Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Toplumsal Konular > Eğitim - Öğretim

Eğitim - Öğretim Okulumuz, sınavlarımız, eğitim sistemimiz... Eğitim ve öğretim konuları forumu.

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.03.2008, 00:17   #11
Yazar
iklim_deniz
Tecrübeli Üye

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 39
İtibar Puanı: 94
iklim_deniz yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 41
30 Mesajına 48 Kere Teşekkür Edlidi

hiç birşey değişmeyor hayatımızda1960da da,70te de,80de de 90da da ve 2000de de .....değişeceğide yok,değişimin tek anahratı gericilerin,faşistlerin kafa yapılarının değişmesi,yoksa bu hep böyle gidecek...

___________________İMZA___________________
kaybetmek kolay,kazanmak zor...
iklim_deniz Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.03.2008, 10:01   #12
Yazar
çopur
Forumla Bütünleşmiş

çopur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 96
İtibar Puanı: 1359
çopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.431
1.323 Mesajına 3.498 Kere Teşekkür Edlidi

Dil Tarihteki olaylar yemekhaneye giden sol görüşlü bir öğrenciye kendi bölgelerine girdiği için ülkücülerin satırla saldırmasıyla başlamış. Bu öğrenci kafasının arkasına aldığı satır darbesiyle yaralanmış ve 16 dikiş atılmış.

Fen fakültesinde ise Dil Tarihteki olayların duyulması ardından fakültede güçlü olan ülkücüler solcu gördüğü öğrencilere gerekçesiz saldırmış ve yaralanan sol görüşlü öğrenciler ameliyata alınmış. Bunlardan bir tanesinde sol böbrek bölgesine gelen üç bıçak darbesi var.

Olaylar karşıt görüşlü öğrencilerin kavgası değil; Ülkücü faşistlerin saldırılarıdır.

çopur Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
çopur Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 27.03.2008, 15:58   #13
Yazar
Sedat
Forumla Bütünleşmiş

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 73
İtibar Puanı: 1433
Sedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı varSedat görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 775
646 Mesajına 1.598 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Olaylar karşıt görüşlü öğrencilerin kavgası değil; Ülkücü faşistlerin saldırılarıdır.
Zaten başka bir sebeb olamazki.Yıllardır aynı hep onların saldırısı. Ağzı salyalı i....ler herzamanki kudurganlıklarıyla etrafa saldırıyorlar.

Konu Sedat tarafından (27.03.2008 Saat 16:32 ) değiştirilmiştir.
Sedat Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Sedat Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 27.03.2008, 16:11   #14
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 156
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

İt ürür Kervan Yürür.

Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.03.2008, 16:55   #15
Yazar
Rojin
Forumu İyi Bilen

Rojin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: -48
Rojin hakkında olumsuz fikirler mevcut

Ettiği Teşekkür: 117
93 Mesajına 129 Kere Teşekkür Edlidi

evet tandoğandaki arkadaşlar örgütlü falan değiller.30 mart kızıldere katliamı için açılan stant yağmur dolayısıyla toplanmaya başlayınca herkesin derste olmasnın fırsat bilen faşistler tarafından yapılmış olan bir saldırı.yani bence sadece o arkadaşlara ypılan bir şey olarak görülmemeli orada kim olursa olsun o olay yapılacaktı.sadece orada o an savunmasız olarak o arkadaşlar vardı ve onlara saldırıldı diye düşünüyorum.
neyse ki 2 si de kurtuldu.

Eğer bir adam marşla uyum içinde yürüyebiliyorsa, o değersiz bir yaratıktır. kendisine yalnızca bir omurilik yeterli olabileceği halde her nasılsa yanlışlıkla bir beyni olmuştur onun. Uygarlığın bu kara lekesi en kısa sürede yok edilmelidir. Emirle gelen kahramanlıktan, bilinçli ve bilinçsiz şiddetten, aptalca yurtseverlikten, tüm bunlardan nefret ediyorum. Ben savaşı ve o soğuk silahları öylesine tiksindirici ve aşağılayıcı buluyorum ki böyle iğrenç bir eyleme katılmaktansa kendimi yok ederim daha iyi...benim anlayışıma göre sıradan bir cinayet, savaşta adam öldürmekten daha kötü değildir.
Albert EİNSTEİN
Rojin Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil