Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > AW Giriş Salonu > Tanışalım

Tanışalım Foruma yeni geldiyseniz eğer, bir dost selamını esirgemeyin bizlerden ve buyurun biraz kendinizden bahsedin veya üyelerimiz burada daha fazla tanışabilirler.

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.02.2006, 14:41   #21
Yazar
Milena
Üye

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 47
İtibar Puanı: 10
Milena iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 0
1 Mesajına 1 Kere Teşekkür Edildi

Merhabalar,

Hayirli olsun Ceyhun siten....

Herkese sevyeli ve güzel paylasimlar dilerim.....

saygilar
Ezo

Milena Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2006, 15:07   #22
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Ezo Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar,

saygilar
Ezo
Hoşgeldin Ezo Seni görmekten büyük mutluluk duydum. Aramızdaki diğer saygıdeğer canların da aynı şekilde düşündüğünü sanıyorum. Ama birşeyi düzelteyim. Site benim değil artık. Yani sadece domain, hosting ve vbulletin lisansı benim. Websitesini şu an Aleviweb hesabını kullanan bir arkadaşa devrettim. Forumun kuruluşunu, görevlerin dağılımı ve kural belirleme işi de başta KURUCU KURUL adını verdiğimiz ve şu an CANDACAN ve POLATA üyelerimziden oluşan bi kurula ait. Ben artık "normal üye" sıfatıyla bulunuyorum burada Ve aslında böyle de devam etmeyi düşünüyorum. Ben yağmak, gürlemek, fikirlerimi savunmak istiyorum. Yönetmek, kordine etmek istemiyorum Bir de zaten burası için işleyiş anlayışımız biraz daha farklı olacak gibi. Kuruluş Forumu'nu okursan ortaya çok ilginç şeyler çıkıyor. Bence çok güzel birşeyler yapacağız burada. Çok ümitliyim

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2006, 15:11   #23
Yazar
Milena
Üye

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 47
Milena iyi yolda gözüküyor

Alıntı:
Ceyhun Nickli Üyeden Alıntı
Hoşgeldin Ezo Seni görmekten büyük mutluluk duydum. Aramızdaki diğer saygıdeğer canların da aynı şekilde düşündüğünü sanıyorum. Ama birşeyi düzelteyim. Site benim değil artık. Yani sadece domain, hosting ve vbulletin lisansı benim. Websitesini şu an Aleviweb hesabını kullanan bir arkadaşa devrettim. Forumun kuruluşunu, görevlerin dağılımı ve kural belirleme işi de başta KURUCU KURUL adını verdiğimiz ve şu an CANDACAN ve POLATA üyelerimziden oluşan bi kurula ait. Ben artık "normal üye" sıfatıyla bulunuyorum burada Ve aslında böyle de devam etmeyi düşünüyorum. Ben yağmak, gürlemek, fikirlerimi savunmak istiyorum. Yönetmek, kordine etmek istemiyorum Bir de zaten burası için işleyiş anlayışımız biraz daha farklı olacak gibi. Kuruluş Forumu'nu okursan ortaya çok ilginç şeyler çıkıyor. Bence çok güzel birşeyler yapacağız burada. Çok ümitliyim

Sana zaten yöneticilik gitmezdi yani akillica sadece uye olman sade olaman)) dogru karar yag gürulde bakalim...

Milena Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2006, 16:29   #24
Yazar
Oli
Forum Katılımcısı

Oli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

İtibar Puanı: 162
Oli hakkında olumlu dusunceler mevcutOli hakkında olumlu dusunceler mevcut

9 Mesajına 18 Kere Teşekkür Edlidi

bende geldim forum sakinleri... ceyhun inşallah aramızda bir soğukluk yoktur. bir mani yoksa forum paylaşımına katkılı olmak istiyorum.

Oli Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2006, 17:22   #25
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Oli Nickli Üyeden Alıntı
bende geldim forum sakinleri... ceyhun inşallah aramızda bir soğukluk yoktur. bir mani yoksa forum paylaşımına katkılı olmak istiyorum.
Rica ederim ne soğukluğu? Eski forumdaki bahsettiğiniz tartışmadan sonra bir soğukluk olmuş muydu? Belki bir süre diyaloğa girmedik ama ben kesinlikle bunu sizden hoşlanmadığım için yapmadım. Hatta o diyalogdan sonra size ben olumlu puan da verdim. Sizin o konuda haklı olduğunuz taraflar vardı, haksız olduğunuz taraflar vardı. Fikir bunlar. Çarpışacaktır elbet.

Benim daha sonraki itirazım, ben ayrıldıktan sonra yaptığınız eleştiriye değildi. Hatta size haklı olduğunuz tarafların olduğunu, hatamın olduğunu da söylemiştim. Benim size ısrarla ulaşmaya çalışma sebebim her ne kadar objektif olmaya çalışsanız da eleştiriyi benim cevap hakkım yokken yapmış olmanızdır. Ben o noktada sizi hatalı buldum. Bir de üstelik benim hakkımda bir sürü yalan/yanlış iddia ortalıkta dolaştığı bir zamana denk geldi. Benim önemseme sebebim buydu. Hatanızı düzelteceğiniz yönündeki düşüncem gereği size ulaşmaya çalıştım ve buradan cevap vermeye çalıştım. Nitekim daha sonra siz de o konuyla ilgili eksik bir noktada açıklama yapmışsınız.

Fikirlerin ayrıldığı yerler olabilir. Geçmişi kurcalamak değil de örnek vermek adına; ben size o olumsuz puanı sizin isminizi görmemiş olsaydım büyük ihtimalle vermeyecektim. Burada bir haksız rekabetten sözedilebilir. Örneğin bu benim bir hatam. Sizin de benim cevap hakkım yokken, üstelik ben çok çok ilgisiz yerlerden ve biçimsizce eleştirilirken; benim hakkımda "objektif olmaya çalışsanız dahi" olumsuz düşüncelerinizi belirtmeniz bir hatadır.

Ama fikir platformu bunlar. Benim belki o forumda en çok kırdığım kişilerden biri Polata Abidir. Beni en çok kızdıranlardan biri de belki de o olmuştur. Hatta büyük ihtimalle bu iş bu forumda da böyle olacak. Ama Polata'nın dürüstlüğüne ve objektifliğine güveniyorum. Sizin de kızdığım yönleriniz oldu. Ama kısa süre tanışmamıza rağmen sizin de objektifliğinize güveniyorum. Herhangi bir soğukluk kesinlikle yok. Tam aksine sizin burada da paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Hoşgeldiniz.

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2006, 17:30   #26
Yazar
Oli
Forum Katılımcısı

Oli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

İtibar Puanı: 162
Oli hakkında olumlu dusunceler mevcutOli hakkında olumlu dusunceler mevcut

9 Mesajına 18 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Ceyhun Nickli Üyeden Alıntı
Rica ederim ne soğukluğu? Eski forumdaki bahsettiğiniz tartışmadan sonra bir soğukluk olmuş muydu? Belki bir süre diyaloğa girmedik ama ben kesinlikle bunu sizden hoşlanmadığım için yapmadım. Hatta o diyalogdan sonra size ben olumlu puan da verdim. Sizin o konuda haklı olduğunuz taraflar vardı, haksız olduğunuz taraflar vardı. Fikir bunlar. Çarpışacaktır elbet.

Benim daha sonraki itirazım, ben ayrıldıktan sonra yaptığınız eleştiriye değildi. Hatta size haklı olduğunuz tarafların olduğunu, hatamın olduğunu da söylemiştim. Benim size ısrarla ulaşmaya çalışma sebebim her ne kadar objektif olmaya çalışsanız da eleştiriyi benim cevap hakkım yokken yapmış olmanızdır. Ben o noktada sizi hatalı buldum. Bir de üstelik benim hakkımda bir sürü yalan/yanlış iddia ortalıkta dolaştığı bir zamana denk geldi. Benim önemseme sebebim buydu. Hatanızı düzelteceğiniz yönündeki düşüncem gereği size ulaşmaya çalıştım ve buradan cevap vermeye çalıştım. Nitekim daha sonra siz de o konuyla ilgili eksik bir noktada açıklama yapmışsınız.

Fikirlerin ayrıldığı yerler olabilir. Geçmişi kurcalamak değil de örnek vermek adına; ben size o olumsuz puanı sizin isminizi görmemiş olsaydım büyük ihtimalle vermeyecektim. Burada bir haksız rekabetten sözedilebilir. Örneğin bu benim bir hatam. Sizin de benim cevap hakkım yokken, üstelik ben çok çok ilgisiz yerlerden ve biçimsizce eleştirilirken; benim hakkımda "objektif olmaya çalışsanız dahi" olumsuz düşüncelerinizi belirtmeniz bir hatadır.

Ama fikir platformu bunlar. Benim belki o forumda en çok kırdığım kişilerden biri Polata Abidir. Beni en çok kızdıranlardan biri de belki de o olmuştur. Hatta büyük ihtimalle bu iş bu forumda da böyle olacak. Ama Polata'nın dürüstlüğüne ve objektifliğine güveniyorum. Sizin de kızdığım yönleriniz oldu. Ama kısa süre tanışmamıza rağmen sizin de objektifliğinize güveniyorum. Herhangi bir soğukluk kesinlikle yok. Tam aksine sizin burada da paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Hoşgeldiniz.
ben zaten tartışmaları geride bıraktım... yinede sormak istemiştim... belki rahatsızlık duyarsın diye... anlaşılmıştır ki herhangi bir sorunumuz yok...

hoşbulduk!

"Kardeşlerimizin, bilimlerden hiçbirine düşman olmamaları, hiçbir kitabı hor görmemeleri, mezheplerden hiçbirine önyargı ile bakıp, bağnazlığa düşmemeleri gerekir. Zira, bizim görüş ve inancımız bütün mezhepleri kapsar ve bütün bilimleri kuşatır. Bizim bilimimiz, başlangıcı ve sonu, gizliliği ve açıklığı bakımından hepsinin tek bir ilke, tek bir neden, tek bir evren ve tek bir ruhtan oluşmaları dolayısıyla, duyulan (mahsus) ve kavranan (makul) tüm varlıkların incelenmesidir. (IV, 41-42)"
[İhvan-üs-Safâ ve Hıllan-ı Vefâ // Arınmışlık Kardeşleri ve Bağlılık Dostları]
Oli Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2006, 17:50   #27
Yazar
gulizar
Yeni Üye

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 0
gulizar iyi yolda gözüküyor

0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edlidi

sevgili canlar selaminizi aldim,inaninki cok sevindim.

saygilar sevgiler benden,benim icin cok büyük bir onur sizinle olmak.

simdilik ara veriyorum yogun islerden dolayi sonra tekrar sizinle olcam.

ISIK SEVGI BARIS ADALET nerde ben orda olcam.o yüzden ceyhun can zor

olmadi bulmak.

ezo ve oli de gelmisler,hos gelmisler!!!

sevgiyle kalin canlalar!!!

gulizar Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2006, 19:09   #28
Yazar
Serkan_Devrim
Erdal Eren

Serkan_Devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: HATAY

Fikirler Tecrübe Puanı: 48
İtibar Puanı: 20
Serkan_Devrim iyi yolda gözüküyor
Serkan_Devrim - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 30
25 Mesajına 43 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
ezo Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar,

saygilar
Ezo
geciktin. hehehe hoş geldin sayın kurucu

Alıntı:
oli Nickli Üyeden Alıntı
bende geldim forum sakinleri...
aman sen eksik olma

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

şunu bilmenizi ve kabul etmenizi isterim ki, sizin binlerce evladınız var. bunlardan daha niceleri katledilecek, yaşamlarını yitirecek ama yok olmayacaklar. mücadele devam edecek ve onlar mücadele alanlarında yaşayacaklar.

ERDAL EREN

[SIGPIC][/SIGPIC]
Serkan_Devrim Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.02.2006, 12:47   #29
Yazar
kizilbas44
Y A S A K L I ! ! !

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 0
kizilbas44 iyi yolda gözüküyor

merhaba ben geldim belki diger forumdan beni hatırlarsınız
hepinize saygılarımla

kizilbas44 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.02.2006, 12:53   #30
Yazar
aleviweb
Genel Sorumlu

aleviweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

aleviweb - MSN üzeri Mesaj gönder

İtibar Puanı: 94
aleviweb isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
aleviweb - MSN üzeri Mesaj gönder

5 Mesajına 6 Kere Teşekkür Edlidi

Hoşgeldiniz kizilbas44

Lütfen [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]na dikkat ediniz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Alevi-Alevilik Web Platformu

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Alevi Forum

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Alevi's Board

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...](Resimli)

Sitemizde HIDE kodu bulunmaktadır. Üye olmayan kullanıcılar birçok avantajdan faydalanamaz (ÖR: mp3, resim, linkler vs)
aleviweb Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil