Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Ek Bölümler / Diğer Siteler > Radyo Aleviweb

Radyo Aleviweb radio.aleviweb.com adresindeki Radyo Aleviweb

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.10.2008, 23:03   #1
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

haziran_AW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!
Tournaments Won: 1

Memleket: AMASYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 94
İtibar Puanı: 1415
haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var
haziran_AW - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.577
1.695 Mesajına 3.780 Kere Teşekkür Edlidi

Standart radyo için nick alma(resimli anlatım)

1.ADIM

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] nick(rumuz) alma ekranına geçiş yapıyoruz.Aşağıdaki resimde görüleceği gibi boş kutucuğa güvenlik kodunu giriyoruz.Büyük harf/küçük harf duyarlı olduğundan kodu aynen girmeniz gerekiyor.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

2. ADIM

Birinci pencerede kodu yazdıktan sonra işleme devam etmek için next butonuna tıklıyoruz ve karşımıza aşağıda fotoğrafı bulunan yeni sayfa açılıyor.Bu sayfada boş kutucuklara isim soyisim girerek next butonuna tıklıyoruz.

3. ADIM

yeni açılan sayfada radyoda kullanmak istediğimiz nickimizi yazıyoruz daha sonra email adresimizi ve radyoda kullanacağımız şifremizi yazarak next butonuna tıklıyoruz.burada dikkat etmemiz gereken iki husus var.birincisi e-mail adresi yazdığımız kutucuğun yanında bir küçük kutucuk daha var burayı işaretleyer register kodunun e-mail adresimize gönderilmesini sağlıyoruz ikincisi de eğer kullanıcı adımız başka bir kullanıcı tarafından kullanılıyorsa veya vermiş olduğumuz email adresi ile daha önce nick alınmışsa uyarı verecektir.böyle bir durumda gerekli değişikliği yaptığınız taktirde bir sonraki sayfaya geçebileceksiniz.

4. ADIM

bizden adresimi yazmamızı istiyor.boş bırakıp(tercih sizin) next butonuna tıklıyoruz.

5. ADIM

kişisel bilgilerimizi yazmamızı isteyen yeni bir sayfa açılıyor,burayıda boş bırakıp(tercih sizin) next butonuna tıklıyoruz.

6. ADIM

renk seçimi yapmamızı isteyen bir sayfa açılıyor,boş bırakıp(tercih sizin) next butonuna tıklıyoruz.

7. ADIM

.... ve artık son sayfadayız.register butonuna tıklayarak işlemi bitiriyoruz.şimdi mail kutumuza giderek flatcast sisteminin adresimize göndermiş olduğu aktivasyon linkine tıklıyoruz ve almış olduğumuz nick i onaylıyoruz.

8. ADIM

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] aleviweb radyomuza giriş yapabilirsiniz.Radyo ekranımızda GİRİŞ yazan butona tıklayarak almış olduğunuz nick ve şifreyle aramıza katılabilirsiniz.Dinlemek istediğiniz ezgileri istek yapabilir,dost sohbetlerine katılabilirsiniz.Ne diyelim.Aramıza hoşgeldiniz

___________________İMZA___________________
zaman her zaman haklı çıkarmıştır beni.dile kolay 10 yıl oldu bu imzayı atalı.

yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar(korkmadım)

nokta kadar menfaat için,virgül gibi eğilme(eğilmedim)

http://hizliresim.com/Po3PZ6][img]http://i.hizliresim.com/Po3PZ6.png

Konu haziran_AW tarafından (25.06.2015 Saat 19:51 ) değiştirilmiştir.
haziran_AW Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
haziran_AW Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:
Alt 25.06.2015, 19:54   #2
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

haziran_AW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!
Tournaments Won: 1

Memleket: AMASYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 94
İtibar Puanı: 1415
haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var
haziran_AW - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.577
1.695 Mesajına 3.780 Kere Teşekkür Edlidi

fotoğraflar ve linkler yenilenmiştir.radyomuzu dinlemek isteyen dostlarımız tarif edildiği şekilde nick(rumuz) alabilirler.dilerlerse radyo görevlisi arkadaşlarımızda nick alma konusunda yardımcı olacaklardır.

___________________İMZA___________________
zaman her zaman haklı çıkarmıştır beni.dile kolay 10 yıl oldu bu imzayı atalı.

yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar(korkmadım)

nokta kadar menfaat için,virgül gibi eğilme(eğilmedim)

http://hizliresim.com/Po3PZ6][img]http://i.hizliresim.com/Po3PZ6.png

haziran_AW Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
nick alma, radyo aleviweb, radyoaw

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil