Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Toplumsal Konular > Etkinlikler, Duyurular, Tanıtımlar > İmza ve Yardım Kampanyaları

İmza ve Yardım Kampanyaları Çeşitli konularda gördüğünüz, duyduğunuz, desteklediğiniz imza ve yardım kampanyalarını bu bölümde ziyaretçilerimize duyurabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.06.2008, 13:58   #1
Yazar
ernesto43
Forumla Bütünleşmiş

ernesto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 63
İtibar Puanı: 395
ernesto43 gercekten iyi biriernesto43 gercekten iyi biriernesto43 gercekten iyi biriernesto43 gercekten iyi biri

Ettiği Teşekkür: 312
263 Mesajına 502 Kere Teşekkür Edlidi

Thumbs down Sorgun Ormanları yok olmasın!!

Sivil inisiyatif Sorgun Ormanının yok edilmesine karşı harekete geçti.
Sorgun Ormanının yok edilip yerine golf sahası yapılacağı haberi üzerine harekete geçen sivil inisiyatif Sorgun Ormanı / Bizler isimli bir site kurdu.

Türk, Alman ve İngilizlerden oluşan doğa tutkunları duygularını paylaştıkça büyüdüler. Güven ve kararlılık arttı. Kendilerini böyle tanımlıyor Sorgun gönüllüleri...

İşte sitede yapılan açıklama!

Hep birlikte, değil ormanımıza: Tek bir ağaca, kuşa, böceğe, balığa zarar verecek eylemlerin karşısında durma,doğa ve insan adına yapılacak her olumlu eylemi destekleme sözü verdik. Şimdi mücadelemiz ormanımızı yok etmek isteyenler ile. Daha sonra çevremiz ile ilgili sorunlar ile. Belki sonra bizlerle aynı duyguları paylaşan dostlarla birlikte daha büyük organizasyonlar. Bu birliktelik tek bir şeyden emin olmamızı sağladı: Eğer güçlü bir şekilde sesimizi duyuramazsak, doğal hayat, bir avuç, gözleri kar hırsı ile parlayan, duygu yoksunu fırsatçılar tarafından sessizce yok edilecek ve bunun ağır bedelini yine bize ödetecekler.

Yüreğinde doğa sevgisi taşıyan herkes bizim yandaşımızdır. Gücü arzusu oranında bizimle çalışabilir.Her yeni dost bize güç verecek ve daha güzel, anlamlı bir dünyaya daha da yaklaştıracaktır.

Eğer siz de Side-Sorgun Ormanı'ndaki ağaçların kesilmesi ve Side-Sorgun Ormanı'nın yok edilmesi planını siddetle protesto ediyorum ve korunma altına alınmasını destekliyorum. diyorsanız aşağıdaki linki tıklayın...

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

ernesto43 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
ernesto43 Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil