Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Toplumsal Konular > Eğitim - Öğretim

Eğitim - Öğretim Okulumuz, sınavlarımız, eğitim sistemimiz... Eğitim ve öğretim konuları forumu.

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.04.2008, 18:52   #11
Yazar
VatanSever
alternatif

VatanSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: MERSİN
Fikirler Tecrübe Puanı: 58
İtibar Puanı: 774
VatanSever parlak bir geçmişe sahipVatanSever parlak bir geçmişe sahipVatanSever parlak bir geçmişe sahipVatanSever parlak bir geçmişe sahipVatanSever parlak bir geçmişe sahipVatanSever parlak bir geçmişe sahipVatanSever parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 3.941
587 Mesajına 1.205 Kere Teşekkür Edlidi

Standart fikirler/in-im

Alıntı:
başak bülbül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
böyle düşünmeniz beni çok üzdü... ben işim gereği türkiyenin çoğu ili ilçesi kasabası ve köylerindeki birçok köy okulunu gezdim sevgili kkeser ve hasan hüseyin kardeşim devlet yapmıyor diye sende mi yapmayacaksın o siteyi incelemiş olsaysıdız bu şekilde yazamazdınız çünkü bu kadar duyarsız olabileceinizi sanmıyorum
syn Başak Bülbül sizi anlıyorum,destekliyorum,katılıyorum.amaa,lakin sen düzeltmeye çalışırken,birileri sürekli bozmaya çalışıyor.Ve senden haha başarılı oluyor."senin ne verdiğin deyil,karşındakinin alabildiğini verirsin"başarılar dilerim.

VatanSever Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
VatanSever Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 01.05.2008, 19:23   #12
Yazar
cemanlı
ÖZGÜRLÜK

cemanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 56
İtibar Puanı: 765
cemanlı parlak bir geçmişe sahipcemanlı parlak bir geçmişe sahipcemanlı parlak bir geçmişe sahipcemanlı parlak bir geçmişe sahipcemanlı parlak bir geçmişe sahipcemanlı parlak bir geçmişe sahipcemanlı parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 672
460 Mesajına 705 Kere Teşekkür Edlidi

birileri bozuyor diye karamsar olmak neden? Çeşitli kampayalara,çalışmalara imza atarak toplumun çoğunluğuna itham edebiliriz ve toplumu bir baskı unsuru haline getirebiliriz lütfen bunu görün, tarihte bunun örnekleri var özel eğitim yasası nasıl çıktı sizce, aileler bir araya gelip baskı grubu oldu ve sonuç istediklerini elde ettiler. burada bize düşen elden geldiğince katılımı artırmak ve desteklemek , damlaya damlaya birikiyor merak etmeyin köy öğretmenleri için de her bir birey bu açıdan önemli ilk başlarda sesler cılız çıkar belki ama zamanla ve çalışmayla o cılız sesler susturulamayan bir sese dönüşür bunu düşünün ve destekleyin geleceğimiz için

___________________İMZA___________________
asmak neyi kurtarır
öldürmek neyi
yaşatmaktır önemlisi
güzel yaşatmak
abeceden geçirmek kıracın çekirgesini
ekmeksiz yuvasız hekimsiz bırakmamak

HAZİRANDA ÖLMEK ZOR!

hakkı göstermeye delil oluruz fakat kör olanlar görmez bu hali
cemanlı Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
cemanlı Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 09.10.2008, 20:48   #13
Yazar
whitee
Üye

Bilgiler

Memleket: KAHRAMANMARAŞ
Fikirler Tecrübe Puanı: 37
İtibar Puanı: 35
whitee iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 54
16 Mesajına 22 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
AmedKIZI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Köyler kadar doğu illerinin ucra köşelerindeki okullarda da öğretmen,eğitim aracı eksikliği çok fazla.. yardımcı olabilmek için öğretmenlerin yanı sıra eğitimle ilgili bir sivil toplum örgütüne üye olmakta az da olsa kafi olabiliyor..yerterki insan yürekten düşünerek sevgiyle destek verebilsin .. ben bir eğitim gönüllüsü olarak çoğu çocuğa ulaşabilme imkanı buldum.. daha fazlasına erişmek içinde fazlasıyla çabalıyorum duyarlı tüm arkadaşlarımız da istedikleri herhangi bir eğitim gönüllüleri vakıfına başvurabilirler

bir çiğlık bin haykırışa dönüşür..
ben de günedoğuda görev yaptım orda o kadar çok şeye ihtiyaç var ki öğretmenlerin işi zor

whitee Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
whitee Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil