Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Kültür-Sanat > Sinema ve Tiyatro

Sinema ve Tiyatro Sinema filmleri, yorumları, tiyatro oyunları, oyuncular, yıldızlar

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.04.2008, 10:26   #21
Yazar
tiger
Yeni Üye

tiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ANKARA
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 10
tiger iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 1
4 Mesajına 5 Kere Teşekkür Edlidi

tüm gönül dostlarına sevgiler;
düşünüyorumda bazan, her zaman şahsım olarak dimdik ayakta durmaya çalışıyorum, bu zamana kadar hep durdum sonuna kadar da mücadelem devam edecek, sivas olayları insanın içini ürpertiyor, orada yaşanan olaylar hepimizi gönülden üzüyor, fakat şu da bir gerçek ki, neden hep kendimizi ezik hissediyoruz, neden itilmiş kakılmış hor görülmüş görüyoruz, neden bizimle uğraşanlar için onlara karşı güçlü olduğumuzu göstermiyoruz, neden olan olaylar ve çekilen acılardan ders almıyoruz, neden birlikte olamıyoruz, neden birbirimize destek olmuyoruz, neden gönüllerimiz bir olmuyor, neden...neden... ve yine nedenler... diyeceğiz ki biz zaten beraberiz biz zaten gönüldaşız, biz zaten böyleyiz ve biz zaten şöyleyiz.... bir düşünün arkadaşlar.... biz hep bu senaryoları yaşayıp bunlarla hep ağlayacakmıyız...neden bir arkadaşımız bu tiyatroyu seyredip başını yanındaki dostunun omuzuna koyup gözyaşları döksün, hanginizin değişir bir dostunuzun bir damla gözyaşını dünyalara... bu mu fesefemiz, böylemi olmalı halimiz ve böylemi olmalı geleceğimiz, neden ağlasın artık yavrularımız...
bende gittim o tiyatroya; gördüğüm manzara karşısında çok üzüldüm, senaryodan daha çok "ne çok iyi gönül bağımız varmış ona üzüldüm..." hep bahaneler bahaneler bahaneler.... şehir dışındayım gelemedim, orada olmayı çok isterdim.... önemli bir işim vardı...vs. vs.
neşe arkadaşımız ve arkadaşları bir kütüphane açmışlar... serdar kardeşimiz ve arkadaşları bir sahne hazırlamışlar...gidin görün ve ondan sonra karar verin ne kadar gönül dostuyuz kendi özeleştirimizi yapalım, lafla peynir gemisi yürümüyor arkadaşlar. bu sözüm hepimiz için geçerli, ben kendimden utandım...

lütfen artık sözde olmayı bırakalım, özde bir olalım,

selamlar... sevgiler...

tiger Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
tiger Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 22.04.2008, 15:54   #22
Yazar
yoldaş06
Forumun Bir Parçası

yoldaş06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 56
İtibar Puanı: 838
yoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 997
551 Mesajına 1.069 Kere Teşekkür Edlidi

Sevgili Mehmet Ali önce anasayfada tanışalım bölünde bi merhaba dersen sanada herkes hoş geldin der ..
Sen o kadar güzel açıklamışsın ki saol ... Artık herkesi duyarlı olmaya davet ediyoruz. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın değil işte bugün ben ağlıyorum belki yarında senin ağlamayacağın ne malum .. onun için katliamların son bulması için başka yenilerin yaşanmaması için bir olduğumuzu gösterelim ...

yoldaş06 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
yoldaş06 Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil