Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28.01.2018, 05:50   #15
Yazar
Raya Haq
Forumu İyi Bilen

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 12
İtibar Puanı: 10
Raya Haq iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 11
29 Mesajına 31 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Garipmusasultan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biz kimseyi şikayet etmeyin muhbirlik kahpelik siz ermenilerin soyunda vardır öyle şeyler bizde yoktur. Zaten bu devlet senin gibi kripto ermenileri terör örgütü mensuplarını her an takip ediyor sizlerin ne halt olduğunu Alevilikle alakası olmayan kürtçüler ve ermeniciler olduğunuz biliniyor.
Irkci, Milliyetci ve Gerici Fasist Garipmusasultan, denen iki yuzlu ve riyakar SAHTEKARI....

Bir dedigin digerini tutmuyor... Bak daha once yazdigin cavap....

(((( Utanmaz iftiracı yalancı adi ermeni Allah sana lanet etsin! Madımakta benim 2 tane akrabam o caniler yüzünden genç yaşta hakka yürüdüler. Sen kime ne anlatıyorsun? Aleviliğin değerlerine inancına büyüklerine burada gelip sabah akşam iftira atıyor saygısızlık yapıyorsun senin ermeni olduğunu çok iyi biliyorum sen de zaten inkar etmiyorsun. Neye inanırsan inan sana karışmam beni bağlamaz fakat Aleviliğe ve Alevilik değerlerine saygısızlık yaparsan orada dur haddini bil ermeni diyerek seni uyarırım. Defol git kilisen de ortodoks inancına hakaret bakalım sana o soydaşın ermeniler ne cevap verecekler? Vatanseverliğim ve Aleviliğe olan bağlılığımdan dolayı bana faşist diyorsun ve nice iftiralar atıyorsun. Sen lanetlenmiş bir şeytansın çünkü sen Aleviliğe iftira atıyor ve düşmanlık ediyorsun sen yaratılmışların en seçkinine düşmanlık ediyor ve iftira atıyorsun sen son dine iftira atıyor ve hakaret ediyorsun senin suçların büyük ve lanetlenmiş bir şeytansın. Seni zaten en kısa zamanda savcılığa vereceğiz.)))

Yukaridaki yazi, Ahlaksiz, Onursuz, Iki Yuzlu serefsiz ve sahtekar Garipmusasultanin yazisidir.
(Seni en kisa zamanda savciliga verecegiz diyor!!!)
Sonra Ihbarciligi ve Muhbirciligin kendisi ile alakasinin olmadigini yaziyor.....
Asaglikca baska insanlara saldiriyor....

Senin Inandigin Allah, Peygamber ve Arap Ali`ne, Sen ve Senin gibileri insanlik adina mahkum ediyorum, Sizin gibiler Yasadikca Insanlik, Insanligindan utanir olacaktir.......

Raya Haq Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla