Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Spor > Basketbol

Basketbol Basketbol hakkında bilgiler, belgeler, paylaşımlar.

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.02.2008, 11:04   #1
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 156
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.652
3.466 Mesajına 6.741 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Bu kadarına da pes!

Spor müsabakalarında görmek istemediğimiz olaylara bir yenisi daha eklendi! Yıldız Kızlar Grup Birinciliği final maçında, Trabzon Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu takımının antrenörü basket atamayan kız öğrencileri tartaklarken, bir öğrenciye de kafa attı!

Milli Eğitim Bakanlığı Okul İçi Spor İzcilik Dairesi Başkanlığı 2007-2008 öğretim faaliyet programı kapsamında Basketbol Yıldız Kızlar Grup Birinciliği maçları, Erzincan'da yapıldı.

Final maçında, Trabzon Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu ile Giresun Yeşil Giresun İlköğretim Okulu takımları karşı karşıya geldi. Maçta Giresun takımı ilk periyotta öne geçince, Trabzon Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu Antrenörü Hakan Yamak adeta çılgına döndü.

Müsabaka sırasında sporcularına hakaret eden antrenör, sinirini saha kenarında bulunan spor malzemelerini tekmeleyerek çıkartırken; basket atamayan kız oyuncuları çizgi kenarına alarak kimi zaman bağırdı, kimi zaman da kulaklarını çekerek kafa attı. Karşılaşmanın ilerleyen dakikalarında öne geçmelerine rağmen çocukları sık sık yanına çağırarak hakaret eden antrenör, hakem tarafından defalarca uyarılmasına rağmen davranışlarını sürdürdü. Kız öğrencilere vuran Antrenör Yamak, karşılaşma süresince sporcuları tartaklamaya devam etti.

Maçta Trabzon Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel İlköğretim Okulu, Giresun Yeşil Giresun İlköğretim Okulu takımını 68-49 mağlup etti.

___________________İMZA___________________
Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2008, 12:50   #2
Yazar
başak06
Dağ Çiçeğim

başak06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: KIRIKKALE
Fikirler Tecrübe Puanı: 56
İtibar Puanı: 1049
başak06 görkemli bir forum yaşantısı varbaşak06 görkemli bir forum yaşantısı varbaşak06 görkemli bir forum yaşantısı varbaşak06 görkemli bir forum yaşantısı varbaşak06 görkemli bir forum yaşantısı varbaşak06 görkemli bir forum yaşantısı varbaşak06 görkemli bir forum yaşantısı varbaşak06 görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.096
406 Mesajına 783 Kere Teşekkür Edlidi

güzel bir hikaye heheh keşke sonundaki reklamları silseydin ve keşke türkçe yazsaydın

birde konuyla ne alakası var

Dünyayı verelim çocuklara hiç değilse bir günlüğüne
allı pullu bir balon gibi verelim oynasınlar
oynasınlar türküler söyliyerek yıldızların arasında
dünyayı çocuklara verelim
kocaman bir elma gibi verelim sıcacık bir ekmek somunu gibi
hiç değilse bir günlüğüne doysunlar
dünyayı çocuklara verelim
bir günlük de olsa öğrensin dünya arkadaşlığı
çocuklar dünyayı alacak elimizden
ölümsüz ağaçlar dikecekler

21 Mayıs 962, Moskova

Nâzım Hikmet Ran
başak06 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2008, 20:48   #3
Yazar
asena
Tecrübeli Üye

Bilgiler

Memleket: AYDIN
Fikirler Tecrübe Puanı: 38
İtibar Puanı: 191
asena hakkında olumlu dusunceler mevcutasena hakkında olumlu dusunceler mevcut

Ettiği Teşekkür: 122
51 Mesajına 104 Kere Teşekkür Edlidi

evet sizede pes.bende size diyorum kibu forum sitesinde bayarağa,yüce önder ulu başbuğumuz atarüke küfür ediliyor millettin sevdiği ve bağlı olduğu değerlere hakaret ediliyor ve sizde bıunları izliyorsunuz.adam kalkömış köyünün fotoğrafı yazan yere hitlerin yandaşı atatürk diye konuyu yazmış.siz de burda voleybol haberlerini veriyorsunuz.çok önemli sanki.burda bizim değerlerimize hakaret ediliyor.kime şikayet edelim daha.pir baskoylü,cigeruksun ve ercan cengizden şikayetçiyim.gereğinin yapılmasını istiyorum.artık biri bizi duyacak mı acaba ????????????????

asena Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2008, 20:52   #4
Yazar
Pınar_34
Genel Sorumlu

Pınar_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ADIYAMAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 77
İtibar Puanı: 1658
Pınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 4.077
1.448 Mesajına 3.903 Kere Teşekkür Edlidi

Sayın Asena, size göre sizin yorumunuza göre aykırı olan, sakıncalı olan, yazılmaması gereken mesajları "kötü mesajı moderatöre bildir" butonuna yıklayarak yöneticilere bildirebilirsiniz.
Ayrıca bu örnek verdiğiniz mesaj/konu 15.02.2008 tarihinde açılmıştır. Açılma tarihine bakarsanız görürsünüz.

Teşekkürler...

Pınar_34 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Pınar_34 Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 20.11.2008, 22:06   #5
Yazar
Amistofes
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Memleket: İSTANBUL
Fikirler Tecrübe Puanı: 68
İtibar Puanı: 639
Amistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üye

Ettiği Teşekkür: 5.807
1.202 Mesajına 2.257 Kere Teşekkür Edlidi

Sevgili Asena.
Bizde senin kurt olan nikinden rahatsiz desek hosuna gidermi?
Yasaklamak sizce neyi önler?Tahammül olmasini ögrenmelisinizki gercekler dile getirilsin, siz sanki eski demir perde ülkelerinin siyasteini güdüyorsunuz her sey yasak ,
oturmak yasak, basbuga söz söylemek yasak, eskiden biz atatürkü savunurduk bize senin ülkücüler putcu derdi ne oldu böyle yüzseksen derece dönüs birden, cok ayip be ! yahu. ki bu sözleri hic sevmem.
Ya sev ya terk et,kim, kimi nerden kovuyor , kim kimi kovuyor ? bu cürreti nerden alirsin ?buna anadoluda dagda ki gelip bagdakini kovmasi misalidir.
Her insan özgürce düsüncesini dilendirebilir, askeri kislami saniyorsun burasini emret komutan?
Bu ne bicim uslup bu ne celalenme nerden aliyorsun bu yetkiyi kim sana veriyor sanirim düsünmeden is te öylesine konusuyorsun be evlat.
Ayrica henüz cok gencsiniz,
Burasi kuzey kore degil, hele cin hic degil, cindede ayni benzer düsünceler var, sesini cikardinmi küt dört duvar arasinda kalirsin,
Bunuda bil; ben ne pkk nede su yada bunu savunurum insan olanin arkasindayim , kim olursa olsun dinli , dinsiz inanan inanmayan olurmu can?
Rica ederim biraz düsünün,
Saygilar

Amistofes Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Amistofes Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:
Alt 20.11.2008, 23:20   #6
Yazar
asena
Tecrübeli Üye

Bilgiler

Memleket: AYDIN
Fikirler Tecrübe Puanı: 38
İtibar Puanı: 191
asena hakkında olumlu dusunceler mevcutasena hakkında olumlu dusunceler mevcut

Ettiği Teşekkür: 122
51 Mesajına 104 Kere Teşekkür Edlidi

kusura bakmayın ama adamlar vatan atatürk bayrak türklük demeden küfür ediyorlar.siz de diyorsnuz ki düşünün.neyini düşünelim.biz düşünrken bu adamlar ellerinde meşaleler ülkemizin dört tarafını birden ateşe verdiler.siz diyorsnuz ki düşünün .düşünelim bakalım şehide hakeret edilirken düşünelim.bayrağımızı çiynerlerken düşünelim,atatrükümüze hitler gibi şeyler söylenirken düşünelim,devletimize faşist derken düşünelim,arpacı kumrusumuyuz biz yoksa hindi mi.düşün düşün şaşar işin hesabı düşünme zamanı geçmiştir.ben fikirlerini açıklamasınlar demişmiyim.sözlerimi çarpıtmış oluyorsunuz.ben diyorum ki kurallarımız var diyorsanız lütfen yasaların suç saydığı sözlerede izin vermemlisiniz diyorum.kimseyi yasaklayında demiyorum ki nasıl yaparsanız artık hakaret edenlere engel olun diyorum.meşhur türk atasözümüz var biliyorsunuzu ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin.sevmeyen gitsin diyorum bende.atama ceddime küfür eden,şehitlerden aldığımız mitraslara saygısızlık edenler ve bayrağımızı çiyneyenler cehennemin dibine kadar gitsinler diyorum.şimdi burda ülkücülük mü yaptım,mhp progandasımı yaptım,ama çok açık görüşlüyor ki adamlar bal gibi de örgütlerinin propandasını yapıyor.sizlerde izliyorsunuz.karşı çıkanlarıda böyle suçluyorsunuz.bence siz doğruya mı yanlışamı hizmet ediyorsunuz düşünün.

asena Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2008, 23:24   #7
Yazar
bozo
Forumla Bütünleşmiş

bozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: MALATYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 72
İtibar Puanı: 861
bozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahipbozo parlak bir geçmişe sahip
bozo - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 938
583 Mesajına 1.180 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
asena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet sizede pes.bende size diyorum kibu forum sitesinde bayarağa,yüce önder ulu başbuğumuz atarüke küfür ediliyor millettin sevdiği ve bağlı olduğu değerlere hakaret ediliyor ve sizde bıunları izliyorsunuz.adam kalkömış köyünün fotoğrafı yazan yere hitlerin yandaşı atatürk diye konuyu yazmış.siz de burda voleybol haberlerini veriyorsunuz.çok önemli sanki.burda bizim değerlerimize hakaret ediliyor.kime şikayet edelim daha.pir baskoylü,cigeruksun ve ercan cengizden şikayetçiyim.gereğinin yapılmasını istiyorum.artık biri bizi duyacak mı acaba ????????????????
Sayın asena hanım bizlerle ilgili sıkıntınızı veya sitemizle ilgili eleştirileri genele açık konularda yapamazsınız forum kurallarını okuyun ,tekrarı halinde uyarılmayacaksınız.

SABIR , BOYUN EĞMEK DEĞİLDİR.
SABIR , MÜCADELE ETMEKTİR...

Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Bilen konuşmaz, Konuşan bilmez. Gözlerini yum, Bütün kapıları kapa; Sivrilikleri buda, Karışıklığı gider; Işığı ayarla, Dünyaya uyum sağla.”
bozo Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
bozo Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:
Alt 21.11.2008, 15:50   #8
Yazar
Amistofes
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Memleket: İSTANBUL
Fikirler Tecrübe Puanı: 68
İtibar Puanı: 639
Amistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üye

Ettiği Teşekkür: 5.807
1.202 Mesajına 2.257 Kere Teşekkür Edlidi

Sevgili Site sorumlulari.
Son dönemlerde ilgimi oldukca ceken provakativ söylemler ayyuka cikiyor.
saniyorum bu türleri takip ediliyor.
Biz kimseye ne söz atismasi nede ima nede biryerlere yamama gibi uslubumuz olamaz.
Bazi canlarimiz dogrulari yazmak ve bu dogrulari tahammül edememektedir.
Saldirilar ile karsilasip kisilik karalamasina kadar gidiliyor, bu cok cirkin bir sey,
Yoksa adam gibi yazanlara asla sözümüz olamaz

bu konularda insanlari kirmadan yapicilik sergilemek bize yakisan olacaktir,
ki yapiyorsunuzda bundan süphem yoktur,
Görevli arkadaslara sonsuz tesekkürler , görevlerinde basarilar intenci ile
Saygilarim insan sevgilerimle

Amistofes Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Amistofes Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil