Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Öneriler ve Üyelik Sorunları

Öneriler ve Üyelik Sorunları Sitemizle ilgili öneri, dilek, istek ve şikayetleriniz. Üye olamıyorsanız veya giriş sorunları yaşıyorsanız buradan yardım isteyebilirsiniz. Üye olmayanlar da bu bölüme yazabilir.

Anketimiz: Aleviweb'i Tercih Etme Sebebiniz?
Konu çeşitliliği ve zenginliği var. 18 41,86%
Tartışmalarda çok seslilik var. 16 37,21%
Özgür bir forum. Her türlü fikir ses buluyor. 25 58,14%
Ortam sıcak. İnsanlar birbirine karşı samimi. 18 41,86%
Aktif bir forum. Sürekli yeni okunacak birşeyler oluyor. 14 32,56%
Alternatiflere göre buradaki tartışmalar daha nitelikli. Yazılar daha ilgi çekici. 17 39,53%
Yönetimin tavırları daha demokratik. Baskı olmaması dikkatimi çekiyor. 16 37,21%
Herhangi bir yönü öne çıkmıyor. Öylesine takip ediyorum. 1 2,33%
Alternatif fikrim var. 5 11,63%
Bulaşmayım. 1 2,33%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 43. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.01.2007, 01:00   #11
Yazar
MitralyöZ
Hüzünbaz

MitralyöZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN

Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 25
MitralyöZ iyi yolda gözüküyor
MitralyöZ - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 21
30 Mesajına 41 Kere Teşekkür Edlidi

İşin doğrusu çok site var bu tarzda. Hemen hepsini dolaştım diyebilirim. Ama bana en yakın burası geldi.İnsanların birbirine yaklaşımı beni cevzetti diyebilirim. TAbi buraya üye olan dostlarımında önermesi önemli rol oynamadı diyemem. Sonuç olarak iyiki burdayım diyorum. Yoksa sizin gibi harika insanları tanıyamamış olurdum. Burda olmaktan gerçekten çok mutluyum. Hayatımın bir parçası haline geldi bu forum. İyiki yapmışsınız Teşekkürler..

___________________İMZA___________________
Son Ceylan vurulduğunda,
Son kuş öldürüldüğünde,
Son ağaç kesildiğinde,
Son ırmak kuruduğunda,
Paranız ve teknolojiniz
Ne işe yarar..!
Geronimo
MitralyöZ Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2007, 01:16   #12
Yazar
cihangir_dost
Forumla Bütünleşmiş

cihangir_dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Fikirler Tecrübe Puanı: 63
İtibar Puanı: 846
cihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahipcihangir_dost parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 522
427 Mesajına 905 Kere Teşekkür Edlidi

Konu çeşitliliği ve zenginliği var.
Tartışmalarda çok seslilik var.
Özgür bir forum. Her türlü fikir ses buluyor.
Ortam sıcak. İnsanlar birbirine karşı samimi.
Aktif bir forum. Sürekli yeni okunacak birşeyler oluyor.
Alternatiflere göre buradaki tartışmalar daha nitelikli. Yazılar daha ilgi cekici.
Yönetimin tavırları daha demokratik. Baskı olmaması dikkatimi çekiyor.

Bunlar icin buradayim; ve simdiye kadar hic bir forum bu kadar egitici oldugunu zannetmiyorum, Ozellikle de usta bilge Onurcan'in olmasi beni forma daha yatkin getiriyor cok seyler ogrendim simdiye kadar hem de cok, ve diger tum dostlar hepsi tam anlami ile kendi caplarinda ustadlar, cocuk oyunlari yok, tamami ile gercekci, ahlaka, adaba uygun guzel paylasimlar oluyor, kisacasi birbirimizin eksiklerini tamamliyoruz...
Forumda olan zaman zaman sicak ve sert tartismalarin oldugu konular oluyor, hani ne kadar birbirimizden ayri fikirlerde oldugumuz gorunse de hepimizin ozu bir orasinin ortaya cikmasi beni daha cok mutlu ediyor...
Ne mutlu siz sevgili dostlara ki hepiniz buradasiniz...

Saygilarimla...

cihangir_dost Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2007, 11:37   #13
Yazar
Türkü
Forumla Bütünleşmiş

Türkü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 76
İtibar Puanı: 1179
Türkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.455
424 Mesajına 1.256 Kere Teşekkür Edlidi

İlkler unutulmaz ve yeri dolmaz galiba ondan aw olmadan yapamıyorum.Başımı kaşıyacak vaktim olmadığında bile bir göz atmadan duramıyorum.Burada sevdiğim çok insan var.Karşıt görüşlerin olması beni rahatsız etmiyor sadece copy paslar sıkıyor bazen.Her katılımcı özel biri olmazsa forum eksik kalıyor.Yönetici arkadaşlar çoooook fazla demokratik davranıyorlar ben bundan şikayetçiyim mesela bize ayrıcalık tanımıyolar asla taraf tutmuyorlar tam anlamıyla.Bir karar alınırken fikrimizin sorulmasıda hoşuma gidiyor.İyiki üye oldum buraya gitmeye niyetim yok hiç.Hatta neredeyse bir köşeye kıvrılıp hiç ayrılmayacağim.

Türkü Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2007, 12:19   #14
Yazar
alev_2005_2005
... SESSİZ SİTEM ...

alev_2005_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 140
İtibar Puanı: 2311
alev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahipalev_2005_2005 itibar puanıyla anlatılamayacak bir itibara sahip

Ettiği Teşekkür: 6.861
3.580 Mesajına 7.692 Kere Teşekkür Edlidi

Özgür, demokratik, çağdaş, yenilikçi,( ki bu yenilikçilik sürekli kendini geliştiren değiştiren bir yenilik...)

Öğretici yine kişiler bakımından bakarsak hakikatten çok değerli canlar var burada isimlerini tek tek yazmayacağım ki büyük bir çoğumuzun fikirlerine değer verdiği canlar... Onlar kendini tek tek biliyorlar...

Yönetim tam görmek istenilen gibi fikirlere değer veren şeffaf yönetimden yana çoğulcu demokrasiyi savunan AW nin temel ini yapıtaşını oluşturan birbirinden değerli canlar...

AW' de yine çok renklilik göze çarpıyor, bu renklilik geniş yaş yelpazesinden kaynaklanıyor... 7' den 70' e derler ya bu işte tam aw anlatılıyor bir anlamda...

Her inanca saygılı olduğumuz için yine aw' de çok renklilik göze çarpıyor...
Tartışmalarda da kaliteden ve saygıdan ödün verilmediği için her geçen gün daha geniş kitlere ulaşıyor aw...

Açılan birbirinden değerli kampanyalarda cabası... Bu kampanyalarda başta metni hazırlayanlar ve onun geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan canlar değerli aw ailesi ve üyeleri kampanyalarda harcadıkları emekler ve bu emeklerin karşılığı olan aw nin ses getirme olayı...

Kısaca özetleyecek olursak... AW sanal ortamdan ziyâde hayata dair gerçek enstantelerin yer aldığı değerli bir forum...

***YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...***

***Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...***

***Kapansın el kapıları bir daha açılmasın, Yok edin insanın insana kulluğunu, Bu davet bizim...***

***Annelerin ninnilerinden spikerin okuduğu habere kadar, yürekte, kitapta ve sokakta yenebilmek yalanı, anlamak, sevgilim, o, bir müthiş bahtiyarlık, anlamak gideni ve gelmekte olanı...***

***Günler ağır. Günler ölüm haberleriyle geliyor.
Düşman haşin zalim ve kurnaz...***

*** NAZIM HİKMET RAN ***
alev_2005_2005 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2007, 15:31   #15
Yazar
çopur
Forumla Bütünleşmiş

çopur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 97
İtibar Puanı: 1359
çopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.431
1.323 Mesajına 3.498 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
alevv Nickli Üyeden Alıntı

Yönetici arkadaşlar çoooook fazla demokratik davranıyorlar ben bundan şikayetçiyim mesela bize ayrıcalık tanımıyolar asla taraf tutmuyorlar tam anlamıyla.

Alıntı:
alev_2005_2005 Nickli Üyeden Alıntı

Yönetim tam görmek istenilen gibi fikirlere değer veren şeffaf yönetimden yana çoğulcu demokrasiyi savunan AW nin temel ini yapıtaşını oluşturan birbirinden değerli canlar...
Sevgili Alev'ler ağzınıza sağlık. Hani derler ya ağzınız bal yesin...

AW'nin en tenel özelliklerinden birisi de bu belkide. Yönetim olarak amacımız insanların biribirini kırmadan, alevi edep erkanına uygun bir şekilde aleviliği ve yaşamı sorgulayıp tartışması. Elbette bunu başarabildiğimiz kadarıyla yapıyoruz.

Belki şaka yollu belki de alttan bir eleştiri taraf olmamak. Bence doğrusu da bu olsa gerek. Foruma yeni gelen arkadaşların foruma katılım sağlaması ve korkmadan, özgürce düşüncelerini yazabilmeleri için yönetimin en eskisinden en yenisine tüm üyelere aynı uzaklıkta olması gerekiyor. Eğer duygu ve düşüncelerimizin paylaşılması ve daha çok kişiye ulaşmasını istiyorsak tabi..

çopur Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2007, 16:59   #16
Yazar
ReformarY
Yeni Üye

Bilgiler

Memleket: HATAY
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 10
ReformarY iyi yolda gözüküyor

Ettiği Teşekkür: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edlidi

seLamLar

Ben Yeni üYeyim Tüm KonuLarı okuYamadım aMa Bir Tanesi dikkaTimi ceKti
--> aTatürK aLeviLer iCin Ne YapmısTır ?
Bu Konuyu 2 Yönden eLe aLabiLiriz

-Forum öZgür Düsünceye Cok öNem VeriYor. ( iYi oLan )

Bir de Su Yön Var - uMarım Acık SözLü oLdugum iCin KızmassınıZ . -

-Forum da eN büYük deVrimciLerden oLan Ve Bizim Sokakta aLeviyim DiYebiLmemizi SagLayan MusTafa KemaL aTatürK haKKında KöTü Yönde eLesTiriLer YapıLıyor Ve adminLer Konuya eL aTmıYor.
Acıkcası Ben aTatürKcü Bir devrimci Ve bir aLevi oLarak Forumda Bu KonuYu acaraK Forumun KaLitesini Düsüren arKadasLarımı kınıYorum !

ReformarY Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2007, 17:28   #17
Yazar
OzaN35
Forumla Bütünleşmiş

OzaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS

Fikirler Tecrübe Puanı: 79
İtibar Puanı: 145
OzaN35 yakında sevilen bir üye olabilirOzaN35 yakında sevilen bir üye olabilir
OzaN35 - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 561
389 Mesajına 613 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
ReformarY Nickli Üyeden Alıntı
seLamLar

-Forum da eN büYük deVrimciLerden oLan Ve Bizim Sokakta aLeviyim DiYebiLmemizi SagLayan MusTafa KemaL aTatürK haKKında KöTü Yönde eLesTiriLer YapıLıyor Ve adminLer Konuya eL aTmıYor.
Acıkcası Ben aTatürKcü Bir devrimci Ve bir aLevi oLarak Forumda Bu KonuYu acaraK Forumun KaLitesini Düsüren arKadasLarımı kınıYorum !

Dediğin gibi burası bir forum yani bilgi paylaşma ve tartışma platformu. Atatürkle ilgili eleştirilerde olabilir,övgülerde.Tabi saygı çerçevesinde eleştiriler.Forumumuzda saygı çerçevesinde tartışma yapıldığından dolayı forum yöneticilerinin konuya karışması pek doğru olmaz,yeri gelince konuya hakim olur sadece.Ben böyle düşünüyorum.

Siz, bizim ne zaman teslim olduğumuzu gördünüz?
OzaN35 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2007, 17:30   #18
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
seLamLar

Merhabalar,

Öncelikle eleştiriye açık olduğumuzu söylememe gerek yok. Eleştirilerinize yanıt vermeye çalışacağım. Ama hassas olduğumuz bir konu var. "Konuların sapmaması" konusunda çok hassasız. Siz de dikkat ettiyseniz bu farklı bir anket konusu. Eleştirileriniz çok bağımsız sayılmasa bile doğrudan ilgili de değil. Bu gibi durumlarda, olgun eleştirileriniz için ÖNERİLER ve ÜYELİK SORUNLARI isimli bir bölümümüz var. Oradaki bir konuya yazabilir veya uygun görüyorsanız yeni konu açabilirsiniz.

İkincisi Atatürk konusuna gelelim. Muhakkak ki bu durum 1. saydığınız seçenekle ilgilidir. Aleviweb, Alevi toplumunun küçük bir portatifi olduğu için aramızda Atatürkçü olan ve olmayan birçok arkadaş mevcut. Bizim yönetim olarak bu konuda tavrımız net. Biz Atatürk'e saygı duyduğumuzu belirttik. İstek üzerine cumhuriyetin kurucusu lider için özel bir bölüm bile açtık. Ki aslında bu forumumuzun tarzı olan birşey değil. Atatürk'e yönelik "hakaret tarzı" yazılara da özellikle itina edeceğimizi belirttik.

Fakat. Sitemizde kesinlikle "Atatürk eleştirilemez" tarzında bir kural yoktur. Tek şartımızı "kişisel saldırılar" içermemesi ve "sırf kötülemek için yazılıyor olmaması". Onun dışında "adminler konuya el atmaz". Evet. Konuya el atmamak bizim görevimizdir. Bu eleştirinizi "yeni" oluşunuza bağlıyor ve içtenlikle merakınızı gidermeye çalışıyorum. Zaten Aleviweb'i tanıyor olsaydınız, bizi anlardınız.

Ben Atatürk'e saygı duyabilirim, birçok yönetici arkadaşımız Atatürkçü olabilir ki öyledir. Ama o konuya bizler "eleştiri sınırları içinde kaldığı müddetçe" el atmayız. Bu bir Aleviweb geleneğidir. Ki eleştiri sınırlarını aşarsa, müdahale etmek için Atatürkçü olmaya da gerek kalmaz. Buradaki "eleştiri sınırı" ifadesi çok subjektif elbette. Onun için açık bir biçimde "hakaret" ifadesi vb şeyler içeren durumlarda sadece müdahale ederiz. Ki hiçbir kişisel yargıya gerek kalmasın diye. "Bu bana göre hakarettir" şeklindeki yazılara müdahale etmiyoruz. Bu gibi durumlarda "konuda fikirlerimizi açıklama ve genel uyarılar yapma", "itibar ve uyarı puanları" gibi yöntemleri kullanıyoruz.

Muhakkak ki; bir Alevi sitesinde en önce insani değerler gelir. Özgürlük, demokrasi, açıklık gibi kavramları uygulamalarımızla toplumun diğer kesimlerine örnek olmalıyız. Bu açıdan bazen "hoşumuza gitmeyen", "hatta bizi sinirlendiren" düşüncelere karşı bile adil kalmalıyız. Forumda yazılan birçok görüş bizim de canımızı sıkıyor. Ama hiçbirine kendi kişisel düşüncelerimiz nedeniyle müdahale etmiyoruz.

NOT1: Mesajınız, "Aleviweb'in (Şu Haliyle) En Öne Çıkan Yönü Nedir?" konusunda olmasına rağmen ilk mesajınız olduğu için yanıt vermeye çalıştım. Bir dahaki sefere lütfen dikkat edelim.

NOT2: Forumumuzu biraz daha gezerseniz, eski tartışmalara vs bakarsanız bu konuda daha çok bilgilenebilirsiniz.

NOT3: Forum kurallarımızda kullandığınız imzayla ilgili bir madde var. Okuyup gerekli revizyonu yaparsanız sevinirim. İmzalarda link kullanmıyoruz. Sadece sitenin adını yazarak tanıtımını yapıyoruz. Kurallarda gerekli açıklamayı bulacaksınız.

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2007, 06:03   #19
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Arkadaşlar bir de bunun "tersi" olarak nitelebilecek bir anket açtım. Oraya da bakarsanız sevinirim.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.05.2008, 03:22   #20
Yazar
guvenbektas
Kontrollü Üye

guvenbektas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
guvenbektas - MSN üzeri Mesaj gönder guvenbektas - YAHOO üzeri Mesaj gönder

Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 173
guvenbektas hakkında olumlu dusunceler mevcutguvenbektas hakkında olumlu dusunceler mevcut
guvenbektas - MSN üzeri Mesaj gönder guvenbektas - YAHOO üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 1.001
363 Mesajına 507 Kere Teşekkür Edlidi

belki konuya zılmayalı 1 yıl olmuş ama ben de yazmak istedim.
Bu aile başka bişey bence. Ben burayı şans eseri buldum. Daha önceki üye olduğum yer ile ilgili araştırma yaparken bi yerde adını gödrüm. Girdim bir iki mesajı takip ettikten sonra karar verdim. Ve şaşırtıcı bir sıcaklıkla karşılaştım. Çok mutluyum. Site var oldukçada burda olmaya kararlıyım. Ama isterim ki sitemiz öyle hızla yenilikler de bulunsun ki diğer seviyeden yoksun adında ALEVİ geçen karaktersiz yöneticilerle dolu sitelerle google da aynı sayfada olmasın. Her zaman en üstte tek başına olsun. Alevilerin tek uğrak yeri olsun üye yada misafir önemli değil. Paylaşımlarmız çok seviyeli. Tüm ailemi seviyorum. Burdan birde bazı canlara sesleniyorum; Ne olur sitemize gelip bizleri kızdırıp üzmeye çalışıp kendini bilmezlerin mesajlarına bize yakışan şekilde yaklaşalım hiddetlenmek bize zarar verir. Ona bize yakışan şekilde cevap verdiğimze anlayacaktır alevi kimliğinin anlamını zaten. Anlamazsa da kendi beyin kapasitesine kalmıştır..

sevgiler saygılar....

guvenbektas Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil