Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Aw Grupları > AW İstanbullular Grubu

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.04.2008, 17:56   #51
Yazar
çopur
Forumla Bütünleşmiş

çopur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 97
İtibar Puanı: 1359
çopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.431
1.323 Mesajına 3.498 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
mihrali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sefa abi bizde glemedıgımzı için kısa filmi göremedık eger bızlede paylasırsan sevınırız...
Dün bilgisayarda yaşadığımız bir codec hatası yüzünden proje dosyasından projeksiyone vermiştik. Bugün hatayı çözdüm ama format youtube gibi paylaşım sitelerine göre büyük. Farklı formatlarla küçültmeyi deneyeceğim. Mpeg formatında yaklaşık 400 mb. Youtube 100 mb. a izin veriyor. Sorunu çözünce aktaracağım.

çopur Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
çopur Kullanıcısına bu mesajı için 7 üye teşekkür etti:
Alt 14.04.2008, 18:16   #52
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Etkinliğin başarıyla noktalanması çok sevindirici. Binbir sıkıntıyla boğuşularak başarılan bu önemli organizasyonda emeği geçen Ankara Grubumuzu yürekten tebrik ederim. Ayrıca İstanbul'dan etkinliğe katılarak bizi affettiren Dostça, Türkü ve Erdem arkadaşlarımıza da teşekkürler. Resimleri merakla bekliyoruz.

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Ceyhun Kullanıcısına bu mesajı için 6 üye teşekkür etti:
Alt 14.04.2008, 19:59   #53
Yazar
sibele
Forumla Bütünleşmiş

sibele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 73
İtibar Puanı: 1400
sibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 3.053
1.015 Mesajına 2.149 Kere Teşekkür Edlidi

dün birçok arkadaşın emek verdiği gönül verdiği bir kütüphanenin açılışına ortak olduk onlarla beraber bu mutluluğu paylaşmak büyük bir zevkti.
arkadaşlarımız bu tür organizasyonlarda tecrübesiz olmalarına ramen herşey çok güzeldi.

katılan ve emek veren sefa abi ve eşi,sedat,yılmaz ve eşi,duran ve şeniz,mami,cem,neşe,mustafa(moycan),umut,ayfer,isc anbaba,eylemgüzeli,sevcan,cemanlı(türkan),ceritli ve ismini sayamadıgım emegi geçen bütün arkadaşlarıma

gecemize renk katan oguz boran,cankat erdogan,seza kırgız,taylan,cem özbek,semah ekibimiz ve canımız umuta

maddi manevi destegini esirgemeyen sponsorlarımız ve sevgili hasan harmancıya

aramızda bulundukları ve katkıları için işini gücünü bırakıp istanbuldan katılan canım arkadaşlarım pınar,alev ve erdeme
eskişehirden gelen hasan kardeşime

kütüphanenin gerek oluşumunda katkıda bulunan gerek daha sonrasında destegini esirgemeyen maddi manevi buraya gönül vermiş destegini esirgememiş bütün canlara çok teşekürler emeğinize yüreginize saglık dilerim alevi gençliği olarak daha nice güzel işlere hep beraber imza atabiliriz.sevgiler.

Konu sibele tarafından (14.04.2008 Saat 20:19 ) değiştirilmiştir.
sibele Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
sibele Kullanıcısına bu mesajı için 14 üye teşekkür etti:
Alt 14.04.2008, 21:02   #54
Yazar
venge hak
Forumla Bütünleşmiş

venge hak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 84
İtibar Puanı: 1391
venge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı varvenge hak görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.693
1.297 Mesajına 3.346 Kere Teşekkür Edlidi

benden kimse bahsetmemiş tabi
çünkü ben seyirciler arasındaydım... emeğimi kullanamadım...

iyi bir açılışın gerçekleştiğini anladığım kütüphane açılışında emeği geçenleri ve katılım gösterenleri selamlıyorum...

Yaşamak! Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine.....

dinin her türlüsünün devlet aygıtının dışına çıkarılması için mücadele etmeliyiz...

aç insanlar, aç bebeler
ezilen, sömürülen hor görülen insanlar
ve işkenceden geçen nice yiğitler
varlığıyla ısıtan ve ışık saçan insanlar
selam sizlere...........

yalanla besliyorlar sizi
halbuki açsınız
etle beslenmeye muhtaçsınız
ve beyaz bir sofrada
bir kerre bile yemek yemeden doyasıya
göçüp gidersiniz
bu her dalı yemiş dolu dünyadan...
YALANIM VARSA BAŞBAKAN OLAYIM

ikrare xore wayir biwejiye, rae xu wind meqe...
(ikrarına sahip çık yolunu kaybetme...)
venge hak Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
venge hak Kullanıcısına bu mesajı için 11 üye teşekkür etti:
Alt 14.04.2008, 23:03   #55
Yazar
hasanhüseyin
Forumla Bütünleşmiş

hasanhüseyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: AFYON
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: -46
hasanhüseyin hakkında olumsuz fikirler mevcut

Ettiği Teşekkür: 685
446 Mesajına 743 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
çopur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dün bilgisayarda yaşadığımız bir codec hatası yüzünden proje dosyasından projeksiyone vermiştik. Bugün hatayı çözdüm ama format youtube gibi paylaşım sitelerine göre büyük. Farklı formatlarla küçültmeyi deneyeceğim. Mpeg formatında yaklaşık 400 mb. Youtube 100 mb. a izin veriyor. Sorunu çözünce aktaracağım.
youtube de 1gb kadar yükleyebiliyorsun ö kendi bölüyor video yu. 100 mb üzeri olan yerden yükliycen.

kütüphane acilisindan cok güzel görüntüler

Ben mürşid görmedim senden ziyade
On İki İmam Hüseyinden ziyade
Çok mezhepler çıktı dinden ziyade
Uyan İmam Ali çadırına, yezitler doldu

On İki evladın senin yolundan gitti.
Pek çokları yolu-erkanı inkar etti
Mahsuni doğruca yolunu güttü,
Uyan İmam Ali, çadırına mervanlar doldu.

(Aşık Mahsuni Şerif)
hasanhüseyin Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
hasanhüseyin Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 15.04.2008, 11:39   #56
Yazar
Türkü
Forumla Bütünleşmiş

Türkü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 76
İtibar Puanı: 1179
Türkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.455
424 Mesajına 1.256 Kere Teşekkür Edlidi

Pınar(Dostça):Ankaraya gidebilmemizin yaratıcısı.Tutup kolumuzdan götürdü dersem yalan olmaz.Geçen pazarki gülümser için yapılan buluşmada.Haftaya ankaraya gidelim destek olalım ,çok büyük emek ve çaba gösteriyor çocuklar dedi.Öyle içten söylediki aklımızdan yolculuk yapmak geçmezken gidelim dedik.Pınarcığım sağolsun sırf bizide düşündüğü için sabahın kör vaktine uçak bileti ayarlamış.Dönüştede aynı şekilde otobüs biletlerimizi almış.Çok mahçup olduk.Tekrar tekrar teşekkürler.

Duran(devrim06): Sabah ankarada ilk karşılaştığım insan.İstanbul mitinginde görmüştüm muhabbete fırsat olmamıştı.Malum insan evli olunca daha yoğun oluyor.Bir arkadaşın nişanına yetişebilmek için miting alanından erkenden ayrılmıştık eşimle birlikte.Duran sefa abinin(çopur)iş yerinde son derece güler yüzle karşıladı bizi.Bykus ve camanlı telefon edip hadin çay hazır kütüphaneye gelin dedilerKütüphaneye gitik.Duran günün geri kalanında bir an nefes almadı hem bize evinin kapılarını açtı,hem organizasyonla ilgilendi,hemkitapları yerleştirdi,hem dinlenmek için oturup çayını yudumlarken muhabbet etti.Gecede sabaha kadar uyumadığı halde ertesi gün benden daha dinçti.
Şeniz: Duranın eşi çok tatlı, sıcakkanlı ve sesi muhteşem bi rinsanhem evinde bizi ağırladı ,hem güzel sesiyle kulaklarımızın pasını sildi.Biz onları sanki kırk yıldır tanıyomuşuz gibi hissettik kendimizi,çok memnun olduk tanıştığımız için.Herşey için sağolsunlar.Muhteşem bir çiftler.

Çopur:Çopur abi cumartesi günü bütün gün kahvaltı bile yapmadan videolarla ilgilendidaha sonra dia gösterimi için hazırlıkları kendi elleriyle yaptı.Büyük tehlikeleri göze aldı.Sonunda bütün aksiliklere rağmen duvarın sıvasının dökülmesi pahasına çivileri çaktı,perdeyi çekti,sahneyi gösteriye hazırladı.Pınarcığım duvaarın sıvası dökülürken kafasına kafasına genede kayınbabasına bişey olmasın diye merdivenin ayağını bırakmadı.Gelin dediğin pınar gibi olur.
Türkan (Cemanlı),bykus(Ümit): Sonunda kütüphaneye gitik.Demlenmiş çay hayaliyle.Ama nerde cemanlı bykuşa,bykuş cemanlıya güvenmiş çay demlenmemiş.Öpüştük tanıştık.Duran bize kültür vaakfını gezdirirken .Pınar ve türkan kahvaltı hazırladılar.Menüde poğoça,su böreği,simit ve yoldaş06'nın kendi elleriyle yaptığı reçel vardı.Bykuş:İnsanın elinden gelse alıp kalbinin içine sokası gelir o denli güler yüzlü,sıcak kanlı ,hoş sohbet,çalışkan bir insan.
Türkan(Cemanlı):Aynı şekilde yaşı küçük olmasına rağmen sorumluluk kaldırabilen candan,sıcak, sempatik
Rüzgar:Kıpır kıpırneşeli,hareketli,datlı dilli,güler yüzlü,upuzun saçlı,güzel kız.
Sibele:Konuşkan,sempatik,güler yüzlü ve manken gibi bir fiziğe sahip bir gram yağ yok.Tüm yorgunluğuna rağmen işten çıkıp yanımıza gelen bizi ertesi gece 2:30 a kadar yanlız bırakmayan dost çok sağolsun.
Moycan:Kütüphaneye emegi azımsanamayacak kadar çok olan bütün şartları zorlayıp elinden gelenin fazlasını yapan.Organizasyonun eksiksiz olması için bir dakika durmadan koşturan,çabalayan bir can.AW de yöneticilik geçmişide var.
Sevcan ve Eylem güzeli: Açılışta görme şansım oldu.İkisi bir arada diyebilirim.Bir an ayrılmadılar.Kah türkü söylediler,kah alkışladılar,kah tempo tuttular,kah halay çektiler.Neşemize neşe kattılar.
Yoldaş06:Canım benim ya.Sağolsun işten çıktı koşarak kütüphaneye geldi.Yapılacak bişey varmı yapalım edelim dedi.Çay ocağındaki görevli arkadaş durana lazım olunca onun yerine erdemle ben çay servisi yaptık.Yoldaş06 dayanamadı siz yorgunsunuz bana bırakın gidin dinlenin dedi çok düşünceli sağolsun.Semah ekibinde olduğu için ertesi gün çalışması gerekiyordu.Açılıştan sonra Türkü dostları diye bir mekana gittik.Aklıma bişey takıldı garson ekmek bulamadı ya bize hasanı götürmüşmüydünüz acaba oraya mutfakta ne varsa o mu silip süpürdü .Köfte isteriz yok,ekmek arası isteriz yok.

Mami: Hasta olmasına rağmen cumartesi gecesi ve ertesi gün bizi bir an yanlız bırakmadı.Tam bir dost canlısı.Dünya tatlısı bir insan.Hakikatide misafir etti çok misafirperver.

Yozcay ve eşi :İkiside çok sevimli güleryüzlü.Muhabbeti doyumsuz gözlerinin içi gülüyor.İstanbula gelecekler misafirimiz olacaklar sözleri var.

Sedat:çok güleryüzlü,yardımsever,misafirperver bir arkadaş ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler.Birlikte bilet sattık.Ama dün yorgunluktan unuttum nickini bu gün hatırlıyabildim.

Hakikat:Çok olgun,aklı başında bizi yanlız bırakmadı elinde kitaplarla geldi.Yapılacak işlere el attı.Video çekimi yaptı.

İscanbaba(bülent abi):Baba adam başka söze gerek yok.

Konu Türkü tarafından (15.04.2008 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.
Türkü Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Türkü Kullanıcısına bu mesajı için 11 üye teşekkür etti:
Alt 15.04.2008, 13:20   #57
Yazar
HEVİDARIM
***UmUtlUyUm***

HEVİDARIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZURUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 62
İtibar Puanı: 940
HEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 918
532 Mesajına 857 Kere Teşekkür Edlidi
Kalp Sevgİlİ Aİlem....

Sevgili ailem emeğinizi,özverinizi,sevginizi,yüreğinizi koyarak insanlık için faydalı olabilecek birlik ve beraberliğmizi sağlayacak bu güzel yuvayı kurduğunuz için binlerce kez teşekkür ediyorum sizlere...Sizlerle beraber olamadım!!!İsterdim ki orada bir işin elindende ben tutayım...Ama hayatta bazı koşullar gerçekten yürekten istediğiniz bazı şeyleri yapmanızı engelleyebiliyor...Bende bu forumda aranıza ilk katıldığım günden bu yana her buluşmada yanınızda olmak istedim ama olamadım ve olamadığım her buluşma içinde çok üzüldüm bunu dostlarla paylaştım...
Ama şunu çok iyi biliyorum ki yüreğim hep sizlerle bir gün tüm aw ailesi hep birlikte olacağız...
Tekrardan maddi manevi emeği geçen tüm canları gönülden kutluyor teşekkür ediyorum...Sizleri seviyorum...Hızır her daim yardımcımız ola...

Ben PİRİMİ hak bilirim yoluna kurban olurum... Uğruna dün doğdum bugün ölürüm diyen gelsin İŞTE MEYDAN...!!!

SEMAHLAR DÖNÜYORUM TURNALAR GİBİ;
PİR AŞKINA,HAK AŞKINA,HALK AŞKINA

GÜLÜMSE KADERİNE....
HEVİDARIM Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
HEVİDARIM Kullanıcısına bu mesajı için 6 üye teşekkür etti:
Alt 15.04.2008, 13:27   #58
Yazar
çopur
Forumla Bütünleşmiş

çopur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 97
İtibar Puanı: 1359
çopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.431
1.323 Mesajına 3.498 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Türkü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çopur:Çopur abi cumartesi günü bütün gün kahvaltı bile yapmadan videolarla ilgilendidaha sonra dia gösterimi için hazırlıkları kendi elleriyle yaptı.Büyük tehlikeleri göze aldı.Sonunda bütün aksiliklere rağmen duvarın sıvasının dökülmesi pahasına çivileri çaktı,perdeyi çekti,sahneyi gösteriye hazırladı.Pınarcığım duvaarın sıvası dökülürken kafasına kafasına genede kayınbabasına bişey olmasın diye merdivenin ayağını bırakmadı.Gelin dediğin pınar gibi olur.
Gelinim bitane....

çopur Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
çopur Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 15.04.2008, 13:37   #59
Yazar
equlibrium
innocence

equlibrium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 49
İtibar Puanı: 355
equlibrium gercekten iyi biriequlibrium gercekten iyi biriequlibrium gercekten iyi biriequlibrium gercekten iyi biri

Ettiği Teşekkür: 177
243 Mesajına 381 Kere Teşekkür Edlidi

açılışta bulunmayanlar için bigün gelsek kütüphaneye açılış görüntülerini hep birlikte islesek olmaz mı ben gelmediğim için kendimi suçlu hissediyorum

bir insanın yalan söylmesi her zaman bağışlanabilir
sevimli birşeydir yalan çünkü gerçeğe götürür bizi

dostoveyski (suç ve ceza)

Hayata başlarken şartları sen koymadın ki

Sana sanal bir dünya koydular

Gözlerini bağladılar, seni hep korkuttular, inanmanı sağladılar

Şimdi bir kıyıda durmuş uzaklara bakmalısın, heyecanlısın

Okyanuslar bilinmez, ürkütebilir seni

Uzat elini, hayat her gün yeniden başlar

Aç güzelim saçını savursun rüzgar

Aç güzelim saçını güneş parıldatsın

Aç güzelim saçını yağmur ıslatsın

Süzülsün damlalar tellerinden

Biliyorum seni saran o çemberi

Biliyorum özgürlük emek ister

Bulutsuzluk Özlemi

equlibrium Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
equlibrium Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil