Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Toplumsal Konular > Eğitim - Öğretim

Eğitim - Öğretim Okulumuz, sınavlarımız, eğitim sistemimiz... Eğitim ve öğretim konuları forumu.

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.01.2008, 11:58   #1
Yazar
Sedat
Forumla Bütünleşmiş

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 74
İtibar Puanı: 1433
Sedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 775
646 Mesajına 1.598 Kere Teşekkür Edlidi

Thumbs down Müdürün 2 YTL'lik rezilliği

Müdürün 2 YTL'lik rezilliği

Fotokopi parasını veremeyince, sınıfta küçük düşürüldüğünü öne süren öğrenci, kaymakama mektup yazıp müdürü şikayet etti

2 YTL fotokopi parasını veremeyince okul müdürü tarafından azarlandığını öne süren 7. sınıf öğrencisi Gülşah Karabük, müdürü kaymakama şikayet etti.

Adana’daki Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu 7’nci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Gülşah Karabük, Okul Müdürü Mehmet Topak’ı Yüreğir Kaymakamı Abdullah Dölek’e şikayet etti. Gülşah, okulda yapılan sınavla ilgili her öğrenciden istenen 2 YTL tutarındaki fotokopi parasını veremediği için müdürün kendisini sınıfta arkadaşlarının ve öğretmeninin yanında rezil ettiğini öne sürdü. Bu duruma çok üzüldüğünü belirten Gülşah Karabük, Kaymakam Dölek’e bir mektup yazarak yaşadığı üzücü olayı anlattı. Gülşah’ın yazdığı mektup şöyle:

İşte Gülşah’ın mektubu

“Sevgili Kaymakamım, ben 13 yaşında bir öğrenciyim. Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu’nda okuyorum. 7’nci sınıftayım. Okul müdürümüz Mehmet Topak beni zor şartlar altında bırakıyor. Annem ve babam ayrı yaşıyor. Ben zaten sıkıntıdayım. Bir dedem var. O bazen günde 50 Yeni Kuruş veriyor. Bir simit-şalgam parası bile etmiyor. İki kardeşiz. Kardeşim 3’üncü sınıfa gidiyor. Bizim ne evimiz ne barkımız var. Mehmet Topak beni sınıfta rezil etti. Benden para istiyor. Öğretmenimin ve arkadaşlarımın yanında beni mahcup düşürdü. Arkadaşlarım benimle dalga geçiyorlar. İnanın ki okumama derecesine geldim. Dedem 3 odalı bir yer yaptı. Ne penceresi var, ne kapısı. İçinde hiçbir eşya yok. Arkadaşlarımı eve getiremiyorum. Benimle yine dalga geçerler diye.”
Bu mektup üzerine Kaymakam Dölek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Özdemir’e konunun araştırılması talimatını verdi. Müdür Topak ise “Ben gerekli açıklamayı İlçe Milli Eğitim Müdürü’ne yaptım” dedi.

vatan

Sedat Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Sedat Kullanıcısına bu mesajı için 8 üye teşekkür etti:
Alt 02.01.2008, 12:37   #2
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 156
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

İnsanlıktan nasbini almamış.Adana daymış gidip 2 ytl sini versemmi acaba

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
**Yorum** Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:
Alt 02.01.2008, 18:20   #3
Yazar
Deli_Nefes
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Memleket: ADANA
Fikirler Tecrübe Puanı: 87
İtibar Puanı: 1385
Deli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 2.801
1.433 Mesajına 2.546 Kere Teşekkür Edlidi

böyler ögretmenler olunca haberlerı duyuyoruz...benım bıldıgım ögretmen ogrencıyı anlar burdakı dengesız hıcmı ögrencı olmamıs.anasından ögretmen olarak dogmus yazık ya yazık.... o kadar kıymetlı ınsanlar varkı hoca yapmıyolar,bunun gıbı dengesılerı yapıyolar..

Deli_Nefes Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Deli_Nefes Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 02.01.2008, 18:28   #4
Yazar
hemavaz
Boran Fırtınası

hemavaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM

Fikirler Tecrübe Puanı: 68
İtibar Puanı: 701
hemavaz parlak bir geçmişe sahiphemavaz parlak bir geçmişe sahiphemavaz parlak bir geçmişe sahiphemavaz parlak bir geçmişe sahiphemavaz parlak bir geçmişe sahiphemavaz parlak bir geçmişe sahiphemavaz parlak bir geçmişe sahip
hemavaz - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1.467
596 Mesajına 854 Kere Teşekkür Edlidi

müdürün yediği aidat paralarını acaba sorup soruşturan var mı? 2 ytl için sınıfta küçük düşürmüş çocuğu , rezil adam.

SEVGİ, EYLEM GEREKTİRİR...

Katılan santçılar.

OĞUZ BORAN
CANKAT ERDOĞAN
SEZA KIRGIZ
CEM ÖZBEK
TAYLAN (Yol Arkadaşları)
UMUT GÖNDELEN (bykus)

Vakfımız Kütüphanesini bir Alevilik bilgi merkezine dönüştürmek için
hep beraber olmaya bekliyoruz...

Tarih: 13 nisan 2008 pazar

saat:17:30

yer: HACI BEKTAŞ VELİ KÜLTÜR ve TANITMA DERNEKLERİ GENEL MERKEZİ

Adres: Sokullu Mehmet Paşa Caddesi İğde Sokak No:24 Dikmen/ANKARA
hemavaz Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
hemavaz Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 02.01.2008, 21:27   #5
Yazar
Enerji
Forumla Bütünleşmiş

Enerji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Fikirler Tecrübe Puanı: 76
İtibar Puanı: 860
Enerji parlak bir geçmişe sahipEnerji parlak bir geçmişe sahipEnerji parlak bir geçmişe sahipEnerji parlak bir geçmişe sahipEnerji parlak bir geçmişe sahipEnerji parlak bir geçmişe sahipEnerji parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 570
657 Mesajına 1.175 Kere Teşekkür Edlidi

yazık ya. bu yaştaki bi çocuğa nasıl kıyılırda böyle küçük düşürülür nasıl insanlar var ya.. 2 YTL dediğin nedirki..

♥ Enerji ♥

Enerji içimde, Enerji heryerde....
Enerji Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Enerji Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 02.01.2008, 21:52   #6
Yazar
ceritlı
Forumla Bütünleşmiş

ceritlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 79
İtibar Puanı: 1591
ceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorceritlı ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 6.639
1.204 Mesajına 2.466 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
mihrali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
böyler ögretmenler olunca haberlerı duyuyoruz...benım bıldıgım ögretmen ogrencıyı anlar burdakı dengesız hıcmı ögrencı olmamıs.anasından ögretmen olarak dogmus yazık ya yazık.... o kadar kıymetlı ınsanlar varkı hoca yapmıyolar,bunun gıbı dengesılerı yapıyolar..
can o şahıs öğretmen değil araştırın atama ile paraşutlan gelmiş müdürüdür
ya ceritlı sana ne oldu sende önceden bilmeye başladın eh nede olsa bende mamaklıyım okadarda olsun bu magazin yanı

öğrenci kardeşimizi destekliyorum müdürü kınıyorum yapanlar hak etikleri cezayı almalarını bekliyorum

öğretmen eytimcilerımızın böyle yüsüzleri içinde temizliyecağını diliyorum saygılarımı sunuyorum onların elerınden öpüyorum

ceritlı Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
ceritlı Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 02.01.2008, 22:03   #7
Yazar
gülümser
Forumun Bir Parçası

gülümser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: AMASYA
Fikirler Tecrübe Puanı: 57
İtibar Puanı: 659
gülümser parlak bir geçmişe sahipgülümser parlak bir geçmişe sahipgülümser parlak bir geçmişe sahipgülümser parlak bir geçmişe sahipgülümser parlak bir geçmişe sahipgülümser parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 1.232
333 Mesajına 588 Kere Teşekkür Edlidi

sadece yazik diyorum...............ve kiniyorum böyle insanlik disi olaylari...........

Dal Rüzgar'ı Affetsede , Kırılmıştır Bir Kere
gülümser Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
gülümser Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:
Alt 02.01.2008, 23:03   #8
Yazar
rayber özgür
Forumla Bütünleşmiş

rayber özgür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: İZMİR
Fikirler Tecrübe Puanı: 75
İtibar Puanı: 1138
rayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 973
804 Mesajına 1.376 Kere Teşekkür Edlidi

vay be helal olsun akp ye nasılda herşeyi ellerine geçirdiler.ılımlı islam diye diye ama onlara muhalefet olacak kimse yokki. atatürkün partisi sayın baykalın ellerinde daha ne kadar sürünecek

UNUTMUŞTUK AYRILIĞI
YOK SAYMIŞTIK ÖZLEMEYİ
MUTLULUK MAVİ ÇOCUK
OYNARDI BAHÇEMİZDE
"Düsman zindanda yenilmez diye düsünme hic,hatirla IBRAHIMI,MEHMET ZEKIYI,ORHANI ve daha simsicak kurumadi CIHANIMIZIN kani" !

yalnız değilsin eskici
bir sabah güneş doğar
sevgiden tuğlalarla
yeniden kurarız bu kenti
rayber özgür Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
rayber özgür Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 03.01.2008, 14:56   #9
Yazar
HEVİDARIM
***UmUtlUyUm***

HEVİDARIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZURUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 62
İtibar Puanı: 940
HEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 918
532 Mesajına 857 Kere Teşekkür Edlidi

Bu memlekette paran varsa konuşabilirsin yoksa seni insan yerine bile koymuyorlar!!!Ve bunu bir küçük çocuğa yaptıkları için bence insanlıktan çıkan kendileridir!!!

Ben PİRİMİ hak bilirim yoluna kurban olurum... Uğruna dün doğdum bugün ölürüm diyen gelsin İŞTE MEYDAN...!!!

SEMAHLAR DÖNÜYORUM TURNALAR GİBİ;
PİR AŞKINA,HAK AŞKINA,HALK AŞKINA

GÜLÜMSE KADERİNE....
HEVİDARIM Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
HEVİDARIM Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 03.01.2008, 15:44   #10
Yazar
Pınar_34
Genel Sorumlu

Pınar_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ADIYAMAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 78
İtibar Puanı: 1658
Pınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 4.077
1.448 Mesajına 3.903 Kere Teşekkür Edlidi

Rezilliğin bu kadarınada pes!!! Gelde çoluğunu çocuğunu bu ve bunun gibilerin eline bırak eğitsinler diye.

Pınar_34 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Pınar_34 Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil