Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Aw Grupları > AW İstanbullular Grubu

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.04.2008, 18:31   #1
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Ankara Grubu Kütüphane Açılışına İstanbul'dan Katılım

Arkadaşlar 13 Nisan günü bildiğiniz gibi, Ankara Aleviweb Grubu'nun da katılımı ve olağanüstü çabaları sonucu; Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı'nın kütüphanesi açılıyor. Bir şenlikle bu kütüphane, faaliyete sokulacak.

İstanbul'dan da katılmak isteyen arkadaşlarımız olabilir. Ben malesef şuan işlerimin yoğunluğu nedeniyle, açılışa katılamıyorum. Lakin İstanbul'dan Dostça arkadaşımız da açılış için Ankara'da olacak. Ankara Grubu'nda kredimiz sonsuz olduğu için, dostlarımız İstanbul'dan gelen konukları gayet güzel ağırlayacaklar.

Ankara'daki açılışa katılabilir, büyük bir Aleviweb buluşması gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kullanmadığınız kitapları götürerek, kütüphaneye katkı da yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili Dostça arkadaşımızın rehberliğindeki organizasyon için Aleviweb yönetimi her türlü yardıma hazırdır. Benim gidemiyor olmam; birşeyi değiştirmez. Bu organizasyonla ilgili olarak Aleviweb yönetiminden her türlü yardım talep edilebilir.

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Ceyhun Kullanıcısına bu mesajı için 22 üye teşekkür etti:
Alt 07.04.2008, 18:35   #2
Yazar
devrim06
Forumla Bütünleşmiş

devrim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 69
İtibar Puanı: 1195
devrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı var
devrim06 - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1.948
884 Mesajına 1.980 Kere Teşekkür Edlidi

gelecek olan her dost misafirimiz olabileceği gibi, elimizden geldiğince agirlayacağımızdanda süpheleri olmasın kimsenin...
gelecek olan dostlara şimdiden yardımlarını esirgemedikleri, bizi yalnız bırakmadıkları, birlik ve beraberliğimize katkıda bulunacakları için sonsuz tesekkür ediyorum.
birlikte hareket ettikçe güçlenebileceğimizi unutmayalım selam ola...

devrim06 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
devrim06 Kullanıcısına bu mesajı için 10 üye teşekkür etti:
Alt 07.04.2008, 18:48   #3
Yazar
Pınar_34
Genel Sorumlu

Pınar_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ADIYAMAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 78
İtibar Puanı: 1658
Pınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorPınar_34 ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 4.077
1.448 Mesajına 3.903 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Ceyhun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar 13 Nisan günü bildiğiniz gibi, Ankara Aleviweb Grubu'nun da katılımı ve olağanüstü çabaları sonucu; Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı'nın kütüphanesi açılıyor. Bir şenlikle bu kütüphane, faaliyete sokulacak.

İstanbul'dan da katılmak isteyen arkadaşlarımız olabilir. Ben malesef şuan işlerimin yoğunluğu nedeniyle, açılışa katılamıyorum. Lakin İstanbul'dan Dostça arkadaşımız da açılış için Ankara'da olacak. Ankara Grubu'nda kredimiz sonsuz olduğu için, dostlarımız İstanbul'dan gelen konukları gayet güzel ağırlayacaklar.

Ankara'daki açılışa katılabilir, büyük bir Aleviweb buluşması gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kullanmadığınız kitapları götürerek, kütüphaneye katkı da yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili Dostça arkadaşımızın rehberliğindeki organizasyon için Aleviweb yönetimi her türlü yardıma hazırdır. Benim gidemiyor olmam; birşeyi değiştirmez. Bu organizasyonla ilgili olarak Aleviweb yönetiminden her türlü yardım talep edilebilir.
Alıntı:
devrim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gelecek olan her dost misafirimiz olabileceği gibi, elimizden geldiğince agirlayacağımızdanda süpheleri olmasın kimsenin...
gelecek olan dostlara şimdiden yardımlarını esirgemedikleri, bizi yalnız bırakmadıkları, birlik ve beraberliğimize katkıda bulunacakları için sonsuz tesekkür ediyorum.

Gerek yönetime verdikleri destekten ötürü, gerekse Ankara grubuna böyle bir oluşumla yarınlarımızın aydınlarınınn yetişmesin de katkıda bulunacakları için teşekkür ederim.
Gelin bizde bu coşkuya, bu heyecana ortak olalım hep birlikte, dostlarımızı bu mutlu günde yalnız bırakmayalım...
Gelmek isteyenler yönetime veya bana istedikleri zaman ulaşabilirler...

Pınar_34 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Pınar_34 Kullanıcısına bu mesajı için 10 üye teşekkür etti:
Alt 07.04.2008, 19:22   #4
Yazar
zeliş
Forumla Bütünleşmiş

zeliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ANKARA
Fikirler Tecrübe Puanı: 74
İtibar Puanı: 1533
zeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorzeliş ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 1.455
776 Mesajına 1.336 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Ceyhun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı:
devrim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alıntı:
dostça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerek yönetime verdikleri destekten ötürü, gerekse Ankara grubuna böyle bir oluşumla yarınlarımızın aydınlarınınn yetişmesin de katkıda bulunacakları için teşekkür ederim.
Gelin bizde bu coşkuya, bu heyecana ortak olalım hep birlikte, dostlarımızı bu mutlu günde yalnız bırakmayalım...
Gelmek isteyenler yönetime veya bana istedikleri zaman ulaşabilirler...

Yönetime ve Aw Ankara grubuna destek ve duyarlılığından ötürü teşekkür ediyorum..

haykır acını ey halk, baş eğme haykır
bir yol kavşağındasın ve ancak
yaraların, haykırışlarla onarılır ...

Konu zeliş tarafından (07.04.2008 Saat 19:25 ) değiştirilmiştir.
zeliş Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
zeliş Kullanıcısına bu mesajı için 7 üye teşekkür etti:
Alt 07.04.2008, 18:45   #5
Yazar
Türkü
Forumla Bütünleşmiş

Türkü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 76
İtibar Puanı: 1179
Türkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.455
424 Mesajına 1.256 Kere Teşekkür Edlidi

Bende alın terinizle bu günlere getirdiğiniz,kültür yuvasının açılışında olmayı çok isterdim.Eşimin cumartesi günü çalışması ve izin alamaması sebebiyle gelemiyorum.Ama en yakın zamanda ankarada olacağımı belirtmeden geçemiyeceğim.Yazın görüşmek üzere.
Ceyhun herzamanki gibi çok duyarlısın , teşekkürler.

Türkü Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Türkü Kullanıcısına bu mesajı için 8 üye teşekkür etti:
Alt 07.04.2008, 18:53   #6
Yazar
eyL
Forumun Bir Parçası

eyL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: BİNGÖL
Fikirler Tecrübe Puanı: 53
İtibar Puanı: 685
eyL parlak bir geçmişe sahipeyL parlak bir geçmişe sahipeyL parlak bir geçmişe sahipeyL parlak bir geçmişe sahipeyL parlak bir geçmişe sahipeyL parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 1.029
405 Mesajına 906 Kere Teşekkür Edlidi

okul nedeniyle katılamicam çok istememe rağmen fakat canı gönülden destekliyorum tebrık ediyorum bu güzel çalışma için

insanların içindeyim seviyorum insanları
hareketi seviyorum,düşünceyi seviyorum
kavgamı,kavgamı,kavgamı seviyorum
sen kavgamın içinde bir insansın sevgilim

SENİ SEVİYORUM

aydınlığın içindeyim seviyorum aydınlığı
paylaşmayı seviyorum,eşitliği seviyorum
kavgamı,kavgamı,kavgamı seviyorum

sen kavgamın içinde bir insansın sevgilim
SENİ SEVİYORUM

eyL Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
eyL Kullanıcısına bu mesajı için 6 üye teşekkür etti:
Alt 07.04.2008, 18:56   #7
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

alev_2005_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 140
İtibar Puanı: 2311
alev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Ettiği Teşekkür: 6.861
3.580 Mesajına 7.692 Kere Teşekkür Edlidi

Düşüncesi bile çok hoş bir anlamda Aw' Türkiye buluşması olacak başkentimiz Ankarada...

Emek veren, emeğini esirgemeyen, katılan yada katılacak olan bütün canlara sonsuz teşekkürler.
Emekleri pir defterine yazıla.

***YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...***

***Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...***

***Kapansın el kapıları bir daha açılmasın, Yok edin insanın insana kulluğunu, Bu davet bizim...***

***Annelerin ninnilerinden spikerin okuduğu habere kadar, yürekte, kitapta ve sokakta yenebilmek yalanı, anlamak, sevgilim, o, bir müthiş bahtiyarlık, anlamak gideni ve gelmekte olanı...***

***Günler ağır. Günler ölüm haberleriyle geliyor.
Düşman haşin zalim ve kurnaz...***

*** NAZIM HİKMET RAN ***
alev_2005_2005 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
alev_2005_2005 Kullanıcısına bu mesajı için 6 üye teşekkür etti:
Alt 07.04.2008, 20:28   #8
Yazar
bykuş
Forumla Bütünleşmiş

bykuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 77
İtibar Puanı: 1291
bykuş görkemli bir forum yaşantısı varbykuş görkemli bir forum yaşantısı varbykuş görkemli bir forum yaşantısı varbykuş görkemli bir forum yaşantısı varbykuş görkemli bir forum yaşantısı varbykuş görkemli bir forum yaşantısı varbykuş görkemli bir forum yaşantısı varbykuş görkemli bir forum yaşantısı varbykuş görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.346
850 Mesajına 2.200 Kere Teşekkür Edlidi

Arkadaşlar bizleri yanlız bırakmayın size çok ihtiyacımız var beraber kurduk beraber açalım

bykuş Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
bykuş Kullanıcısına bu mesajı için 8 üye teşekkür etti:
Alt 07.04.2008, 20:33   #9
Yazar
dem vakti
Forumla Bütünleşmiş

dem vakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ARDAHAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 67
İtibar Puanı: 930
dem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahipdem vakti parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 820
588 Mesajına 926 Kere Teşekkür Edlidi

değişken bir açılış tarihiine nöbet listemi ayarlayamadım ve bu güzel günde türkiye buluşmasında olamayacağım için üzgünümherkese tsk

Kime kin ettin de giydin alları
Yakın iken ırak ettin yolları
Mihnet ile yetirdiğin gülleri
Varıp gittin bir soysuza yoldurdun

Sen beni sevseydin arar bulurdun
Zülfünün teline bağlar dururdun
Madem ayrılmakmış senin muradın
Niye beni ataşlara yandırdın

Hicrani'yem der ki bakın halıma
Dağlar dayanmıyor ah-u zarıma
Elim ermez oldu kisbi kârıma
Çünkü gülyüzlümü elden aldırdım
dem vakti Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
dem vakti Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:
Alt 07.04.2008, 20:36   #10
Yazar
devrim06
Forumla Bütünleşmiş

devrim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 69
İtibar Puanı: 1195
devrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı vardevrim06 görkemli bir forum yaşantısı var
devrim06 - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1.948
884 Mesajına 1.980 Kere Teşekkür Edlidi

neden böle bir kelimeyi kullanma ihtiyacını hissediyorsun anlamış değilim ...
titanik ve değişken acılış benzetmesi pek hos değil dilekcim ...
aramızda bütün canların olamsını isteriz tabiki, umarım nöbet listende bir değişiklik olur da gelebilirsin...

devrim06 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
devrim06 Kullanıcısına bu mesajı için 5 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil