Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Kültür-Sanat > Sinema ve Tiyatro

Sinema ve Tiyatro Sinema filmleri, yorumları, tiyatro oyunları, oyuncular, yıldızlar

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.04.2007, 18:01   #51
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

haziran_AW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!
Tournaments Won: 1

Memleket: AMASYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 94
İtibar Puanı: 1415
haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var
haziran_AW - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.577
1.695 Mesajına 3.780 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
donjaq007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
siz nasrettin hoca ne demiş bana doktor değil eşşekten düşeni bulup getirin demiş benim halimden ancak o anlar o yüzden si benim halimden anlayamazsınız
al sana eşşekten düşmüş birisi.tam da üstüne bastın.bende askeri lise sınavlarına girmiştim,kazandım,mülakatı geçtim,sağlık raporumu aldım.10-5 gün sonra okula kayıt olmaya gidicem bir gün eve bir inzibat geldi elinde sarı bir zarf.bıraktı gitti."güvenlik soruşturmanız menfi sonuçlandığından okulumuza kayıt isteğiniz reddedilmiştir." neden menfi sonuçlanmıştı sence ben doğulu değilim yada senin kast ettiğin şekliyle Kürt değilim.ama benide kabul etmediler.sebebi çok basit kimliğim adımda saklı zaten.her duyan bir kere benim alevi olduğumu adımdan anlıyor.ikincisi amasya merzifonun mimli alevi köyündenim.üçüncüsü 12 eylülde bir kısmı ceza bile almamış olsalarda ailemin (dayılarım,halam,dedem,babam) nerdeyse yarısı cezaevlerinde bulundu,yargılandı.yani bende haliyle potansiyel suçluydum.

şimdi bu gün bakıyorum o günlere.haklılarmıydı ?tabi ki haklılardı.TSK nın görevi ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak,geleceğimizi ve ülkemizin ve rejimin devamını sağlamak.onlar beni seni bilmezler tanımazlar.kanunlarda yazılı görevleri vardır.onu uygularlar.bunun en yakın örneğide günümüzde asker ve polis içindeki fettullah yapılanmasıdır.bakınız polis içinde rahatlıkla yapılanabilirlerken,askeriyeye giremiyorlar.neden çünkü ince eliyor sık dokuyor.daha o mülakat anında kuran kursu mezunlarını,cemaate yakın yurtlarda kalanları eliyorlar.şimdi düşünelim bakalım.TSK bunula ilgili bir tedbir almalımıdır.doğru mu yapmaktadır.evet.bence sonuna kadar haklılar.

ya sevgili donjang.işte sana bir eşşekten düşmüş hikayesi daha.ben sizi çok iyi anlıyorum.fakat ben üstüne basarak diyorum ki ne olursa olsun bunların hiç biri bizim vatana,devlete,askere,polise düşaman olmamızı gerektirmiyor.yanlış uygulamalarda bulunanlar nasılsa bir şekilde cezalarını buluyorlar.rahat ol kimsenin yaptığı yanına kar kalmıyor.ben kadere inanırım.bakın eğer o gün askeri okula girmiş olsaydım belki bu gün hayatta olmayabilirdim.hayatı birazda akışına bırakmak lazım sevgili dostum.

neyse yine devam ederiz.bitirmeden şunu bilmenizi istiyorum.kimseyi savunduğum yok.sadece diğer arkadaşımla fikirlerimiz örtüşüyor.ama bu seninle de karşı karşıya geldiğimiz anlamı taşımamalı.bizler bu forum sayfalarında dostluğu arıyoruz,uzlaşma arıyoruz.sizinlede bir yerlerde fikirlerimiz kesişecektir.bu gün olmazsa yarın başka bir konuda.ama şimdiden kutuplaşmamak zıtlaşmamak lazım diye düşünüyorum.köprüleri atmadığımız sürece kazanırız.

sağlıcakla.

___________________İMZA___________________
zaman her zaman haklı çıkarmıştır beni.dile kolay 10 yıl oldu bu imzayı atalı.

yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar(korkmadım)

nokta kadar menfaat için,virgül gibi eğilme(eğilmedim)

http://hizliresim.com/Po3PZ6][img]http://i.hizliresim.com/Po3PZ6.png

haziran_AW Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
haziran_AW Kullanıcısına bu mesajı için teşekkür eden üyeler:
ceylin (01.04.2007)
Alt 01.04.2007, 18:56   #52
Yazar
Sioux35
Forumla Bütünleşmiş

Sioux35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Sioux35 - İCQ üzeri Mesaj gönder Sioux35 - MSN üzeri Mesaj gönder

Fikirler Tecrübe Puanı: 56
İtibar Puanı: 166
Sioux35 hakkında olumlu dusunceler mevcutSioux35 hakkında olumlu dusunceler mevcut

Ettiği Teşekkür: 131
293 Mesajına 535 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
haziran69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili donjang sanırım temennilerini yazmışsın ama bir hayalden öte gitmeyeceğini bilmeni isterim.böyle bir tehlike olduğu doğrudur.tüm çırpınışımızda insanlarımıza bu tehlikeyi göstermek,anlatmak.ama senin bahsettiğin anlamdaki Türkler için değil,bizim bahsettiğimiz anlamdaki Türkler için.yani Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve bu ülke için çalışıyorum,ülkemin huzuru,refahı,barışı için çalışıyorum,toprağımı vatanımı kimseye böldürtmem diyen anayasamızın 66 cı maddesinde tarif edilen Türkler için böyle bir tehlike söz konusudur.fakat bu kadarda kolay değil bu topraklarda Türkçe konuşup türkü söylediğin için aşağılanmak.bu mücadele yurdumun üstünde tüten en son ocak da sönünceye kadar devam eder,hainlerde amaçlarına ulaşamazlar.sizde hayal kırıklığına uğramış olursunuz ama ne yapalım artık kusurumuza bakmazsınız değilmi.

sizi 15 yaşında doğulu olduğunuz için mi reddettiler yoksa başka bir şeymi yaptınız.açık olun lütfen.benim şırnaktaki tugay komutanım Batmanlıydı.yani bir doğulu.yani bir Kürt.emrine girmekten gurur duyduğumuz bir Kürt.milletperver,vatanının bir karış toprağını kimseye bırakmayacak ve gerekirse bu uğurda canını vermeye hazır şerefli bir Kürt.adını da verebilirim isterseniz,belki araştırmak isteyebilirsiniz.tabi insan bunları yaşayınca ister istemez soruyo.bu da doğulu,bu da Kürt.acaba devlet yada ordu niye bu adamı dışlamamışta general rütbesine kadar yükseltip emrinede 5000 kişilik bir kuvvet vermiş.yoksa bu sayın komutanımızmı hak etmiş tüm bu yetkileri hakları.e sen kalk devlet düşmanlığı yap,orduna hakaret et,vatan hainlariyle iş birliği yap ondan sonrada devlet beni dışladı diye gez.(yanlış anlama bu sözlerim sana değil her hangi birine,seni tanımam etmem)işte böyle bir insanı değil Türk ordusu yada devleti dünyadaki hiçbir ordu yada devlet kabul etmez.bu sebeple verdiğim örnekten de hareketle caba siz ne yaptınızda bu duruma düştünüz kendinizi sorgulamalısınız.yoksa doğulu olmak,Kürtçe konuşmak,türkü söylemek artık masal gibi geliyor bana.pek inandırıcı bulmuyorum.
Forum Yeniyim...ama Forumda hergün online olan belli İnsanlar Var...Konu Açan,yorum yazan,paylaşım yapan hep belli insanlar...Ben Niye Bu sitede bulunduğum 1-2 hafta içinde bir tek senle tartışıyorum...Bu tartışmanın Uzamasını istemiyorum...Benim senle anlaşamamaın tek sebebi;"Sen Milliyetçi Görünüyorsun ama inan Kızılalmina,donjaq vede diğerleri en az senin kadar milliyetçi...Forumda Türklüğü Bir tek ben savunuyorum gibi bir düşünce oluşmuş kafanda.kendini Kahraman İlan etmişsin..UYAN Artık Osmanlılar Senin Deden olabilir Ama benim değil..Bu Geçmişini inkar etme değildir...senin o savunduğun osmanlı senin soyunu kurutmak için neler yaptı..!!

Vede Forumda olay yarattıktan sonra birleştirici,toparlayıcı kişi durumlarına girme.!!Resmen Bölmüşsün konuyu...

1.Grup=Hziran69,Self Servis,Ceylin,hakikat..
2.Grup=Donjaq,Kızılalmina,SiouX,emek

Bu yukardaki Gruplaşmayı Sen Yarattın...Şimdi Kendini Sorgula Sanal Alemde Bile Bölüyorsun ortalığı?Şimdi Gerçek Bölücü Kimmiş Anladın mı?Kan Dökmeyle Hiç Bir şeye VARILMAZ..!!

Şu Dünyayı Tanrı Yarattıysa
Onun Yerinde Olmak İstemem Doğrusu.
Çünkü,Dünyanın Sefaleti Yüreğimi Parçalar..

Aşkın Ligi Olmaz!
İnadına Göztepe!
Göz Göz
14.04.2007
Sioux35 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Sioux35 Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:
donjaq007 (01.04.2007), Emek (01.04.2007), kizilalmina (01.04.2007)
Alt 01.04.2007, 19:27   #53
Yazar
Pi®oZKaN
Forumun Bir Parçası

Pi®oZKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ANTALYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 54
İtibar Puanı: 25
Pi®oZKaN iyi yolda gözüküyor
Pi®oZKaN - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 44
92 Mesajına 139 Kere Teşekkür Edlidi

Dönüp dolaşıyorum yazsam mı yazmasam mı?
Bingöl'ün bir köyünde doğup 7 yaşına kadar orada yaşayıp şahit olduklarımı yazsam inanırlar mı inanmazlar mı?
Yok o duyguları ömründe tatmamış kişiler hiçbir zaman anlamayacaklar zaten...
Ne zaman bu konuları tartışmaya başlasam elim ayağım titriyor sinirden,nefretten bıkkınlıktan!!!Tansiyonum yükseliyor!!!
Ama bu sefer çok kısa kesiyorum...Tek söyleyeceğim yaşamayan anlamıyor be Hewal...
Ah yine midem bulandı...

Alıntı:

sana sadece şunu söyleyeyim gün gelecek türkçe konuşutuğun için türkçe türkü söylediğin için aşağılanacaksın ama sen damarlarında asil türk kanı taşıyorsun değil mi bunlar seni yıldırmaz buna devam ettiğin için iş bulamayacaksın çocukların okulda türk diye aşağılanıp arkadaş edinemeyecek sen şikayet edeceksin ama seni kimse dinlemeyecek işsizlikten göç edecek aç kalacaksın artık memleketine uyum sağlayamayacağın için geri de dönemeyeceksin ya kendini şiddetle savunacaksın yada suç işleyeceksin ondan sonra ben geleceğim yanına ve de soracağım sana NE OLDU

benim yarın dağda sözdevatan savunması için katılacağım ordu beni daha 15 yaşında reddetti sadece doğuluyum diye sen bu duyguyu yaşayıp sonra bana vatan millet sakarya ağızları yapta o zaman eğileyim senin önünde bir yakınım ölmedi ben öldüm yetmez mi sen söyle bu hissi bilir misin yoooo sadece konuşursun.
Bu yazınıza katılıyor altına imzamı atıyorum.
SevgiLer...

Pi®oZKaN Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Pi®oZKaN Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
donjaq007 (01.04.2007), kizilalmina (01.04.2007)
Alt 01.04.2007, 20:36   #54
Yazar
donjaq007
Forumun Bir Parçası

donjaq007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
donjaq007 - MSN üzeri Mesaj gönder donjaq007 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

İtibar Puanı: 253
donjaq007 sevilen bir üyedonjaq007 sevilen bir üyedonjaq007 sevilen bir üye
donjaq007 - MSN üzeri Mesaj gönder donjaq007 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 145
135 Mesajına 225 Kere Teşekkür Edlidi

sevgili haziran şimdi sen sana yapılanları hoş karşılayabilirsin o senin sorunun ama ben karşılayamam ben ordumun başında faşistlerin değil insanların olmasını ordumun kendi hükümeti tarafından yönetilmesini başka hükümetler tarafından değil ben savaş değil kansız barışçıl bir dünta istiyorum bunun için konuşuyorum sen ve ceylin gibi buna kadar diyip en kısa yol olana olümü ve de oldürmyi seçmiyorum çözüm üretmeye çalışıyorum kendi çapımda

bu arada ceylin sana a bir çift sözüm var sen vatanı dağdakine karşı savunma dışardakilere karşı savun.benim hakkımda yorumyapma demişsin ama 2 dir yorum yaptım sanırım yanlış değiller bunun üzerine yine yaapacağım türk askeri ırağa gitmesin diye çıktın mı meydanlara ama eminim ayrak için çıkmışsındır hem de sesin kesilene kadar bağırmışsındır sizin milliyetçiliğiniz mhp milliyetçiliğidir birkez d eçıkıp amerika karşıtı olarak savunmaz ama bu mhpliler kendilerini ama iş kürtlere gelince haydi oğlum dağa kürt avlamaya siz buna devam edin umarım ssen bununla savaşırken arkandan ensene kocaman bir amerikan şamarı yemezsin eğer yemezsende bize yat kalk dua et

Olacak er geç,

Derin denizlerdeki canavarlar gibi,

Birbirini kemirmek zorunda kalacak insanlar

Sir Thomas More (1516)
donjaq007 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2007, 20:41   #55
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!

haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var

Alıntı:
Sioux35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben Niye Bu sitede bulunduğum 1-2 hafta içinde bir tek senle tartışıyorum...Bu tartışmanın Uzamasını istemiyorum...Benim senle anlaşamamaın tek sebebi;"Sen Milliyetçi Görünüyorsun ama inan Kızılalmina,donjaq vede diğerleri en az senin kadar milliyetçi...Forumda Türklüğü Bir tek ben savunuyorum gibi bir düşünce oluşmuş kafanda.kendini Kahraman İlan etmişsin..UYAN Artık Osmanlılar Senin Deden olabilir Ama benim değil..Bu Geçmişini inkar etme değildir...senin o savunduğun osmanlı senin soyunu kurutmak için neler yaptı..!!

Vede Forumda olay yarattıktan sonra birleştirici,toparlayıcı kişi durumlarına girme.!!Resmen Bölmüşsün konuyu...

1.Grup=Hziran69,Self Servis,Ceylin,hakikat..
2.Grup=Donjaq,Kızılalmina,SiouX,emek

Bu yukardaki Gruplaşmayı Sen Yarattın...Şimdi Kendini Sorgula Sanal Alemde Bile Bölüyorsun ortalığı?Şimdi Gerçek Bölücü Kimmiş Anladın mı?Kan Dökmeyle Hiç Bir şeye VARILMAZ..!!
benimle mi tartışıyosun ?hiç farkında değilim.kusura bakma.buyur tartışalım kardeş.ne öğrenmek istiyosun.okuduğun iki yazımlamı değerlendirdin beni.milliyetçi gibi görünmüyorum her mesajımda da zaten milliyetçi olduğumu üstüne basa basa söylüyorum.izin verirsen askerimle utanç duyduğunu söyleyenler,devlete faşist diyenler,devlet düşmanlığına ezildiğini bahane gösterenlerin arasında benimde kendi ülkemde,toprağımda bunu söylemeye hakkım olsun.milliyetçilik suçmu oldu yoksa.kusura bakma kaçırmışım.

uyanayım mı.hiç uyumadım ki.dilim döndüğünce anlatıyorum işte.başımdan geçenleride,ülkemde yaşananlarıda,komşu ülkelerde yaşananlarıda.sen bunları görmek,duymak,anlamak istemiyorsan ben ne yapabilirim.niye bölüyüm.bak sen ne güzel bizleri gruplamışsın.bana ne hacet.her mesajımızda birlik olalım dirlik olalım diyoruz.arkadaş kalkıyor bu ülkede Türkçe konuşamayacağınız,türkü söyleyemeyeceğiniz günlerde gelecek diyor.cevap vermeyelim mi?hayal kurduğunu anlamasına yardımcı olmayalım mı.bir nevi vatandaşlık görevi yapıyoruz burda.

forumda olaymı çıktı.niye bizim haberimiz olmadı.kardeş bak bi yanlışımız olduğunda yönetim ikaz ediyor.kimseye sataşmıyorum,hakaret etmiyorum,insanların düşüncelerine saygı duymakla birlikte kendi fikirlerimide yine bu saygı çerçevesinde belirtip katılmadığım huhusları belirtiyorum.ha sen illada bunnların içinden bölücülük mesajı çıkaracam diye konunun bütününü ele almayıp bir kaç kelimeye takılıyosan kusura bakma ama bu senin sorunun.az önce isimlerini yazdığın birinci gruplada ikinci gruplada bir yakınlığım yada düşmanlığım söz konusu değil.biz burda zaten düşmanlıklar son bulsun diye yazıyoruz.ne onlardan tarafım ne karşı tarafım.Türküm,Türk milletinden tarafım.ülkemin ve halkımın faydasına olan taraftayım.

bakınız dün zonguldakta amerikadan korkmuyoruz,amerika defol ülkemizden,kahrolsun emperyalizm sloganı atan yurtseverler adlı bir grup, ülkücüler tarafından kahrolsun pkk sloganlarıyla tartaklandı.işte biz o yurtseverler tarafındayız,sizin bildiğiniz kendilerine milliyetçi diyen faşist ülkücü milliyetçilere benzemeyiz.

Alt 01.04.2007, 20:49   #56
Yazar
donjaq007
Forumun Bir Parçası

Bilgiler

şimdi haziran helal olsun sana dostum sana diyecek söz bulamıyorum yani sivasa göz yuman maraşı destekleyen bu hükümetin mirasçılık yaptığı anlayış değil mi doğuda dağda öldürdükleri kadın teröristlerin meme uçlarını keserek yaptıkları kolyeleri boyunlarına asan askere ses çıkarmayan bu ordu değil miydi bu faşizm değil de ne pekii.biz bu toprakları en az senin kadar sevip kutsal görüyoruz derdimiz baştakilerle biz tutupta bu ülkeyi kimseye peşkeş çekmeyeceğiz merak etme en önde savaşırız ama sende bunları gör be kardeşim gözünü seveyim

Olacak er geç,

Sir Thomas More (1516)
donjaq007 Kullanıcısına bu mesajı için teşekkür eden üyeler:
haziran69 (01.04.2007)
Alt 01.04.2007, 20:58   #57
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

Bilgiler

ne güzel sevgi sözcükleri.teşekkürler,ben görüyorum.talan edenide,ülkenin temelini alttan alttan oyanıda,asker-polis içindileride.ama bunlar devlet düşmanı olmam için sebep değil.tek devlet,tek bayrak,tek vatan.

bende sizi seviyorum sevgili donjang

Alt 01.04.2007, 21:15   #58
Yazar
donjaq007
Forumun Bir Parçası

Bilgiler

Alıntı:
haziran69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ne güzel sevgi sözcükleri.teşekkürler,ben görüyorum.talan edenide,ülkenin temelini alttan alttan oyanıda,asker-polis içindileride.ama bunlar devlet düşmanı olmam için sebep değil.tek devlet,tek bayrak,tek vatan.

bende sizi seviyorum sevgili donjang
yine söylüyorum bu toprakların tek zerresine canım feda ancak benim bu toprakları kedisinden daha az hakketiğimi düşünen kim olursa olsun karşıyım hükümet,devlet,başbakan,cumhurbaşkanı fark etmez

bu konuyla ilgili sonkez yazdım bu seviyeli tartışma için teşekkürler hepinize

Olacak er geç,

Sir Thomas More (1516)
donjaq007 Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:
hakikat (01.04.2007), haziran69 (01.04.2007), kizilalmina (01.04.2007)
Alt 01.04.2007, 22:34   #59
Yazar
Sioux35
Forumla Bütünleşmiş

Sioux35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN

Fikirler Tecrübe Puanı: 56
İtibar Puanı: 166
Sioux35 hakkında olumlu dusunceler mevcutSioux35 hakkında olumlu dusunceler mevcut

Ettiği Teşekkür: 131
293 Mesajına 535 Kere Teşekkür Edlidi

Seni Tebrik Ediyorum Haziran69...Çünkü Bir Mesajın Diğer Mesajına Uymuyor...Tebrik Ediyorum Çünkü Bir Mesajında Atatürkçü Diğerinde Faşist Oluyorsun...Adamına Göre Oynuyorsun...

Sana "Konuyu Gruplara Ayırdın" Diyorum...
Sen Bana"Sen Gruplara Ayırmışsın Bile" Diyorsun
Sana "Milliyetçi Gibi Görünüyorsun" Diyorum..
Sen Bana"Milliyetçilik Suç Mu Oldu" Diyorsun

Sorduğum Sorulara...Farklı Cevaplar Veriyorsun..!!
Gerçekleri Söylüyoruz....Kabullenemiyorsun..!!

Vede Senin 1 postuna Göre Yorum Yapmıyorum;
Osmanlıyı Dedesi gibi Gören(Görmeyi Geçtim Bunla Gurur Duyman)
PKK=Kürt Diye Benimseyen(Tabi 1-2 Mesaj sonra Değişebiliyorsunuz)
Tek Çareyi Öldürmekte Arıyan Bir İnsan..

Benle Milliyetçilik Tartışmasına Giremez.!!Ne Türkçülük Ne Kürtçülük Atatürk Milliyetçisi Ol!!
Al Sana Örnek İmzan=Mavi İle yazılan yer İle Kırmızı ile Yazılan Yer Arasında Uçurumlar Var.Sen Kendini Bulamamışsın.Hadi Seni geçtim Ceylin,Self Servis Siz demi Görmüyorsunuz...Yurtsever cephe?!!!

Hala Ne Yurtseverliği,Ne Bütünleştirmesi,Ne Milliyetçiliği
Bak Kardeşim Madem Kendine Bir Düşman Arıyorsun..Niye Kürtleri Seçtin Kendine??Düşmanın ABD Olsun Kürtler Değil

Kurtuluş Savaşında Amerikalılarlamı yoksa her Öldürüldüğünü duyduğunda mutlu olduğun Kürtlerlemi omuz omuza Savaştın?

Şu Dünyayı Tanrı Yarattıysa
Onun Yerinde Olmak İstemem Doğrusu.
Çünkü,Dünyanın Sefaleti Yüreğimi Parçalar..

Aşkın Ligi Olmaz!
İnadına Göztepe!
Göz Göz
14.04.2007

Konu Sioux35 tarafından (01.04.2007 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: Faşistlere karşı Milliyetçilik Dersi...
Sioux35 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2007, 23:28   #60
Yazar
ceylin
Forumu İyi Bilen

ceylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ELAZIĞ
Fikirler Tecrübe Puanı: 49
İtibar Puanı: 339
ceylin sevilen bir üyeceylin sevilen bir üyeceylin sevilen bir üyeceylin sevilen bir üye

Ettiği Teşekkür: 118
155 Mesajına 410 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
sevgili haziran şimdi sen sana yapılanları hoş karşılayabilirsin o senin sorunun ama ben karşılayamam ben ordumun başında faşistlerin değil insanların olmasını ordumun kendi hükümeti tarafından yönetilmesini başka hükümetler tarafından değil ben savaş değil kansız barışçıl bir dünta istiyorum bunun için konuşuyorum sen ve ceylin gibi buna kadar diyip en kısa yol olana olümü ve de oldürmyi seçmiyorum çözüm üretmeye çalışıyorum kendi çapımda

bu arada ceylin sana a bir çift sözüm var sen vatanı dağdakine karşı savunma dışardakilere karşı savun.benim hakkımda yorumyapma demişsin ama 2 dir yorum yaptım sanırım yanlış değiller bunun üzerine yine yaapacağım türk askeri ırağa gitmesin diye çıktın mı meydanlara ama eminim ayrak için çıkmışsındır hem de sesin kesilene kadar bağırmışsındır sizin milliyetçiliğiniz mhp milliyetçiliğidir birkez d eçıkıp amerika karşıtı olarak savunmaz ama bu mhpliler kendilerini ama iş kürtlere gelince haydi oğlum dağa kürt avlamaya siz buna devam edin umarım ssen bununla savaşırken arkandan ensene kocaman bir amerikan şamarı yemezsin eğer yemezsende bize yat kalk dua et
tebrik ediyorum seni ben konuyu yumusatmaya calıstıkca alttan almaya calıstıkca sen benım hakımde hukum verdın gercı uste yazmıssın son yazım dıye ama cevap veremeden duramadım. bence bu guzel baslayan tartısmayı guzel bıtırseydın ama yapamamıssın kendımın ne oldugunu o kadar anlatmaya calıstım ama olmadı zaten anlatmamında artık anlamı yok sen anlamak ıstedoıgın gıbı anlıyon neyse sen devam et boyle anlamaya . Çok sinirlendım benım hakkımda yazdıklarını gorunce ınsan kendını bıle tanıyamazken sen nasıl olyuorda baskası hakkında boyle atıp tutuyon helal olsun arkadasım ama bende tesekkur ederım burdakı tartısma ıcın .

saygılarımla

ceylin Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil