Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Toplumsal Konular > Etkinlikler, Duyurular, Tanıtımlar > İmza ve Yardım Kampanyaları

İmza ve Yardım Kampanyaları Çeşitli konularda gördüğünüz, duyduğunuz, desteklediğiniz imza ve yardım kampanyalarını bu bölümde ziyaretçilerimize duyurabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.02.2008, 17:48   #1
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

alev_2005_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 139
İtibar Puanı: 2311
alev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Ettiği Teşekkür: 6.861
3.580 Mesajına 7.692 Kere Teşekkür Edlidi

Kalp *** 14 Şubatta orada bir SEVGİLİN var uzakta... ***

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

HEDEFİMİZ; 3 KÖY İLKÖĞRETİM OKULUMUZDA TOPLAM

1.000 ÇOCUĞA YARDIM

SLOGANIMIZ ; 14 ŞUBAT: ORDA BİR SEVGİLİN VAR UZAKTA!!
Bizler çok önemli, anlamlı bir paylaşımda bulunmak için yola çıktık.
Ve bu anlamda, belki bir damla tuzunuz bulunsun istersiniz diye, sizlerle de

buradan paylaşmak istedik. Bizler 14 Şubatı bahane edip, gerçekten ihtiyacı olan

üç köy ilköğretim okulunda 1.000 öğrenciye yardım için, destek için paylaşımlarda bulunmaktayız…

Söz konusu ihtiyaçlar : giysi, bot, çanta, kitap, defter, kalem, …

Hedefimiz; 3 köy ilköğretim okulumuzda toplam 1.000 çocuğa yardım etmek.
Önceliğimiz, pilot okul olarak belirlediğimiz bir okulun 9 öğrencisine yardımda bulunmak.
İnanın! Onlar adına yapılacak her şey çok anlamlı, çok kutsal olacak!

İstediğimiz şey; sıcacık yüreğiniz…
Gönülden yapılmış her türlü yardım inanın çok kutsal olacak.

Eğer ben de varım arkadaş! diyorsanız, bekleriz.

Lütfen sizler de katılın…

İnanın bu kez sevgiliniz

uzakta bir başka sevgiliniz olmasına bozulmayacak)

Yüreğinizden yapacağınız yardımlarınızı toparladığımız adresimiz :
(Her türlü yardım; Kitap, defter, kırtasiye malzemesi)

The Language Academy
Ortaklar Cad. No: 1 D: 1
Mecidiyeköy - İstanbul

(McDonald’s binası)

Tel: 0212-347 54 55 (iletişim: Sevgi Çiçek Hilton)

Destek ve yardımlarınız için, bizler ONLAR adına şimdiden teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla
Semra Yeşil

___________________İMZA___________________
***YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...***

***Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...***

***Kapansın el kapıları bir daha açılmasın, Yok edin insanın insana kulluğunu, Bu davet bizim...***

***Annelerin ninnilerinden spikerin okuduğu habere kadar, yürekte, kitapta ve sokakta yenebilmek yalanı, anlamak, sevgilim, o, bir müthiş bahtiyarlık, anlamak gideni ve gelmekte olanı...***

***Günler ağır. Günler ölüm haberleriyle geliyor.
Düşman haşin zalim ve kurnaz...***

*** NAZIM HİKMET RAN ***
alev_2005_2005 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
alev_2005_2005 Kullanıcısına bu mesajı için 5 üye teşekkür etti:
Alt 08.02.2008, 17:47   #2
Yazar
ceren_gs
Üye

ceren_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 38
İtibar Puanı: 69
ceren_gs yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 6
18 Mesajına 46 Kere Teşekkür Edlidi

Acaba ali sami yen stadına yakın mı burası?yada kadıköy tarafına gecebiliosanız ben bişeyler getirebilirim..

ceren_gs Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2008, 14:00   #3
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

alev_2005_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 139
İtibar Puanı: 2311
alev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Ettiği Teşekkür: 6.861
3.580 Mesajına 7.692 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
ceren_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Acaba ali sami yen stadına yakın mı burası?yada kadıköy tarafına gecebiliosanız ben bişeyler getirebilirim..
Bildiğim kadarı ile yakın ama ilgili kişinin telefonu var bence önce orası ile irtibata geçmek gerekir...
Bİrde yardım yaparken gözümüzle görmemiz daha fazydalı bence mutlaka gidilip görülmesi ve yardımın yerine ulaşacağına emin olmamız lazım.

***YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...***

***Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...***

***Kapansın el kapıları bir daha açılmasın, Yok edin insanın insana kulluğunu, Bu davet bizim...***

***Annelerin ninnilerinden spikerin okuduğu habere kadar, yürekte, kitapta ve sokakta yenebilmek yalanı, anlamak, sevgilim, o, bir müthiş bahtiyarlık, anlamak gideni ve gelmekte olanı...***

***Günler ağır. Günler ölüm haberleriyle geliyor.
Düşman haşin zalim ve kurnaz...***

*** NAZIM HİKMET RAN ***
alev_2005_2005 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2008, 23:00   #4
Yazar
ceren_gs
Üye

Bilgiler

ben sizin gördüğünüzü sandım..Acaba biz aleviweb foruu olarak kendimize bir kardes okul secsek olmaz mı?Mesela Anadolu'da bulunan arkadaslarımızın gördüğü fakir bi okul olabilir..Burdan otobüslerle,kargolarla yollayabiliriz..

Alt 09.02.2008, 23:07   #5
Yazar
rayber özgür
Forumla Bütünleşmiş

rayber özgür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: İZMİR
Fikirler Tecrübe Puanı: 73
İtibar Puanı: 1138
rayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı varrayber özgür görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 973
804 Mesajına 1.376 Kere Teşekkür Edlidi

aslında ilk önce ankarada bir kütüphanemiz ve derneğimiz var oraya da katkıda bulunabilirsek hiç te fena olmaz diyorum.

UNUTMUŞTUK AYRILIĞI
YOK SAYMIŞTIK ÖZLEMEYİ
MUTLULUK MAVİ ÇOCUK
OYNARDI BAHÇEMİZDE
"Düsman zindanda yenilmez diye düsünme hic,hatirla IBRAHIMI,MEHMET ZEKIYI,ORHANI ve daha simsicak kurumadi CIHANIMIZIN kani" !

yalnız değilsin eskici
bir sabah güneş doğar
sevgiden tuğlalarla
yeniden kurarız bu kenti
rayber özgür Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2008, 23:15   #6
Yazar
ceren_gs
Üye

Bilgiler

Alıntı:
rayber özgür Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında ilk önce ankarada bir kütüphanemiz ve derneğimiz var oraya da katkıda bulunabilirsek hiç te fena olmaz diyorum.
kütüphane hangi kesimlere hitap ediyor?bencede dernek ordan yardım yapabilir..Derneğe yollayabiliriz..

Alt 10.02.2008, 20:49   #7
Yazar
hasanhüseyin
Forumla Bütünleşmiş

hasanhüseyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: AFYON
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: -46
hasanhüseyin hakkında olumsuz fikirler mevcut

Ettiği Teşekkür: 685
446 Mesajına 743 Kere Teşekkür Edlidi

düsünce güzel ama asil bu devletin isi, ne aci bir durum ki halkdan egitim icin yardim toplaniyor ayip diye birsey var ama türkiye utanmaz bir devlet cami yapmak icin ülkeyi yabancilara satarlar egitime gelince nasilsa halk yardim toplar.
birde ab ye girmek istiyor hadi ordan

hasanhüseyin Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2008, 14:18   #8
Yazar
ceren_gs
Üye

Bilgiler

Alıntı:
hasanhüseyin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
düsünce güzel ama asil bu devletin isi, ne aci bir durum ki halkdan egitim icin yardim toplaniyor ayip diye birsey var ama türkiye utanmaz bir devlet cami yapmak icin ülkeyi yabancilara satarlar egitime gelince nasilsa halk yardim toplar.
birde ab ye girmek istiyor hadi ordan
Biz sadece alevi kardeşlerimize yardım edelim..Onlar hep ezik kalan oluyorlar alevi köylerindeki okulların,öğrencilerin yardıma ihtiyacı var
Onlarda sadece biz yardım edebiliriz,durumları iyi olan ablaları,abileri..Aslında durumdan da kaynaklanmıyor gecen sene sana olan kıyafetin bu sene olmuyorsa söküğünü dik,yıka,ütüle,paket yap,yolla..Bunu yapabiliriz hepimiz..

Alt 11.02.2008, 15:02   #9
Yazar
Deli_Nefes
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Memleket: ADANA
Fikirler Tecrübe Puanı: 86
İtibar Puanı: 1385
Deli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı varDeli_Nefes görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 2.801
1.433 Mesajına 2.546 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
ceren_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biz sadece alevi kardeşlerimize yardım edelim..Onlar hep ezik kalan oluyorlar alevi köylerindeki okulların,öğrencilerin yardıma ihtiyacı var
Onlarda sadece biz yardım edebiliriz,durumları iyi olan ablaları,abileri..Aslında durumdan da kaynaklanmıyor gecen sene sana olan kıyafetin bu sene olmuyorsa söküğünü dik,yıka,ütüle,paket yap,yolla..Bunu yapabiliriz hepimiz..
ceren can bızler alevı olarak ınancımız dısındakılerıde bır tutalım herkese esıt bır sekılde yardım edelim, alevılık bunu gerektırır..

Deli_Nefes Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2008, 15:19   #10
Yazar
ceren_gs
Üye

Bilgiler

Alıntı:
mihrali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ceren can bızler alevı olarak ınancımız dısındakılerıde bır tutalım herkese esıt bır sekılde yardım edelim, alevılık bunu gerektırır..

Ben kendimi yanlıs ifade etmek istemem..Onlara yardım eden kişiler var ve bunlar belli AKP hükümetinin kapalı,sünni halka fazlasıyla destek oldugunu,kol kanat gerdiğini hepimiz biliyoruz..Ben o yüzden alevi kardeslerimize yardım edelim dedim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil