Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Duyurular

Duyurular Forumumuzla ilgili duyurular

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.09.2006, 22:28   #11
Yazar
maviderya
Y A S A K L I ! ! !

maviderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 10
maviderya iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 0
1 Mesajına 1 Kere Teşekkür Edildi

arkadaşlar merhaba,
ben de itibar puanı, tecrübe puanı nasıl oluşuyor onu bilmiyorum.tecrübe puanı online olarak sitede bulunduğumuz zamana göre mi oluşuyor mesela

maviderya Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2006, 23:57   #12
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
arkadaşlar merhaba,
ben de itibar puanı, tecrübe puanı nasıl oluşuyor onu bilmiyorum.tecrübe puanı online olarak sitede bulunduğumuz zamana göre mi oluşuyor mesela
Aslında bu konuyla ilgili açıklamalar sitemizde mevcut. Fakat tekrar bir açıklama yapayım size ve bütün arkadaşlara.

İTİBAR PUANI: Size diğer üyelerin verdikleri puandır. Bir üye size + puan verirse itibar puanınız, puanı veren kişinin TECRÜBE PUANI kadar artar. - puan verirse itibar puanınız, puanı veren kişinin tecrübe puanının yarısı kadar düşer.

TECRÜBE PUANI: İtibar puanı/100 + Mesaj Sayısı/100 + 1 gibi bir formülü vardı. Tam hatırlamıyorum. Ama her 100 mesajınızda 1 tecrübe puanı alıyorsunuz. Tecrübe puanının artmasında diğer üyelerin size verdiği itibar puanları da önemlidir.

İtibar puanları forumun gerilimini azaltır. Hoş bulmadığınız veya çirkin gördüğünüz mesajlara İTİBAR PUANI vererek o kişinin itibarını azaltabilirsiniz, bu şekilde o kişiye cevap vermeden tepkinizi koymuş olursunuz. Kişi kendisine verilen puanın kim tarafından verildiğini görmez. İtibar puanı verirken yazdığımız mesajların hakaret içermemesine dikkat edelim. Ayrıca olumlu veya olumsuz verdiğimiz puanlara ismimizi yazmayalım.

NOT: Kimin kime itibar puanı verdiği ve yazdığı not yönetim tarafından görülebilmektedir.

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.11.2006, 11:36   #13
Yazar
iMKaNSıZ
Forum Katılımcısı

iMKaNSıZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 43
İtibar Puanı: 13
iMKaNSıZ iyi yolda gözüküyor
iMKaNSıZ - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1
14 Mesajına 121 Kere Teşekkür Edlidi

bence üyeler için iiiiiii

ama görevliler yanlış olmuş görevli değilde her forum gibi mod süpermod admin yönetici olsa daha iiiii

olur istersen böle yap ben ran falan tasarlarım sen dert etme bu foruma hem kalıcı hem bilgi için geldin

yaşasın alevilik

iletişim: eren_bjk_62@hotmail.com

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

bekleriz...

iMKaNSıZ Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.11.2006, 20:12   #14
Yazar
mustafalia
Üye

mustafalia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: YOZGAT

Fikirler Tecrübe Puanı: 42
İtibar Puanı: 10
mustafalia iyi yolda gözüküyor
mustafalia - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 8
5 Mesajına 6 Kere Teşekkür Edlidi

" YABANCI " kelimesine bende çok bozuluyorum.

mustafalia Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2006, 04:46   #15
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Bilgiler

Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

YABANCI olayını kaldırdım arkadaşlar. Ufak bir uygulama sizleri rahatsız ediyorsa ısrarcı olmanın anlamı yok.

Mod olayıyla ilgili olarak biz bu sıfatların mümkün olduğunca türkçesini kullanmaya çalıştık. Webmaster'ı o resme sığdıracak bir haliyle ve anlamını karşılayacak şekilde uyarlayamadım malesef. Bir Alevi forumu olarak normal forumlardan bazı farklarımız olması gerekiyor. En azından daha "sorumlu" olmalıyız. Bunu dilimize karşı da göstermeye çalıştık. Ama sıkıntıya sebep oluyorsa değişiklik yapabiliriz. Sonuçta Türkçe'yi tek başımıza kurtarmayacağız Üyelerin görüşleri de önemlidir.

Alt 27.11.2006, 07:37   #16
Yazar
cihangir_dost
Forumla Bütünleşmiş

cihangir_dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 61
İtibar Puanı: 846
cihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 522
427 Mesajına 905 Kere Teşekkür Edlidi

ben konu acmak istiyorum, fakat hala nereden acacagimi bulamadin, harbiden inanamiiyorum, hala konu'yu nereden acacagimi bulamadigimi, Arkadaslar aceba ben kormuyum, yoksa ***** miyim? anlamadim..., cildiracagim,,,

cihangir_dost Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2006, 09:22   #17
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Bilgiler

Alıntı:
ben konu acmak istiyorum, fakat hala nereden acacagimi bulamadin, harbiden inanamiiyorum, hala konu'yu nereden acacagimi bulamadigimi, Arkadaslar aceba ben kormuyum, yoksa ***** miyim? anlamadim..., cildiracagim,,,
Konu açmak istediğiniz bölüme giriyorsunuz. Bölümü açtıktan sonra hemen bölüm başlığının altında "Tavsiye Kitap: Buyruk, Fuat Bozkurt" diye bir tanıtımımız bulunuyor. Onun altında "YENİ BAŞLIK" düğmesini göreceksiniz. Bütün mesajlardaki MESAJI CEVAPLA düğmesinin yerinde yani. Bir konuyu okuyorsanız MESAJI CEVAPLA görürsünüz. Eğer bir forum bölümünde geziyorsanız YENİ BAŞLIK düğmesini görürsünüz.

Örneğin şu linkten:

Merak Ediyorum bölümümüze giderseniz orada YENİ BAŞLIK düğmesini görebilirsiniz.

Alt 17.12.2006, 15:18   #18
Yazar
iMKaNSıZ
Forum Katılımcısı

iMKaNSıZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 43
İtibar Puanı: 13
iMKaNSıZ iyi yolda gözüküyor
iMKaNSıZ - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1
14 Mesajına 121 Kere Teşekkür Edlidi

ya yabancıya herkes takmış yeni arkadaş yada yeni üye olsun

iletişim: eren_bjk_62@hotmail.com

bekleriz...

iMKaNSıZ Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.12.2006, 15:38   #19
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

alev_2005_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 138
İtibar Puanı: 2311
alev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Ettiği Teşekkür: 6.861
3.580 Mesajına 7.692 Kere Teşekkür Edlidi
Thumbs up Yeni üye...

Alıntı:
iMKaNSıZ Nickli Üyeden Alıntı
ya yabancıya herkes takmış yeni arkadaş yada yeni üye olsun
Artık yabancı kelimesi kullanılmıyor onun yerine yeni üye şeklinde yazıyor. Böyle bir rahatsızlıkta ortadan kalkmış oldu.

.

***YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...***

***Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...***

***Kapansın el kapıları bir daha açılmasın, Yok edin insanın insana kulluğunu, Bu davet bizim...***

***Annelerin ninnilerinden spikerin okuduğu habere kadar, yürekte, kitapta ve sokakta yenebilmek yalanı, anlamak, sevgilim, o, bir müthiş bahtiyarlık, anlamak gideni ve gelmekte olanı...***

***Günler ağır. Günler ölüm haberleriyle geliyor.
Düşman haşin zalim ve kurnaz...***

*** NAZIM HİKMET RAN ***
alev_2005_2005 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2007, 02:18   #20
Yazar
TiR€
Y A S A K L I ! ! !

Bilgiler

Memleket: OUT OF TURKEY
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: -11
TiR€ hakkında olumsuz fikirler mevcut

Ettiği Teşekkür: 3
8 Mesajına 11 Kere Teşekkür Edlidi

Merhaba bu rütbe yerlerinde farklı yazılar var ...
Mesela "Eskilerden"
"cadı"
vs..şeklinde bunun hakkında bilgi verirmisiniz.

TiR€ Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil