Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Duyurular

Duyurular Forumumuzla ilgili duyurular

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.04.2008, 09:12   #101
Yazar
çopur
Forumla Bütünleşmiş

çopur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 97
İtibar Puanı: 1359
çopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.431
1.323 Mesajına 3.498 Kere Teşekkür Edlidi

Başarılar arkadaşlar...

çopur Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
çopur Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 23.04.2008, 10:28   #102
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

haziran_AW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!
Tournaments Won: 1

Memleket: AMASYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 94
İtibar Puanı: 1415
haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var
haziran_AW - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.577
1.695 Mesajına 3.780 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
*_Suskun_* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İdari bir sorundan dolayı, alideniz nickli üyemizede bildirilerek modluk görevi sona erdirilmiştir. Aile üyesi olarak, üyeliği devam edecektir.

Saygılar
yap boza döndü desenize.alideniz gitti revival geldi.açıkçası ben tebrik edemiyeceğim.kusura bakmasın.yönetimdeki arkadaşları da anlamakta zorlanıyorum açıkçası.forumda ve aile üyeleri arasında daha ağırbaşlı,tarafsızlığını koruyabilecek onlarca üyemiz varken başarısızlığını ispatlamış bir üye üzerindeki bu ısrar neden acaba.

devrim06 arkadaşımı tebrik ediyorum.başarılı olacağına yürekten inanıyorum.

___________________İMZA___________________
zaman her zaman haklı çıkarmıştır beni.dile kolay 10 yıl oldu bu imzayı atalı.

yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar(korkmadım)

nokta kadar menfaat için,virgül gibi eğilme(eğilmedim)

http://hizliresim.com/Po3PZ6][img]http://i.hizliresim.com/Po3PZ6.png

haziran_AW Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2008, 10:35   #103
Yazar
devrim06
Forumla Bütünleşmiş

devrim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 69
İtibar Puanı: 1195
devrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı var
devrim06 - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1.948
884 Mesajına 1.980 Kere Teşekkür Edlidi

tesekkürler arkadaslar
sabah süprizi oldu bu umarım bir faydam olur...

devrim06 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2008, 11:36   #104
Yazar
nihal84
Kontrollü Üye

nihal84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: YOZGAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 196
nihal84 hakkında olumlu dusunceler mevcutnihal84 hakkında olumlu dusunceler mevcut

Ettiği Teşekkür: 102
120 Mesajına 248 Kere Teşekkür Edlidi

tebrikler duran bende başarılı olacağına yürekten inanıyorum

nihal84 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
nihal84 Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 23.04.2008, 11:37   #105
Yazar
hakikat
Forumla Bütünleşmiş

hakikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: KÜTAHYA
Fikirler Tecrübe Puanı: 85
İtibar Puanı: 1418
hakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı varhakikat görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 2.337
1.297 Mesajına 3.190 Kere Teşekkür Edlidi

Tebrikler, başarılar.

hakikat Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
hakikat Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 23.04.2008, 12:31   #106
Yazar
mertalikumcu
Forumla Bütünleşmiş

mertalikumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: MALATYA

İtibar Puanı: 1347
mertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı varmertalikumcu görkemli bir forum yaşantısı var
mertalikumcu - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1.813
1.169 Mesajına 2.350 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
haziran69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yap boza döndü desenize.alideniz gitti revival geldi.açıkçası ben tebrik edemiyeceğim.kusura bakmasın.yönetimdeki arkadaşları da anlamakta zorlanıyorum açıkçası.forumda ve aile üyeleri arasında daha ağırbaşlı,tarafsızlığını koruyabilecek onlarca üyemiz varken başarısızlığını ispatlamış bir üye üzerindeki bu ısrar neden acaba.

devrim06 arkadaşımı tebrik ediyorum.başarılı olacağına yürekten inanıyorum.
Alıntı:
yönetimdeki arkadaşları da anlamakta zorlanıyorum açıkçası.forumda ve aile üyeleri arasında daha ağırbaşlı,tarafsızlığını koruyabilecek onlarca üyemiz varken başarısızlığını ispatlamış bir üye üzerindeki bu ısrar neden acaba.
sevgili haziran69 başarasız olmuş olsa idi ailede de yer almazdı .

BEYHUDEYE AKIL VEREN BEYHUDE KAMİL OLAN KENDİN BOŞA YORARMI

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
ÇOBAN OLSAM DAĞ BAŞINDA SULTAN OLSAM BİN YAŞINDA NASIL? NERDE? KAÇ YAŞINDA? BİR GÜN YALAN OLACAĞIM
mertalikumcu Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
mertalikumcu Kullanıcısına bu mesajı için 2 üye teşekkür etti:
Alt 23.04.2008, 12:39   #107
Yazar
yanar555
Forumu İyi Bilen

yanar555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 45
İtibar Puanı: 332
yanar555 sevilen bir üyeyanar555 sevilen bir üyeyanar555 sevilen bir üyeyanar555 sevilen bir üye

Ettiği Teşekkür: 455
124 Mesajına 241 Kere Teşekkür Edlidi

Revival ve Devrim 06 Canlar tebrik eder başarılar dilerim. selamlar

İçin temiz olmadıktan sonra
Hacı hoca olmuşsun, kaç para!
Hırka, tespih, post, seccade güzel;
Ama Tanrı kanar mı bunlara?

Var mı dünyada günah işlemeyen söyle:
Yaşanır mı hiç günah işlemeden söyle;
Bana kötü deyip kötülük edeceksen,
Yüce Tanrı, ne farkın kalır benden, söyle.

Felek ne cömert ne aşağılık insanlara!
Han hamam, dolap değirmen, hep onlara.
Kendini satmayan adama ekmek yok:
Sen gel de yuf çekme böylesi dünyaya!
yanar555 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
yanar555 Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 23.04.2008, 12:44   #108
Yazar
İşcanbaba
Forumla Bütünleşmiş

İşcanbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

İşcanbaba - MSN üzeri Mesaj gönder

Fikirler Tecrübe Puanı: 82
İtibar Puanı: 1036
İşcanbaba görkemli bir forum yaşantısı varİşcanbaba görkemli bir forum yaşantısı varİşcanbaba görkemli bir forum yaşantısı varİşcanbaba görkemli bir forum yaşantısı varİşcanbaba görkemli bir forum yaşantısı varİşcanbaba görkemli bir forum yaşantısı varİşcanbaba görkemli bir forum yaşantısı varİşcanbaba görkemli bir forum yaşantısı var
İşcanbaba - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1.566
875 Mesajına 1.840 Kere Teşekkür Edlidi

Başarılar dostlar

Bu ne yaman çelişki anne

Sağı solu
önü arkası yok
kalmadı
ömrümün
belki bu son hasretleri
son özlemleri
bir aşkın ardından
son gözyaşları döküşleri
yok kalmadı farkı
altı, üstü
yer ile gökyüzünün
yaşamla,ölümün

Dinimiz Sevgi
Kabemiz İnsandır
.

www.karakoykoop.org.tr
İşcanbaba Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
İşcanbaba Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 23.04.2008, 13:57   #109
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

haziran_AW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!
Tournaments Won: 1

Memleket: AMASYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 94
İtibar Puanı: 1415
haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var
haziran_AW - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.577
1.695 Mesajına 3.780 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
hasan_44_aw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili haziran69 başarasız olmuş olsa idi ailede de yer almazdı .
aile üyeliğinin yönetimle ne ilgisi var sevgili hasan.aile üyesi olma kriterleri belli,aileden çıkarılma sebepleri belli.ama bana göre daha önceki denemesinde yönetimde başarısızlığını ıspatlamıştır.şuana kadar hiç bir yöneticinin göstermediği tutum ve davranışları sergilemiş özellikle adaletten uzak bir yönetici tiplemesi ortaya koymuştur.

mecliste yapılan oylamalara kulisten el kaldırarak giren milletvekilleri gibi takip etmediği konulara balıklama dalmıştır.bir suça iki ceza olmaz prensibini çiğnemiştir.yetkilerini üyeler üzerinde baskı kurmak için kullanmıştır.takiyyede forumda üstüne kimseyi tanımam.

iyi insandır,hoş çocuktur,kabiliyetlidir falan filan.ben kendisini tanımam.şahsiyetine tek kelime lafım yoktur.ama iyi bir yöneticilik örneği sergileyememiştir.aynı pilavı ısıtıp ısıtıp önümüze getirmenizin gereği nedir anlamak mümkün değil.AW kendisine 22 bin üye 30 u aşkın aile üyesi arasında bölüm sorumlusu seçmekte bu kadarmı zorlanıyor.

ben daha önce konu başlığı açarak bir teklifte bulunmuştum.her ne kadar yönetim olarak bu teklifi dikkate alıp cevap verme gereği bile görmemiş olsanızda ben buradan teklifimi bir kez daha tekrar etmek istiyorum.forumun çok güzide bayan üyeleri aile üyeleri var.yönetimde bu arkadaşlarıda görmek isteriz.hatta admin olarak görmek isteriz.kadın erkek ayrımı yapmayan alevi toplumuna yakışanda budur.ha hasan kel ha kel hasan.ne fark etti şimdi alideniz gitti revival geldi.

türkan,sibele,rüzgar,alev 2005 gibi foruma çok emekleri geçmiş,ağırbaşlı tutumlarıyla kendilerini ıspatlamış bayan üyelerimizin bu görevi alideniz(namı diğer revival) arkadaşımızdan çok daha başarılı olarak yürüteceklerine canı gönülden inanıyorum.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

zaman her zaman haklı çıkarmıştır beni.dile kolay 10 yıl oldu bu imzayı atalı.

yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar(korkmadım)

nokta kadar menfaat için,virgül gibi eğilme(eğilmedim)

http://hizliresim.com/Po3PZ6][img]http://i.hizliresim.com/Po3PZ6.png

Konu haziran_AW tarafından (23.04.2008 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.
haziran_AW Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2008, 14:39   #110
Yazar
çopur
Forumla Bütünleşmiş

çopur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

İtibar Puanı: 1359
çopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.431
1.323 Mesajına 3.498 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
ama bana göre daha önceki denemesinde yönetimde başarısızlığını ıspatlamıştır.şuana kadar hiç bir yöneticinin göstermediği tutum ve davranışları sergilemiş özellikle adaletten uzak bir yönetici tiplemesi ortaya koymuştur.
Alideniz’in modluk görevinin iptaline ilişkin açıklamada idari bir nedenden dolayı denilmişti; ancak detaylı bir açıklama yer almadı. AW Yönetimi düşündüğü bazı teknik değişiklikler ve yönetimsel ilişkilerden dolayı zaman zaman bu tür uygulamalar yapıyor. Bu tamamen yönetim halkasının kararıdır ve bu halka belli bir disiplin ve uyum içerisinde çalışmaktadır. Dediğiniz gibi yaptığınız tespit size göre çıkarımlara dayanmaktadır.

Alıntı:
AW kendisine 22 bin üye 30 u aşkın aile üyesi arasında bölüm sorumlusu seçmekte bu kadarmı zorlanıyor.
Asla böyle bir sıkıntı olmadı ve olmazda. Bu kadar başarılı işlere imza atmış, sanal olmanın ötesine geçmiş bir forumda yöneticilik sıkıntısı olmaz.

Alıntı:
ben daha önce konu başlığı açarak bir teklifte bulunmuştum.her ne kadar yönetim olarak bu teklifi dikkate alıp cevap verme gereği bile görmemiş olsanızda ben buradan teklifimi bir kez daha tekrar etmek istiyorum.forumun çok güzide bayan üyeleri aile üyeleri var.yönetimde bu arkadaşlarıda görmek isteriz.hatta admin olarak görmek isteriz.kadın erkek ayrımı yapmayan alevi toplumuna yakışanda budur.ha hasan kel ha kel hasan.ne fark etti şimdi alideniz gitti revival geldi.
Her üye yöneticilik için aday olabilir ya da başka üyeler tarafından aday gösterilebilir. Ancak yönetime aday olan ya da gösterilen arkadaşlarla yapılan tartışma ve değerlendirmeler kesinlikle açıktan yapılmamaktadır.

Alıntı:
türkan,sibele,rüzgar,alev 2005 gibi foruma çok emekleri geçmiş,ağırbaşlı tutumlarıyla kendilerini ıspatlamış bayan üyelerimizin bu görevi alideniz(namı diğer revival) arkadaşımızdan çok daha başarılı olarak yürüteceklerine canı gönülden inanıyorum.
AW Yönetiminin asla bu kişi yönetici olamaz ya da bayanlar yönetici olamaz gibi bir sıkıntısı yoktur. Sizin bildirdiğiniz isimlerden sevgili Türkan eski yöneticimizdir. Daha öncede belirttiğim gibi yöneticilik hem kişinin istemesine hem de mevcut yapıyla sağlayabileceği uyumla yürüyecek bir süreçtir. O arkadaşlar da isterlerse elbetteki yönetim ekibiyle iletişime geçebilirler ve gerekli uyum ve koordinasyon sağlanırsa yönetime katılabilirler.

çopur Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil