57 ) değiştirilmiştir. Sebep: link vermek ve msn adresi paylasmak yasaktir
faced Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla