Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Toplumsal Konular > Etkinlikler, Duyurular, Tanıtımlar > İmza ve Yardım Kampanyaları

İmza ve Yardım Kampanyaları Çeşitli konularda gördüğünüz, duyduğunuz, desteklediğiniz imza ve yardım kampanyalarını bu bölümde ziyaretçilerimize duyurabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.01.2008, 11:44   #1
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

alev_2005_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 140
İtibar Puanı: 2311
alev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Ettiği Teşekkür: 6.861
3.580 Mesajına 7.692 Kere Teşekkür Edlidi

Exclamation *** KÜÇÜyali Çocuk Esİrgeme Kurumu Acİl İhtİyarÇ Lİstesİ...!!! ***

KUCUKYALI COCUK ESIRGEME KURUMU ACIL IHTIYAC LISTESI

Mine AYTAC Meslek Komiteleri Sube Sorumlusu
Tel : 0 212 252 29 00 -242
Fax : 0 212 249 39 63

Asagida detaylarini goreceginiz uzere Kucukyali Cocuk yurdunun acil ihtiyaclari bulunmakta.. yardim edebilecegini dusundugunuz herkese iletin ltf.
Haftasonu gittigimiz Kucukyali Cocuk Esirgeme Kurumu Kimsesizler Yuvasi'nda kaldi aklimiz. Yardim etmek, birazcik dahi olsa insan sicagi verebilmek cok onemli bu miniklere. Bu cocuklarin bir cogu terkedilmis, kalani da ailesi olan ama fakir cocuklar. Ailelerfakir olduklari icin getirip buraya birakmislar cocuklarini. Birazcik da irak savasindan kacarken dagilan ailelerin cocuklari var. Yuvanin muduru ve calisan yetkilileriyle konustuk. Bu cocuklarin bir cok ihtiyaclari varmis. Eskiden bu kadar muhtac degillermis. Ancak son zamanlarda tamamen yardimlarda azalmis, devlet destegi de.... cocuklarin ihtiyaci olan esyalari asagida yazdim. Belki yardimci olmak istersiniz diye!
Ayakkabi : 30 ile 42 numara arasi en az 180 ayakkabi.
Sampuan : Bir cogunun saclari sifir duzeyinde trasli.Cunku cocuklari yikayacak sampuan ve sabunlari yok.
Yiyecek : Cocuklarin okullara giderken beslenmelerine koyabilecekleri kuru yiyecekleri yok. Kek, biskui, kraker gibi turlu yiyecek olabilir. Icecekleri varmis.
Camasir : Konustugumuz gorevliler biraz uzulerek, biraz da utanarak soylediler ki, cocuklarin ic camasiri problemi inanilmaz boyutlardaymis. Toplam 180 cocuk var ve 100 erkek, 80 kiz. Cocuklarin yaslari 7 ile 12 arasi degisiyor.
Kirtasiye : Kalem, defter, boya, silgi..... hepsi eksIk. Okul cocugunun neye ihtiyaci varsa, hepsi eksIk.
Burada 180 cocuk var. Bu cocuklar 7 ile 12 yas arasi. 100 tane erkek, 80 tane kiz cocuk var. Mudur bey olcu verirken, asla adede gore hareket etmiyor. Cunki fazlasinin olmasinin zarari olmayacagini, bu fazlaliklari depolarina kaldirdiklarini, ilerleyen zamanlarda ihtiyac oldugunda cocuklara verdiklerini anlatti. Mudur Serafettin Bey ve Yardimcisi Hulya Hanim'in israrla soyledikleri bir konu da, yardimlarin asla para olarak yapilmamasi. .. Asla para istemiyorlar ve asla tanidiklari bir ayakkabici vs. vermiyorlar. Saibe olur diye korkuyorlar. Bu nedenle yapmak istedigimiz yardim konusunda yalniziz. Kendimiz bulacagiz.

YARDIM ETMEK ISTERSENIZ SIZLERE ASAGIDA ADRESLERINI VE MUDURUNUN ISMINI VERIYORUM.
MUDUR : SERAFETTIN BEY , MD. YRD. : HULYA HANIM
ADRES : COCUK ESIRGEME KURUMU KUCUKYALI KIMSESIZLER YURDU
TEL : 0216 - 417 82 13

--
Fahri Yardimci
0533 398 51 77
0542 257 95 11

___________________İMZA___________________
***YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...***

***Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...***

***Kapansın el kapıları bir daha açılmasın, Yok edin insanın insana kulluğunu, Bu davet bizim...***

***Annelerin ninnilerinden spikerin okuduğu habere kadar, yürekte, kitapta ve sokakta yenebilmek yalanı, anlamak, sevgilim, o, bir müthiş bahtiyarlık, anlamak gideni ve gelmekte olanı...***

***Günler ağır. Günler ölüm haberleriyle geliyor.
Düşman haşin zalim ve kurnaz...***

*** NAZIM HİKMET RAN ***
alev_2005_2005 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
alev_2005_2005 Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:
Alt 17.01.2008, 11:59   #2
Yazar
DALGIÇ
>>>S.A.S<<<

DALGIÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 68
İtibar Puanı: 885
DALGIÇ parlak bir geçmişe sahipDALGIÇ parlak bir geçmişe sahipDALGIÇ parlak bir geçmişe sahipDALGIÇ parlak bir geçmişe sahipDALGIÇ parlak bir geçmişe sahipDALGIÇ parlak bir geçmişe sahipDALGIÇ parlak bir geçmişe sahip
DALGIÇ - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1.122
597 Mesajına 1.199 Kere Teşekkür Edlidi

Cankız T.ederim sana bu paylaşım için,duyarlı arkadaşlarımda çıkacaktır eminim.gücümüz yettiğince küçükte olsa bir katkı yapabilirsek ne mutlu bize

[SIGPIC]C:\Documents and Settings\PINAR1\Belgelerim\Resimlerim\alim.jpg[/SIGPIC]
Alevi Demişler sünni,ler Bize
Ali,yi Severiz ALEVİ,yiz Biz
Kim Sevmez Ali,yi Sorarım Size
Hacı Bektaş,ı Severiz Alevi,yiz Biz
Ehlibeyt,i Severiz Alevi,yiz Biz
DALGIÇ Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2008, 22:03   #3
Yazar
rayber özgür
Forumla Bütünleşmiş

rayber özgür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: İZMİR
Fikirler Tecrübe Puanı: 74
İtibar Puanı: 1138
rayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 973
804 Mesajına 1.376 Kere Teşekkür Edlidi

hani nerede bu yardım kuruluşları.bakıyorsunuz tv lerde boy boy,ama bakıyorsunuz birde yardıma muhtaç kuruluşlarla hiç bir temas,iletişim yok her şey çıkar olmuş.elimden geleni yapacağım teşekkürler alev.

UNUTMUŞTUK AYRILIĞI
YOK SAYMIŞTIK ÖZLEMEYİ
MUTLULUK MAVİ ÇOCUK
OYNARDI BAHÇEMİZDE
"Düsman zindanda yenilmez diye düsünme hic,hatirla IBRAHIMI,MEHMET ZEKIYI,ORHANI ve daha simsicak kurumadi CIHANIMIZIN kani" !

yalnız değilsin eskici
bir sabah güneş doğar
sevgiden tuğlalarla
yeniden kurarız bu kenti
rayber özgür Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.01.2008, 00:35   #4
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

Bilgiler

alev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Alıntı:
HavLin Nickli Üyeden Alıntı
Forumun delisi olarak beni farketmissinizdir belki. Benim hediye gönderme imkanim yok ama.. Eger bana bir hesap numarasi verebilirseniz, siz benim adima ihtiyaclardan alabilirsiniz. Saygilar

Sevgili Havlin,

Özelden yazmışsınız ama özelden yollayamadığım için bir sorun var anladığım kadarı ile defalarca denememe karşın buradan yayınlamakta sakınca görmedim umarım sizde yanlış anlamazsınız.

Öneriniz karşısında çok duygulandım. İlginize alâkanıza çok teşekkürler.
İsterseniz sizin adınıza irtibata geçip bir hesap numarası alabilirim yetiştirme yurdunun hesap numarasını, direkt olarak benim bağlantım yok ama yarın öğrenip size haber veririm.

Varsa ilgili telefonu ve banka hesap numarasını yazarım.

Yok eğer derseniz ki paranın direk yerine ulaşmayacağı endişesini taşıyorum derseniz istediğiniz gibi ihtiyarçları alıp faturaları ve teslim aldıklarına dair bilgileri forumda yayınlarım orada çekilmiş fotoğraflarla.

Dediğim gibi sizden öneri bekliyorum. İlgi âlakanıza çok çok teşekkürler...

***Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...***

***Kapansın el kapıları bir daha açılmasın, Yok edin insanın insana kulluğunu, Bu davet bizim...***

***Annelerin ninnilerinden spikerin okuduğu habere kadar, yürekte, kitapta ve sokakta yenebilmek yalanı, anlamak, sevgilim, o, bir müthiş bahtiyarlık, anlamak gideni ve gelmekte olanı...***

*** NAZIM HİKMET RAN ***

Konu alev_2005_2005 tarafından (18.01.2008 Saat 08:36 ) değiştirilmiştir.
Alt 18.01.2008, 06:08   #5
Yazar
LADYinRED
Panta rei

Bilgiler

Memleket: KAHRAMANMARAŞ
Fikirler Tecrübe Puanı: 48
İtibar Puanı: 381
LADYinRED gercekten iyi biriLADYinRED gercekten iyi biriLADYinRED gercekten iyi biriLADYinRED gercekten iyi biri

Ettiği Teşekkür: 197
97 Mesajına 139 Kere Teşekkür Edlidi

kusura bakmayin özelmesaj bölumu kapaliymis. simdi actim.

LADYinRED Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.01.2008, 08:37   #6
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

Bilgiler

Alıntı:
HavLin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kusura bakmayin özelmesaj bölumu kapaliymis. simdi actim.
Hâla açık gözükmüyor mesaj yazamıyorum özelden...

*** NAZIM HİKMET RAN ***

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil