Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Bilgisayar > Program Arşivi

Program Arşivi Bilgisayar yazılımı arşivi

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.06.2007, 17:04   #1
Yazar
SaFaK
SYSTeM SuPPoRT

SaFaK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ARDAHAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 74
İtibar Puanı: 991
SaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 630
471 Mesajına 998 Kere Teşekkür Edlidi

Thumbs up Java Dan winzip e Tüm GeReKLi ProgramLar [Program Arşivi] 1.000 Mesaj Şerefine :D

Adobe Reader 7.0.8
Pdf dökümanlarınızı okuyabilmeniz için gerekli program

İndirmek İçin [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

QuickTime 7x
Bilgisayarınızdakı .MOV uzantılı dosyaları açmaya yarayan çok kullanışlı bir program. Bu program ile sinema fragmanlarini izleyebilir, internetteki yabancı televizyon kanallarını seyredebilirsiniz. Diğer özellikleri arasinda flash animasyonlarını ve MPEG dosyalarını açmak da var. Tabi cep telefonunuzla çektiğiniz videoları göstermesini de unutmayalım.

Ad-aware SE Personel
Ad-Aware Standart Sürümü dalında ödül kazanmış, ücretsiz (kişisel kullanım için), çoklu zararlı içerik (Trojan vb.. zararlı programcıklar) bulma ve silme özellikli, zengin yardım içeriğine ve ürün desteğine sahip bir Ad/Spyware Engelleyicisidir.

Ad-Aware %100 Türkçe Yama
Yapmanız Gerekenler:
1-)Zip'lenmiş olarak inndireceğiniz dosyayı C:\Program Files\Lavasoft\Ad-aware 6\Lang klasörüne kopyalayın.
2-)Programı çalıştırıp SETTİNGS'den LANGUAGE'dan TÜRKÇE'yi Seçin ve PROCEED'i tıklayın.

Ad-aware Se Personel İndirmek İçin [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Ad-aware Türkçe Yaması İçin [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Goldwave 5.13
Bu program sayesinde ses dosyalarınıza efektler ekleyebilir, istediğiniz bölümleri kesip alabilir veya bir ses dosyasındaki bazı bölümleri başka ses dosyalarına ekleyerek yeni ses dosyaları elde edebilirsiniz.

Programın desteklediği ses dosyaları arasında şunlar yer almaktadır: MP3, WAV, OGG, AU, AIFF, MAT, SND, VOC, WMA ve VOX.

Turing
Turing İngilizce - Türkçe, Türkçe - İngilizce CÜMLE ve KELİME çeviri programıdır. Program şu an için basit cümleleri çevirmekle birlikte, program halen geliştirme aşamasındadır. İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için pratik kolaylıklar getirmekte ve özellikle internet gibi ortamlarda kullanmak için de çeşitli fonksiyonları da vardır. Programımızın en önemli avantajı; tam sürümü ücretsizdir.

Winrar 3.60 TR
RAR ve ZIP 2.0 arşivleri tam olarak desteklenir.
Çok gelişmiş, orijinal sıkıştırma algoritması
Metin, ses, grafik, 32-bit ve 64-bit Intel uygulamaları için geliştirilmiş özel sıkıştırma algoritmaları
Sürükle-Bırak kolaylığı ve sihirbaz özelliği sağlayan kabuk arayüzü
Komut satırı arayüzü
RAR olmayan arşiv (7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z) yönetimi
Katı arşivleme, özellikle çok sayıda küçük dosya veya benzer dosyaların sıkıştırılmasını bilinen diğer yöntemlere göre 10%-50% oranında artırabilir.
Çoklu cilt arşivler
Varsayılan veya seçilebilir SFX modüllerini kullanarak kendi açılan arşivlerin (çoklu cilt dahil) oluşturulması
Fiziksel olarak hasar görmüş arşivlerin kurtarılması
Çok ciltli arşivlerin eksik parçalarını yeniden yapılandırmaya izin veren kurtarma ciltleri.
Dosya adlarında Unicode desteği
Şifreleme, arşiv açıklaması, hata günlüğü gibi diğer hizmet işlevleri.

EasyClenear
EasyCleaner küçük ve ücretsiz sistem bakım ve onarım programıdır. Windows Kayıt Defteri'ndeki geçersiz girişleri bulur ve onları kaldırır. Gereksiz dosyaları bulma konusunda da uzman olan bu program seçim üzerine, MS Office'in son kullandığı dosyalar listesini temizleyebiliyor. Ayrıca IE çerezlerini, bellekte depolanmış dosyaları, yazılan adresleri ve MRU listesini de temizleyen bu program sabit diskinizde bulunan ucu kırık kısayolları da bulup kaldırabiliyor.

Eğer Program Ekle/Kaldır listesinde kalmış programlarınız varsa yine bu programla onları temizleyebilirsiniz. Sabit diskinizdeki aynı dosyaları bulmanızı sağlayan bu program özelleştirilebilir arayüzle ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor.

Windows başlangıcında yüklenen dosyaların listesini de düzenlemenizi sağlayan bu programın çoklu dil desteği de var.

Windows Live Messenger 8 (Türkçe)

Skype 2.5.0.91
Skype birkaç dakika içerisinde dünyanın herhangi bir yeriyle telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan basit ve ücretsiz bir yazılımdır. Skype, sizleri XXXXX'yla tanıştıran kişiler tarafından yenilikçi P2P teknolojisi kullanılarak, sizi diğer Skype kullanıcılarıyla buluşturmak için yaratılmıştır. Çok yüksek telefon faturaları ödemekten sıkıldıysanız, Skype tam size göre! Skype'ı yüklemek kolay ve hızlıdır. Sadece innDirin ve kayıt olun. Birkaç dakika içinde kulaklığınızı takıp arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Skype mükemmel bir ses kalitesine ve noktadan noktaya yüksek korumalı şifreleme sistemine sahiptir. Hepsinden önemlisi, Skype'ı kullanmak için güvenlik duvarı (firewall) ya da router ayarları yapmanız gerekmemektedir.

JlGui, Music Player
Artık winamp 'a veda etme zamanı geldi bu player görünüşünden bunu bize söylüyor. Java platformlu bir çalıcı. Skin desteği var.

MoonStar Sözlük
Türkçe-Ingilizce ve Ingilizce-Türkçe çeviriler yapabilen, Türkçe kelimelerin eş anlamlılarını gösteren, Türkçe yazım denetimi ve adam asmaca oyununu içeren güzel ve kullanışlı bir sözlük.

Java 2 Runtime Environment
Java dili ile yazılmış internet ve masaüstü uygulamalarını bilgisayarınızda ve tarayıcınızda çalıştırabilmeniz için gerekli olan yazılımdır.

RealPlayer 10.5
Hepimizin bildiği en eski ve kaliteli oynatıcılardan biri... : RealPlayer....Artık RealPlayer sadece internet üzerinden izlenebilen video ve sesleri oynatmak için değil, tüm medya biçimlerini izleyebilmeniz için başlı başına yetecek geniş özellikte bir oynatıcı.
Çevrimiçi Radyo : 3200 civarı genel ve 60 civarı reklamlı radyo istasyonu dinleyebilme
Gelişmiş Kontroller : 10 bant ekolayzer ve gelişmiş video kontrolleri ile profesyonel kontrol
Gelişmiş CD Yazma Desteği : 320 kbs'ye kadar hızlı ve sorunsuz Ses CD'leri yazabilme
Çoklu Medya Desteği : Quicktime, Windows Media, DVD gibi tüm biçimlere tam destek
Kolay Arabirim : Yeni arayüz ile çok daha kolay erişim ve kullanım
Yenilikler : Dahili internet tarayıcısı, medya düzenleyici ve arşivleyicisi, oynatma listesi oluşturucusu ve daha fazlası...

FlashGet 1.72
FlashGet, dünyaca ünlü innDirme yöneticisidir. Hemen hemen tüm innDirme yöneticilerinden daha kullanışlı, özellikli ve ufak bir reklam penceresi karşılığında ücretsiz tam sürüm olan bir innDirme yöneticisidir. Diğer innDirme yöneticileri gibi asıl işlevi innDirme hızını arttırmak ve yarıda kesilen innDirmeleri devam ettirmektir.

İndirmek için [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

___________________İMZA___________________
Safak GÜYÜK

Email :safakguyuk@gmail.com
Web :[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Twitter : SafakGyk
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dikkat ediniz. Foruma giriş sorunu yaşayan eski üyelerimiz var, bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Konu SaFaK tarafından (07.06.2007 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.
SaFaK Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
SaFaK Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:
?krar (11.10.2007), ackan (23.07.2007), Sioux35 (07.06.2007)
Alt 07.06.2007, 17:26   #2
Yazar
t_ozgur
Forumla Bütünleşmiş

t_ozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
t_ozgur - MSN üzeri Mesaj gönder t_ozgur isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Fikirler Tecrübe Puanı: 81
İtibar Puanı: 993
t_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 836
692 Mesajına 1.082 Kere Teşekkür Edlidi

Kardeşim mükemmel valla sağolasın
Bende Skype ve Adaware dısındaki programları kullandım gercekten güzel programlar özellikle Goldwave süper

http://www.aleviweb.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=2159&dateline=1182418  747

"...Yaptıklarımızın haklı olduğuna inanıyorum. Halen de bu inancı taşıyorum. Türkiye'nin bağımsızlığından başka bir şey istemedim ve bu sebeple Amerikan emperyalizmine ve işbirlikçilerine karşı mücadele verdik. Bundan dolayı ölümden korkmuyoruz. Onu ancak işbirlikçiler düşünsün ve ancak onlar kendi canının telaşına düşsün. Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."

Deniz Gezmiş

Ben senin yalan ve hilelerine baş edemedim, bu içime dert oldu.
Ben de senin önünde diz çökmedim, bu da sana dert olsun.

(Seyîd Rıza)
t_ozgur Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.06.2007, 17:32   #3
Yazar
Sioux35
Forumla Bütünleşmiş

Sioux35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Sioux35 - İCQ üzeri Mesaj gönder Sioux35 - MSN üzeri Mesaj gönder

Fikirler Tecrübe Puanı: 55
İtibar Puanı: 166
Sioux35 hakkında olumlu dusunceler mevcutSioux35 hakkında olumlu dusunceler mevcut
Sioux35 - İCQ üzeri Mesaj gönder Sioux35 - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 131
293 Mesajına 535 Kere Teşekkür Edlidi

Adam Şov Yapmış Ne Diyim..

Şu Dünyayı Tanrı Yarattıysa
Onun Yerinde Olmak İstemem Doğrusu.
Çünkü,Dünyanın Sefaleti Yüreğimi Parçalar..

Aşkın Ligi Olmaz!
İnadına Göztepe!
Göz Göz
14.04.2007
Sioux35 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.06.2007, 17:49   #4
Yazar
SaFaK
SYSTeM SuPPoRT

SaFaK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ARDAHAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 74
İtibar Puanı: 991
SaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 630
471 Mesajına 998 Kere Teşekkür Edlidi

BarıŞım Keske bu şov rekabet haline dönüsse

Safak GÜYÜK

Email :safakguyuk@gmail.com
Web :[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Twitter : SafakGyk
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dikkat ediniz. Foruma giriş sorunu yaşayan eski üyelerimiz var, bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz.
SaFaK Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.06.2007, 18:12   #5
Yazar
t_ozgur
Forumla Bütünleşmiş

t_ozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ

Fikirler Tecrübe Puanı: 81
İtibar Puanı: 993
t_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahipt_ozgur parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 836
692 Mesajına 1.082 Kere Teşekkür Edlidi

Safak istiyosan dönüstürürüz

http://www.aleviweb.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=2159&dateline=1182418  747

"...Yaptıklarımızın haklı olduğuna inanıyorum. Halen de bu inancı taşıyorum. Türkiye'nin bağımsızlığından başka bir şey istemedim ve bu sebeple Amerikan emperyalizmine ve işbirlikçilerine karşı mücadele verdik. Bundan dolayı ölümden korkmuyoruz. Onu ancak işbirlikçiler düşünsün ve ancak onlar kendi canının telaşına düşsün. Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."

Deniz Gezmiş

Ben senin yalan ve hilelerine baş edemedim, bu içime dert oldu.
Ben de senin önünde diz çökmedim, bu da sana dert olsun.

(Seyîd Rıza)
t_ozgur Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2008, 15:02   #6
Yazar
RespectAndPeace!
öZGüR TuTSaK!

RespectAndPeace! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZURUM
RespectAndPeace! - MSN üzeri Mesaj gönder

Fikirler Tecrübe Puanı: 59
İtibar Puanı: 851
RespectAndPeace! parlak bir geçmişe sahipRespectAndPeace! parlak bir geçmişe sahipRespectAndPeace! parlak bir geçmişe sahipRespectAndPeace! parlak bir geçmişe sahipRespectAndPeace! parlak bir geçmişe sahipRespectAndPeace! parlak bir geçmişe sahipRespectAndPeace! parlak bir geçmişe sahip
RespectAndPeace! - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 796
393 Mesajına 781 Kere Teşekkür Edlidi

mükemmel bir arşiv emeğine sağlık

RespectAndPeace! Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2009, 21:06   #7
Yazar
KIZIL.FIRTINA
** Z İ L E L İ **

KIZIL.FIRTINA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 47
İtibar Puanı: 65
KIZIL.FIRTINA yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 31
42 Mesajına 71 Kere Teşekkür Edlidi

sistemci olarak bende burdayım..varmı server 2003 uzmanı aramamızda...benide yanına alsın

Öp Elimi Barışah
KIZIL.FIRTINA Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil