Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Kültür-Sanat > Felsefe/Sosyoloji/Psikoloji

Felsefe/Sosyoloji/Psikoloji Felsefi/sosyolojik/psikolojik tartışmalar, teoriler vs

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.01.2008, 02:20   #11
Yazar
mamican
Forumun Bir Parçası

mamican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM

Fikirler Tecrübe Puanı: 61
İtibar Puanı: 941
mamican parlak bir geçmişe sahipmamican parlak bir geçmişe sahipmamican parlak bir geçmişe sahipmamican parlak bir geçmişe sahipmamican parlak bir geçmişe sahipmamican parlak bir geçmişe sahipmamican parlak bir geçmişe sahipmamican parlak bir geçmişe sahip
mamican - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 860
351 Mesajına 835 Kere Teşekkür Edlidi

3 "Gel pisi pisi," diye seslenirsiniz.

yapayım ben böyleyim

___________________İMZA___________________

HBV KÜTÜPHANESİ KİTAP BAĞIŞLARINIZI BEKLİYOR

HACI BEKTAŞ VELİ KÜLTÜR ve TANITMA DERNEKLERİ GENEL MERKEZİ

Adres: Sokullu Mehmet Paşa Caddesi İğde Sokak No:24 06460-Dikmen/ANKARA

Tel: (0.312) 483 11 66 Faks: (0.312) 479 04 69

dağ sanırdım kendimi meğer kummuşum
boşlukta nicedir savrulup durmuşum
kimi gün çosmuşum kimi gün susmuşum
şimdi anladımki ben hiç yokmuşum

sevdiklerim bir bir veda ederken
ömrüm boştan yere akıp giderken
bu gün değil belki, ama yarın ölürsem
ağlayan olurmu işte onu bilmem.....

mamican
mamican Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
mamican Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 02.01.2008, 23:15   #12
Yazar
taja_naz
Forumun Bir Parçası

taja_naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: KAHRAMANMARAŞ
Fikirler Tecrübe Puanı: 58
İtibar Puanı: 829
taja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahiptaja_naz parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 1.312
405 Mesajına 796 Kere Teşekkür Edlidi

bende itfayeyi cagırırdım diye düşündüm

taja_naz Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2008, 15:49   #13
Yazar
HEVİDARIM
***UmUtlUyUm***

HEVİDARIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZURUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 63
İtibar Puanı: 940
HEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahipHEVİDARIM parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 918
532 Mesajına 857 Kere Teşekkür Edlidi

Paylaşım süper alevcim emeğine sağlık...Ben hangi şıkkı seçeceğime karar veremedim bu durumda ne oluyor peki... herhal kedi ağaçtan sıkılıp iner aşağı...

Ben PİRİMİ hak bilirim yoluna kurban olurum... Uğruna dün doğdum bugün ölürüm diyen gelsin İŞTE MEYDAN...!!!

SEMAHLAR DÖNÜYORUM TURNALAR GİBİ;
PİR AŞKINA,HAK AŞKINA,HALK AŞKINA

GÜLÜMSE KADERİNE....
HEVİDARIM Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
HEVİDARIM Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 03.01.2008, 16:37   #14
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

alev_2005_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 140
İtibar Puanı: 2311
alev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Ettiği Teşekkür: 6.861
3.580 Mesajına 7.692 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
HEVİDARIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Paylaşım süper alevcim emeğine sağlık...Ben hangi şıkkı seçeceğime karar veremedim bu durumda ne oluyor peki... herhal kedi ağaçtan sıkılıp iner aşağı...
Yadaaaa

Kedi bu acıkınca nasılsa inecek

***YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...***

***Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...***

***Kapansın el kapıları bir daha açılmasın, Yok edin insanın insana kulluğunu, Bu davet bizim...***

***Annelerin ninnilerinden spikerin okuduğu habere kadar, yürekte, kitapta ve sokakta yenebilmek yalanı, anlamak, sevgilim, o, bir müthiş bahtiyarlık, anlamak gideni ve gelmekte olanı...***

***Günler ağır. Günler ölüm haberleriyle geliyor.
Düşman haşin zalim ve kurnaz...***

*** NAZIM HİKMET RAN ***
alev_2005_2005 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2008, 16:47   #15
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

zeliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ANKARA
Fikirler Tecrübe Puanı: 74
İtibar Puanı: 1533
zeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 1.455
776 Mesajına 1.336 Kere Teşekkür Edlidi

Ya kedi bu eğer bir yerinde yarası yok gibiyse sorun yok yoluma devam ederim...
Sıkışıp kaldıysa itfaye gibi kurtarıcı birimler ararım işte...

zeliş Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2008, 19:33   #16
Yazar
LADYinRED
Panta rei

Bilgiler

Memleket: KAHRAMANMARAŞ
Fikirler Tecrübe Puanı: 49
İtibar Puanı: 381
LADYinRED gercekten iyi biriLADYinRED gercekten iyi biriLADYinRED gercekten iyi biriLADYinRED gercekten iyi biri

Ettiği Teşekkür: 197
97 Mesajına 139 Kere Teşekkür Edlidi

Önce agaca tirmanir, sonra vazgecer gider merdiven getirir ve asagida disi kedi gibi miyavlar ( insallah mart ayinda cikmistir agaca), yok disi kedilere bi ilgisi yosa itfaiyeyi arar kediyi ikna etmelerini isterdim galiba.

LADYinRED Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2008, 22:39   #17
Yazar
sibele
Forumla Bütünleşmiş

sibele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 73
İtibar Puanı: 1400
sibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı varsibele görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 3.053
1.015 Mesajına 2.149 Kere Teşekkür Edlidi

önce pisi pisi çağırırım baktım inmiyor eğer kedi kendi inemiyorsa ben merdivenle yada bi şekilde çıkar indirmeye çalışırım kedi yukarı dğru kaçar ve inmemekte ısrar ederse kendi haline bırakırım.
bundan çıkardığım sonuç çok fazla iyi niyetliyim ama aptal değilim.insanları mutlu etmeyi yardım etmeyi seviyorum.baktım karşımdaki benim iyi niyetimi anlamıyor o zaman mesafemi koyuyorum.hak edene canım feda

sibele Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
sibele Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 03.01.2008, 22:46   #18
Yazar
__G E N C O__
Forumla Bütünleşmiş

__G E N C O__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: MUĞLA
Fikirler Tecrübe Puanı: 52
İtibar Puanı: 78
__G E N C O__ yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 1.610
485 Mesajına 908 Kere Teşekkür Edlidi

Süperman edasıyla bir tırmanışta onu kucağıma alıverirdim

__G E N C O__ Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2008, 16:21   #19
Yazar
eylem_güzeli
Forumu İyi Bilen

eylem_güzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 49
İtibar Puanı: 568
eylem_güzeli isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeeylem_güzeli isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeeylem_güzeli isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeeylem_güzeli isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeeylem_güzeli isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeeylem_güzeli isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üye

Ettiği Teşekkür: 261
205 Mesajına 424 Kere Teşekkür Edlidi

ben kuyruğundan tutar aşağı doğru çekerdim ne de olsa kediler 9 canlı değil mi bişi olmazdı herhal

delikanlım; iyi bak yıldızlara..onları belki bir daha göremezsin.belki bir daha yıldızların ışığında,kollarını ufuklar gibi açıp geremezsin...
delikanlım! sen ki; ya bir köşe başında kaşından kan sızarak gebereceksin,ya da bir DEVRİMCİ gibi; DARAĞACINDA CAN VERECEKSİN...
[SIGPIC][/SIGPIC]

Sevgilim...eylem güzelim benim
Yitik bir ülkeyi korumaya değil
Yeniden kurulacak bir ülkeyi
Aşkdan örmeye benzer devrimci olmak..

yıldıramaz bizi hücreleriniz vız gelir celladınız sehpalarınız bak nasıl coşkulu gidenlerimiz eksilmeyiz tükenmeyiz dar ağacında...
eylem_güzeli Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.2008, 00:04   #20
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

alev_2005_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 140
İtibar Puanı: 2311
alev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Ettiği Teşekkür: 6.861
3.580 Mesajına 7.692 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
eylem_güzeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben kuyruğundan tutar aşağı doğru çekerdim ne de olsa kediler 9 canlı değil mi bişi olmazdı herhal
Buna çok güldüm işte süpersin

***YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...***

***Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...***

***Kapansın el kapıları bir daha açılmasın, Yok edin insanın insana kulluğunu, Bu davet bizim...***

***Annelerin ninnilerinden spikerin okuduğu habere kadar, yürekte, kitapta ve sokakta yenebilmek yalanı, anlamak, sevgilim, o, bir müthiş bahtiyarlık, anlamak gideni ve gelmekte olanı...***

***Günler ağır. Günler ölüm haberleriyle geliyor.
Düşman haşin zalim ve kurnaz...***

*** NAZIM HİKMET RAN ***
alev_2005_2005 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil