Konu: Musahİplİk
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25.01.2018, 16:45   #29
Yazar
Raya Haq
Forumu İyi Bilen

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 12
İtibar Puanı: 10
Raya Haq iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 11
29 Mesajına 31 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
onurcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kırmızı olarak yazılan bölümün cevabı çok açık ve net olarak açıklıyorum ..

Ömer'e kırkbin dirheme kızını satan kişi alevilerin don değiştiren Ali'si değil... Olamazda...

Mavi bölümün cevabı.

Dedenin adını söyle o dede hangi dede... Gözcünün elindeki sopa ASA dır.. İnkar eden dede hangi dede adını yaz... Sallayıp durma...

Sevgili bozo, beni böyle bir üslupla yazmaya zorlayan nedenleride lütfen göz önüne bulundurun.
Adem cileden çıkartıyor insanları ve beni.. Her yazdığı cevap bana karşı hakaret içerikli, bir defacık olsun yönetime şikayet etmedim.. Beni bu duruma iten, nedenleri iyi değerlendirin lütfen... ilk defa uyarı alıyorum, 30 % u gördüm..Bu adam beş aydır ayağıma dolaşıyor.. Daha fazla dolaşırsa veya defolup gitmezse, ucunda banlanmada olsa, benden adam akıllı bir cevap alacak artık, canıma tak etti...

Saygideger Onurcan`nin soylemleri ve durusu, bu forumu yonetenleri bile cileden cikarabilmis.
Sevgi ve Insanlik yolunun, Aleviligin yaninda dunku cocuk olan INSANLIK TARIHIN VAHSI DINI OLAN ISLAM ve Bir SUC MAKINASI oldugunu, bir birlerinin Kucuk yastaki kiz cocuklarina tecavuz eden bir AHLAKSIZ TAYFASI oldugunu ispatlamasi... Islam yobazlarini rahatsiz etmis olacakki, Cevap verme yerine veya Islam Yobazcilari teorik olarak susturmak yerine, bilgi ve birikimleri ile Alevi Yasam Felsefesini, Islamin Yobaz Yapilanmasi ile ilgi ve alakasinin olmadigini vurguluyanlari caktirmadan tehdit etmesi... ILGINC OLMUS...

Sonuc olarak BU SITEYI BU HALE GETIRENLER, SITEDE GOREVLI ISLAMIN YOBAZLARININ CABALARI ILE OLMUSTUR...

Saygilarimla.

Raya Haq Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla