Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Öneriler ve Üyelik Sorunları

Öneriler ve Üyelik Sorunları Sitemizle ilgili öneri, dilek, istek ve şikayetleriniz. Üye olamıyorsanız veya giriş sorunları yaşıyorsanız buradan yardım isteyebilirsiniz. Üye olmayanlar da bu bölüme yazabilir.

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.01.2009, 23:12   #1
Yazar
leontikhos
Kontrollü Üye

Bilgiler

Memleket: KAHRAMANMARAŞ
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 27
leontikhos iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 9
25 Mesajına 35 Kere Teşekkür Edlidi

Standart üyelik iptali ( sayın 'serhan' )

sayın serhan
erkekler neden erken ölür başlığı altındaki forum bölümünün
yaptığım bir yoruma dayandırılarak kapatılması benide üzmüştür.
hiç bir art niyet taşımayan espiri belki amacı aşmıştır. zaten arkadaşlara hakaret etmek gibi bir niyetim olmadığını belirtip eğer espiri maksadını aşmışsa ve yanlış anlaşıldıysa her kesten özür diliyorum diye belirttim. fakat konuyu kitleme gerekçenizde aynı başlıkta erkekleri eşşek köpek maymun olarak niteleme mesajına hiç atıfta bulunmayıp sadece benim mesajımı irdelemeniz düşündürücüdür. bu forumda bulunmamdaki amaç ne kimseyi rencide etmek nede forumun tadını kaçırmaktır. bu nedenle üyeliğimin iptal edilmesini tarafınızdan talep ediyor ve son olarak böyle bir site açıp alevilik kültürünün tanıtılmasına katkıda bulunduğunuz için size teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

leontikhos Ã?evrimdıÅ?ı  
Alt 12.01.2009, 23:21   #2
Yazar
'Serhan'
Deli Kadir

'Serhan' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 117
İtibar Puanı: 2014
'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip'Serhan' itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip
'Serhan' - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.149
1.926 Mesajına 4.343 Kere Teşekkür Edlidi

size forum kurallarımızı okumanızı sölemiştim ama anlaşılan beni dinlememişsiniz.

forum kurallarına göre üyelik silmek yasaktır,başka bir forum kuralımıza dayanarak sizi kontrollü üye yaptık bilginize.

konu kitlenmiştir.

___________________İMZA___________________
Daha gün o gün değil, derlenip dürülmesin bayraklar.
Dinleyin, duyduğunuz çakalların ulumasıdır.
Safları sıklaştırın çocuklar,
bu kavga faşizme karşı, bu kavga hürriyet kavgasıdır.

Nazım Hikmet Ran 1962

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
'Serhan' Ã?evrimdıÅ?ı  
'Serhan' Kullanıcısına bu mesajı için 6 üye teşekkür etti:
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil