Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.12.2015, 17:16   #9
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
redyellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"AW neden bu kadar seviyesiz bir hale geldi?"

1- Forum üst yönetiminin ilgisizliği. Hakaretler ediliyor, ağır sözler yazılıyor, şikayet butonu kullanıyorum ama tık yok.

Hakaret eden ama ceza almayan kişi daha da ileri gidiyor.

İşin kötüsü de hakaret edenler arasında son zamanlarda yönetici ünvanı verilen kişilerin de olmasıdır.

2- Bazı üyelerin KİŞİSEL hırsları, hazımsızlıkları.

Şu konuda bile iki satır fikir ve düşünce yazmadan adam isim vererek üyelere saldırıyor.

Bu bir hazımsızlıktır.

3- Forum şiddet içermeyen, hakaret içermeyen her görüşe açık olmalıdır, forumları forum yapan da budur zaten.

4- Son dönemlerde terör örgütü pkk konusunda çok yanlış bir tavır var forumda.

Şehit haberi oluyor, pkk askeri şehit ediyor, polisi şehit ediyor, ben şehit haberini paylaştığım için suçlanıyorum bazı kişiler tarafından.

Böyle bir yanlış, böyle bir çirkinlik olabilir mi?

Terör örgütü eleştirilmelidir, bunu yapmak insani bir görevdir çünkü...ama terör örgütünü eleştirdiğim için, şehit haberi paylaştığım için hakaret işitiyorum forumda.

Bu durum net çizgilerle düzenlenmelidir.

HAKARETE asla izin verilmemeli.

ÜYEYE HARARET EDEN ÜYE BANLANMALIDIR.

Bu tekrar ederse ban sınırsıza kadar gitmelidir.

5- İnsanların inançlarıyla alay edilmemeli, dalga geçilmemeli.

Mesela SAHTEPEYGAMBER diye nick alıp insanlarla dalga geçen üye bile var.

Hiç kimse inanmak zorunda değildir ama saygılı olmak zorundadır.

6- TAHAMMÜL, HAZIM konusu çok önemli.

Ben bir günlük hazırlıyorum.

defalarca suçlamalar yapıldı.

Yok iktidar yanlısıymışım, yok 3 tane yerden alırtı yapıyormuşum, yok yalan habermiş vs.vs.

Onlara yazdım tekrar edeyim:

HABER SİTESİNDEN ALINTI YAPILIR; FORUMU YAPIŞTIRILIR.

Her forumda bu böyledir.

Eğer HABERDE BİR YALAN VARSA paylaşan değil haberi yapanın hatasıdır.

Bu durumda üye ne yapmalıdır: ARKADAŞ BU HABER YALAN; DOĞRUSU ŞU; KAYNAĞI DA ŞU diyebilmelidir.

Bunu yapan kimse yok, şu haber yalan, doğrusu da şu diyen yok ama sürekli saldırılar var, sürekli hakaretler, suçlamalar var.

Sırf ben bu üyeler gibi düşünmediğim için, şehitler konusunda daha hassas olduğum için suçlanıyorum.
1. Bunun farkındayız ve çözüm için bu konu açıldı.

2. Yorum yok.

3. Katılıyorum.

4. "Terör örgütü eleştirilmelidir." deyince, bunun sınırını kim belirliyor? Karşıdaki kişi de sizin görüşlerinize katılmayabiliyor. Siz eleştiriyorsunuz bir örgütü, başka bir kişi de savunuyor. Sonra yöneticiler karakollara çağrılıp ifade vermek zorunda kalıyor. Burada kimse "üyeleri" muhatap almıyor. Savcılıklar, polis vs "site adına" tek bir kişinin kapısına dayanıyor. Biz vaktimizi "yasal prosedürlerle" uğraşarak geçirmek istemiyoruz. Yasadışı örgütler tartışma alanımız değil.

5. Söz konusu nickin "hakaret" içerdiğini düşünmüyorum. Siz istediğiniz şeye inanabilirsiniz, başkaları da inanmayabilir. Kendisinin veya başka birinin "Sahte peygamber" olduğunu iddia etmek fikirdir. Karşıdaki kişileri "gereksiz yere tahrik" etmek tartışma ortamını bozar. Katılıyorum. Ancak kişinin "sahte" kelimesi kullanması hiçbir şekilde hakaret kapsamına alınamaz. Bu ağır.

6. Sizin haberleriniz konusunda, haberlerinizi biraz kısıtlamanız veya tek sayfaya toplamanızı istedik çünkü bu forumun "okunurluluğunu" bozuyordu. Tamamen teknik bir sorun.

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla