Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Televizyon ve Radyo > Su Tv

Su Tv Su Tv ile ilgili genel bilgi ve paylaşım forumu. Su Tv yayınıyla ilgili bilgiler, eleştiriler ve öneriler.

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.03.2008, 13:08   #11
Yazar
NEBULA
Forumun Bir Parçası

NEBULA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 53
İtibar Puanı: 323
NEBULA sevilen bir üyeNEBULA sevilen bir üyeNEBULA sevilen bir üyeNEBULA sevilen bir üye

Ettiği Teşekkür: 99
249 Mesajına 434 Kere Teşekkür Edlidi

M.E.B Hüseyin Çelik konuk olmuştu !
Aydın Alevi gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı !
dedim kendi kendime
-SU TV ve H.Çelik ?

bu adamın ne işi var SU TV gibi SOSYALİST ALEVİ lerin arasında ?

___________________İMZA___________________
İstanbul Üniversitesi
NEBULA Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.03.2008, 23:45   #12
Yazar
hudey
MEDET YA ALİ

hudey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZURUM

Fikirler Tecrübe Puanı: 48
İtibar Puanı: 376
hudey gercekten iyi birihudey gercekten iyi birihudey gercekten iyi birihudey gercekten iyi biri
hudey - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 456
167 Mesajına 395 Kere Teşekkür Edlidi

bende hüseyin çelik' i görünce şaşırmıştım hatta onu konuk edenlere sinirlenmiştim demek buraya bile el attılar eğer doğruysa herkesi uyarmak lazım

HENUZ 24 YASINDAYKEN KENDILERINI BU ULKE ICIN FEDA ETTILER...
Unutmayın onlar ölümden korkmadı
Asıl korkanlar onları asanlar ve astıranlardı
Anayasa'da bulunan haklarını kullanmıslardı
Atatürk'e sahip çıkan gene onlardı
Üç fidanlardı genç ama güçlü kuvvetliydi hepsi
Hiçbiri demokrasiye karsı değildi
Atatürk'ün Geçliğe Hitabesi'nde yazanı uygulamışları sadece
Tek kaynakları milletti
Devletin tam bağımsızlığı için geç yasta can verdiler belki
Ama yaktıkları devrim atesi asla sönmedi
Katilleri hala yasamakta
Unutma,
UNUTTURMA!
hudey Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.03.2008, 04:12   #13
Yazar
guvenbektas
Kontrollü Üye

guvenbektas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
guvenbektas - MSN üzeri Mesaj gönder guvenbektas - YAHOO üzeri Mesaj gönder

Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 173
guvenbektas hakkında olumlu dusunceler mevcutguvenbektas hakkında olumlu dusunceler mevcut
guvenbektas - MSN üzeri Mesaj gönder guvenbektas - YAHOO üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1.001
363 Mesajına 507 Kere Teşekkür Edlidi

canlar eğer gercekten satılıyorsa karacaahmetı yıktırmadıgımız gıbı onuda sattırmayalım. en azından zengın alevıler var onlarla goruselım onlar alsın. musade etmeyelım almalarına.

guvenbektas Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.03.2008, 11:00   #14
Yazar
Türkmendagi
Forumun Bir Parçası

Türkmendagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: BALIKESİR
Fikirler Tecrübe Puanı: 51
İtibar Puanı: 489
Türkmendagi bulunduğu yerlere neşe getiriyorTürkmendagi bulunduğu yerlere neşe getiriyorTürkmendagi bulunduğu yerlere neşe getiriyorTürkmendagi bulunduğu yerlere neşe getiriyorTürkmendagi bulunduğu yerlere neşe getiriyor

Ettiği Teşekkür: 572
313 Mesajına 596 Kere Teşekkür Edlidi

Su tv ye hic izlemedim, Biz Avrupada Yol tv yi izliyoruz. Ama zamanla Su tv yi izleyenler onlarin ne oldugunu anladiktan sonra izlemezler. Alevilerin gercek televizyon kanali YOL tv dir Canlar izleyin ve bana hak verin.

Türkmendagi Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2008, 01:28   #15
Yazar
NEBULA
Forumun Bir Parçası

NEBULA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 53
İtibar Puanı: 323
NEBULA sevilen bir üyeNEBULA sevilen bir üyeNEBULA sevilen bir üyeNEBULA sevilen bir üye

Ettiği Teşekkür: 99
249 Mesajına 434 Kere Teşekkür Edlidi

Cem TV : ULUSAL yapıdadır.. abdurrahman dilipak gibi birkaç isim propaganda yapmıştır

SU TV : h.çelik , PKK DEĞİL HPG gerillaları söylemleri vardır...
DEM TV : KÜRT ALEVİlerine seslenir genelde...
YOL TV : atatürk devrimlerine saygılı ama bugün kü atatürkçülüğün MHP nin atatürkçülüğü olduğu için savunmaz..SOSYALİST yapıdadır..

İstanbul Üniversitesi
NEBULA Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2008, 03:49   #16
Yazar
mercanli
Kontrollü Üye

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: -56
mercanli pek olumlu bakılan bir üye değil

Ettiği Teşekkür: 29
5 Mesajına 6 Kere Teşekkür Edlidi

Ben bu habere inanmiyorum benim duyduguma gore alevi bir is adami ortak olmak istiyor ismini vermek dogru degil en iyisi su tv den resmi bir açiklama gelmesini beklemek .
bu tur açiklamalar insanlarin kafasini karistirmakdan baska bir seye yaramaz diye dusunuyorum.

saygilar

mercanli Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2008, 10:51   #17
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.657
3.480 Mesajına 6.756 Kere Teşekkür Edlidi
Standart Alevionline Araştırdı: Su Tv - AKP İlişkisi

Son günlerin gündemdeki konusu Su Tv'nin satışı. Haber gruplarında, internet sitelerinde Su Tv'nin AKP'lilere satıldığı yönünde iddialar var. Alevionline, misyonuna uygun ve objektif bir şekilde iddiaları araştırdı. Konunun muhataplarıyla konuştu. Yine en doğru gerçekleri, iddiaları, cevapları ilk olarak Alevionline okurları öğrenecek.

İddia: Su Tv Satıldı, Alan AKP'li
Geçtiğimiz günlerde önce Aleviler arasında e-posta iletişimi sağlayan Pir Sultan mail grubunda ve ardından Alevi Haber Ajansı sitesinde Su Televizyonu'nun AKP ile yakın ilişkileri olan Alevi işadamı Yalçın Özdemir'e satıldığı iddia edilmişti. Bu iddialara göre Su Tv, mali krize girmiş ve el değiştirmişti. Alan ekibin Reha Çamuroğlu ile ilişkili olduğu ve Su Tv'nin yayın politikasının giderek değişmekte olduğu savunulmuş, hatta Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in kanala çıkartılıp uzun süre konuşma yapması örnek gösterilmişti.

Su Tv AKP'ye "AK Parti" mi Diyor?
Alevionline bu iddiyla ilgili olarak 25 Mart 2008 tarihinde, Su Tv'nin 13:00 haber bültenini takip etti. Bu haber bülteninde AKP ile ilgili haberlerin tamamında AKP ibaresi kullanıldı. Ayrıca haber altyazılarında da AKP ibaresinin kullanıldığı görüldü.

Alevionline Muhataplara İddiaları Sordu
Alevionline iddialarla ilgili olarak araştırmayı derinleştirdi ve çeşitlendirdi. Su Tv'nin yayın politikasıyla ilgili iddialardan, Su Tv için Ankara Mamak'ta bir yer arandığına kadar çeşitli iddialara ulaştı. Söz konusu iddiaları elbette ilk elden araştırdık. Bu iddiaları iddiaların muhataplarıyla konuştuk. İddialarda adı geçen Yalçın Özdemir, Alevionline adına haber yapmak için aradığımızı belirttiğimizde bunu olgunlukla karşıladı ve sorularımıza yanıt verdi. Haber yapılacak bir durumun olmadığını, ama kendilerinin de bir şey gizlemediğini belirtti.

İddialar Asılsız
Alevionline ekibinden Ceyhun Günal, bugün Su Tv'yi aldığı iddia edilen Yalçın Özdemir'i telefonla aradı. Günal'ın sorularını yanıtlayan Özdemir, bu iddiaların kesinlikle asılsız olduğunu belirtti. "Hayatımda hiçbir dönem sağcı olmadım." diyen Özdemir, Su Tv'nin yayın politikasının değiştiğine yönelik iddialara ise; "Kanalı izlesinler. Alevilik çizgisinden yayın yapıyoruz. Kanalı izleyenler bunu fark edecektir. AKP politikalarına herhangi bir yakınlık söz konusu değil." diyerek sözlerine devam etti.

Yalçın Özdemir: Haydar Şahin'i Tanımam
"Haydar Şahin'i tanıyor musunuz?" sorusuna ise Özdemir "Hayır tanımıyorum." diyerek yanıt verdi. Özdemir, kanalın AKP ile herhangi bir ilişkisinin kesinlikle bulunmadığını belirtti.

Haydar Şahin: Yalçın Özdemir'i Tanırım
AKP'ye yakın olduğu savunulan isimlerden Haydar Şahin'i de arayarak; "Yalçın Özdemir'i tanıyor musunuz?" diye sorduk. Şahin, "Evet, tanıyorum." yanıtını verdi. Şahin, "Su Tv ile ilgili faaliyetlerde Özdemir'e yardımcı olmuş olabilirim. Ama bunların ne AKP ile bir ilgisi var, ne de bu yardım konusundan maddi bir yardım kastediliyor." dedi.

AKP'lilerden Herhangi Bir Yardım İstenmedi
Mamak'ta yer arama konusuyla ilgili olarak böyle bir durumun olup olmadığını ve AKP'li belediye başkanından yardım istenip istenmediğini sorduk. Şahin, "Mamak'ta yer aranmış olabileceğini ancak kesinlikle AKP'li Mamak Belediye Başkanı'ndan Su Tv ile ilgili herhangi bir yardım istenmediğini" sözlerine ekledi. Şahin, kendisinin Mamak Belediye Başkanı'nı tanıdığını ancak Su Tv ile belediye başkanı arasında herhangi bir ilişki bulunmadığını belirtti.

Benim AKP'yle İlgim Var Ama Su Tv'nin İlgisi Yok
Şahin kendisinin AKP ile ilişkisinin olduğunu, çeşitli adaylıklarının gündemde olduğunu doğruladı. Fakat AKP ile Su Tv arasında bir bağlantı kurulmasına anlam veremediğini belirten Şahin, "Para alma, herhangi bir destek alma gibi bir durum yok. Benim AK Parti ile ilişkim var. Benim kişisel tercihimdir. Su Tv'de herhangi bir görevim de yok. Yalçın Beyi tanırım. Kendisine kişisel olarak yardımcı olmuş olabilirim. Ama AK Parti ile Su Tv arasında herhangi bir bağlantı olduğunu sanmıyorum. Yalçın Bey'in de AK Parti ile ilgisi olduğunu sanmıyorum. Benimle ilgili durum da kişiseldir. Kişisel bir yardımım olmuş olabilir. Ama ne maddi yardım yaptım ne de kanalla o türden bir ilgim var." dedi. "Mamak'ta Su Tv için yer aradığınız ve AK Parti'li Mamak Belediye Başkanı'ndan yardım istediğiniz söyleniyor." sözlerimiz üzerine Şahin; "Mamak'tan Su Tv için yer bakılmış olabilir. Ben de bu konuda yardımcı olmuş olabilirim. Ama bu durumun Mamak Belediye Başkanı ile hiçbir ilgisi yok. Ne ondan, ne de başka bir AK Parti yetkilisinden destek alınmadı veya istenmedi." dedi. Şahin, bu iddiaların büyük kısmının asılsız olduğunu, kişisel ve basit ilişkilerden yola çıkılarak, zorlama bir şekilde, kanalın zan altında bırakıldığını söyledi.

Alevionline

Haberimizle İlgili Önemli Düzeltme:
25 Mart 2008 tarihinde yayına giren haberimizde Yön Fm, Dost Eli Yardım Derneği ve bu kuruluşların çeşitli yetkililerinin isimleri geçmiştir. Fakat sitemiz haberi yapmadan önce bu kuruluşların yetkililerine ulaşıp fikirlerini sormadığı için, bu kuruluşların bazı temsilcileri Alevionline'a haklı olarak tepki göstermiştir. Haberimizde, herhangi bir iddia bulunsun veya bulunmasın, ismini kullandığımız herkesten fikir almak zorunda olduğumuza katılıyor; kendilerine ulaşmadan isimlerini haberimizde kullandığımız için özür diliyoruz.

Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu Ceyhun tarafından (26.03.2008 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2008, 11:46   #18
Yazar
Türkmendagi
Forumun Bir Parçası

Türkmendagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: BALIKESİR
Fikirler Tecrübe Puanı: 51
İtibar Puanı: 489
Türkmendagi bulunduğu yerlere neşe getiriyorTürkmendagi bulunduğu yerlere neşe getiriyorTürkmendagi bulunduğu yerlere neşe getiriyorTürkmendagi bulunduğu yerlere neşe getiriyorTürkmendagi bulunduğu yerlere neşe getiriyor

Ettiği Teşekkür: 572
313 Mesajına 596 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Al(i)evi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cem TV : ULUSAL yapıdadır.. abdurrahman dilipak gibi birkaç isim propaganda yapmıştır

YOL TV : atatürk devrimlerine saygılı ama bugün kü atatürkçülüğün MHP nin atatürkçülüğü olduğu için savunmaz..SOSYALİST yapıdadır..

Bugün kü Atatürkcülük neden MHP nin Atatürkcülügü onuda yazarsan iyi olur.

Türkmendagi Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2008, 12:02   #19
Yazar
**Yorum**
Haymatlos

**Yorum** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 2395
**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip**Yorum** itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
**Yorum** - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 4.657
3.480 Mesajına 6.756 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Al(i)evi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benim izlediğim bir kanal daha var onuda yorumlarmısınız acaba?

Hayat Tv

Oy Vermek Bir Şeyleri Değiştirseydi Yasaklanırdı!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
**Yorum** Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.03.2008, 11:46   #20
Yazar
HEVİDARIM
***UmUtlUyUm***

HEVİDARIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZURUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 65
İtibar Puanı: 940
HEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 918
532 Mesajına 857 Kere Teşekkür Edlidi

Kendi zimmetlerine geçirmedikleri hiçbişey kalmadı!!!Birde üstüne ne var ne yok herşeyi sattılar!!!Bu da doğruysa gerçekten bizlerin içine bırakın sızmayı iyice yerleştiler!!!Buna da birilerinin DUR dememesi çok acı...

Ben PİRİMİ hak bilirim yoluna kurban olurum... Uğruna dün doğdum bugün ölürüm diyen gelsin İŞTE MEYDAN...!!!

SEMAHLAR DÖNÜYORUM TURNALAR GİBİ;
PİR AŞKINA,HAK AŞKINA,HALK AŞKINA

GÜLÜMSE KADERİNE....
HEVİDARIM Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil