Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.12.2015, 13:01   #1
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Forum durumuyla ilgili tartışma

Forumda malesef ben dahil bütün yöneticiler bu ara siteye pek uğramıyor. İncelediğim ve gördüğüm kadarıyla forum "en seviyesiz" dönemini yaşamakta. AW'yi bu amaçla geri açmadık.

Gelin burada sorunun çözümü için tartışalım. Kim foruma vakit ayırabilir, kim forumda düşen seviyeyi yapıcı bir tutumla düzeltebilir, bunu konuşalım.

Çok net ifade edeyim. Bu tarz yazışmalar, karşılıklı hakaretler, her gün kavga gürültü; AW'nin tarzı değil. Bu şekilde forum devam edemez. Benim kafamda bazı önlemler mevcut. Ama bütün üyelerin katılımıyla tartışarak alalım kararlarımızı. Bu tartışma süresince herkes normal üye statüsündedir. Mevcut yöneticilerimizle ilgili bir sorun olduğundan değil, yeni ve gerçekten aktif bir yönetim ekibi oluşturmak için mevcut yönetici izinleri kaldırıldı.

Herkes lütfen sorunlarını ve çözüm önerilerini belirtsin. Ortak şekilde "AW neden bu kadar seviyesiz bir hale geldi?" bunun tespitini yapıp çözüm üretelim.

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla