Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > AW Giriş Salonu > Yardım

Yardım Forumumuzu kullanmak hakkında yardım. Forum kullanımı hakkındaki sorularınızı da burda sorabilirsiniz.

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.12.2007, 01:13   #1
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

zeliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ANKARA
Fikirler Tecrübe Puanı: 76
İtibar Puanı: 1533
zeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 1.455
776 Mesajına 1.336 Kere Teşekkür Edlidi

Bye Özür dilerim ...

Sevgili canlar bu konularda biraz hassasımdır...Rahatsızlığımı dile getirmek istedim.

Konuları silemedim...Sizden ricam acmış olduğum konuları silerseniz hem siz hem de ben rahatlamış olucam.

Kusura bakmayın...

zeliş Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 13.12.2007, 01:25   #2
Yazar
*_Suskun_*
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Memleket: OUT OF TURKEY
Fikirler Tecrübe Puanı: 94
İtibar Puanı: 1529
*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 767
692 Mesajına 1.234 Kere Teşekkür Edlidi
Arrow

Alıntı:
zeliş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili canlar bu konularda biraz hassasımdır...Rahatsızlığımı dile getirmek istedim.

Konuları silemedim...Sizden ricam acmış olduğum konuları silerseniz hem siz hem de ben rahatlamış olucam.

Kusura bakmayın...
zelişcan.! Forumumuzda bu tarz konular sık sık olmakta... O yüzden rahatsız olunacak birşey yok. Yapmanız gereken Arama Motorlarını kullanarak konu açmak. Açacağınız konu'nun aynısı açılmış olabilir, yada bulamamış olabilirsiniz. Bu sorun deildir. Biz gereken neyse yaparız... Yaptığınız paylaşımlarınızdan soğumamanızı ve ortada büyütülecek bir konu'nun olmadığını belirtmek isterim.! İyi paylaşımlar.

*_Suskun_* Ã?evrimdıÅ?ı  
*_Suskun_* Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 13.12.2007, 01:31   #3
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

zeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Her konu actığımda arama motorundan aradım ve çıkmadığını mesajlarımda bildirdim...

Benim rahatsız olduğum nokta madem çift konu neden yorum veya mesaj yazılmadan önce silinmediği..
Neyse önemli değil...

zeliş Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 13.12.2007, 01:46   #4
Yazar
hakikat
Forumla Bütünleşmiş

hakikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: KÜTAHYA
Fikirler Tecrübe Puanı: 87
İtibar Puanı: 1418
hakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 2.337
1.297 Mesajına 3.190 Kere Teşekkür Edlidi

Sevgili zeliş can, fazla bu konuda alınganlık yapma bence. Ben neredeyse forumda 1 seneyi geçti üyeliğim ama benimde daha yeni bir konum kapatıldı.

Yani yöneticiler artık harıl harıl çalışıyorlar. Çift konu oldumu hemen kilit. Bu normal bir durum. Her forumda olan bir kural.

hakikat Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 13.12.2007, 01:51   #5
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Alıntı:
hakikat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili zeliş can, fazla bu konuda alınganlık yapma bence. Ben neredeyse forumda 1 seneyi geçti üyeliğim ama benimde daha yeni bir konum kapatıldı.

Yani yöneticiler artık harıl harıl çalışıyorlar. Çift konu oldumu hemen kilit. Bu normal bir durum. Her forumda olan bir kural.

Alınganlık yapmadım hakikat...Sadece verdiğim huzursuzluktan dolayı özrümü belirttim.

Tartışma amaçlı veya alınganlık değil....Huzursuz olduğumu dile getirdim.

zeliş Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 13.12.2007, 01:53   #6
Yazar
*_Suskun_*
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Memleket: OUT OF TURKEY
Fikirler Tecrübe Puanı: 94
İtibar Puanı: 1529
*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor*_Suskun_* ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 767
692 Mesajına 1.234 Kere Teşekkür Edlidi
Arrow

Alıntı:
zeliş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her konu actığımda arama motorundan aradım ve çıkmadığını mesajlarımda bildirdim...

Benim rahatsız olduğum nokta madem çift konu neden yorum veya mesaj yazılmadan önce silinmediği..
Neyse önemli değil...
Yöneticilerin, açılan her konuyu görmemesi gayet doğaldır.! Görüldüğü takdirde de gereken yapılıyor... Bu konu'nun üzerinde fazla yorum yapılacak birşey olmadığını düşünüyorum.!

*_Suskun_* Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 13.12.2007, 01:55   #7
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Tamam arkadaşlar sorun yok.Küçük birşey dallanıp budaklandı.Gelir gelmez sorun çıkarmış gibi oldum.
iyi paylaşımlar...

zeliş Ã?evrimdıÅ?ı  
zeliş Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil