Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Toplumsal Konular > Etkinlikler, Duyurular, Tanıtımlar > İmza ve Yardım Kampanyaları

İmza ve Yardım Kampanyaları Çeşitli konularda gördüğünüz, duyduğunuz, desteklediğiniz imza ve yardım kampanyalarını bu bölümde ziyaretçilerimize duyurabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.04.2015, 21:15   #1
Yazar
gnost
Forumla Bütünleşmiş

gnost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 95
İtibar Puanı: 1138
gnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 828
1.206 Mesajına 2.509 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Van hala Üşüyormu? ??

Bilen, gören, duyan yazsın...

___________________İMZA___________________
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

gnost Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2015, 21:56   #2
Yazar
gnost
Forumla Bütünleşmiş

gnost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 95
İtibar Puanı: 1138
gnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı vargnost görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 828
1.206 Mesajına 2.509 Kere Teşekkür Edlidi

Ben hiç Kürtleri sevmezdim!’_

Kadın Dayanışması Merkezi’nde sabahın çok erken saatlerinden gece yarılarına kadar durmaksızın çalışan, çocuklara kahvaltı, öğle yemeği, öğlenden sonra ara atıştırması, akşam yemeği hazırlayıp onlar denize gittiğinde çamaşır, bulaşık işine giren Fatma Erdemir,_“size bir şey söyleyeyim mi?”_diye giz oluşturduktan sonra bombasını patlatıyor:
-Ben aslında Kürtleri hiç sevmezdim?
-Neden?
-Ne bileyim işte… Ben orta Anadoluluyum. Her şehirde şehitlikler dolup taşıyor. Bizim aileden de var. Kim öldürüyor onları? PKK, yani Kürtler değil mi? Yani ben öyle düşünüyordum. Televizyonlar, haberler, demeçler… Hepsi benim düşündüğüm gibi zaten…
-Şimdi değiştin mi?
-Valla bu çocuklar beni değiştirdiler. Önceleri soğuk davranıyordum. Hatta ilk duyduğumda ‘ben çalışmam’ dedim. Kadın Dayanışması Merkezi Sorumlusu Sibel Hanım (Tutar) beni çok ayıpladı. Osman Başkana ayıp olur falan dedi. Öylesine çalışıyorum. Ama bir gün Mazlum geldi benden ekmek istedi… O kadar tatlıydı ki… Onunla yakınlaştım. Sonra hepsiyle. Bir de baktım gidecekler diye üzülüyorum. Zaten birinci grup ayrılırken karşılıklı ağlaştık. Şimdi özlüyorum o çocukları.

_

___________________İMZA___________________

gnost Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil