Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > İnsan/Yaşam > Turizm ve Gezi Defteri

Turizm ve Gezi Defteri Bölgenizi tanıtın, turistik faaliyetlerden bahsedin. Nerede eğlenilir, nerede spor yapılır? Eğlence yerleri, köyler, şehirler ve ülkeler. Kısacası turizm ve dünyamızla ilgili her türlü bilgi paylaşımı

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.05.2008, 15:21   #61
Yazar
yoldaş06
Forumun Bir Parçası

yoldaş06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 57
İtibar Puanı: 838
yoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahipyoldaş06 parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 997
551 Mesajına 1.069 Kere Teşekkür Edlidi

Canlar bende bugün AFB Turan Eser ile görüşmüştüm. Kendisi bize katılamıyacağını söyledi. Biraz da sitem etti dediki ; ben Ceyhun'a mail attım katılamıyacamı söyledim hatta yapabileceğim bir şey olursa elimden geleni yaparım demiş ancak maile bir dönüş yapılmamış..Ceyhun sanırsam atlamış bu konuyu Turan Abi yine yapabileceğim bir şey olursa yaparım dedi...
Bilgilerinize sunulur

yoldaş06 Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
yoldaş06 Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:
Alt 16.05.2008, 15:24   #62
Yazar
çopur
Forumla Bütünleşmiş

çopur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 97
İtibar Puanı: 1359
çopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı varçopur görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.431
1.323 Mesajına 3.498 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
yoldaş06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canlar bende bugün AFB Turan Eser ile görüşmüştüm. Kendisi bize katılamıyacağını söyledi. Biraz da sitem etti dediki ; ben Ceyhun'a mail attım katılamıyacamı söyledim hatta yapabileceğim bir şey olursa elimden geleni yaparım demiş ancak maile bir dönüş yapılmamış..Ceyhun sanırsam atlamış bu konuyu Turan Abi yine yapabileceğim bir şey olursa yaparım dedi...
Bilgilerinize sunulur
ABF ve HBV'den katılımın sıkıntıya düştüğü nokta aynı gün akşamı bir etkinliğin olması. Ama etkinlik İstanbulda ve Ankara'dan hareket edecekler. Bolu/Abantta bir mola verilebilir diye düşünüyorum. Bir dost çayını yudumlarken paylaşacağımız çok şey olacaktır...

çopur Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
çopur Kullanıcısına bu mesajı için 4 üye teşekkür etti:
Alt 16.05.2008, 15:29   #63
Yazar
Türkü
Forumla Bütünleşmiş

Türkü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 75
İtibar Puanı: 1179
Türkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.455
424 Mesajına 1.256 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
ABF ve HBV'den katılımın sıkıntıya düştüğü nokta aynı gün akşamı bir etkinliğin olması. Ama etkinlik İstanbulda ve Ankara'dan hareket edecekler. Bolu/Abantta bir mola verilebilir diye düşünüyorum. Bir dost çayını yudumlarken paylaşacağımız çok şey olacaktır...
Bir selam vermeleri bile bize diğer organizasyonlarımızda daha bir azimle çalışmamız için şevk olacaktır.

Türkü Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Türkü Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 16.05.2008, 15:39   #64
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
yoldaş06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bilgilerinize sunulur
Burada bir açıklama yapmak doğru olabilir. Sayın Başkan Turan Eser, birkaç gün önce beni telefonla aradı. Aynı sitemi bana da iletti. Bense bana böyle bir e-postanın ulaşmadığını belirttim. Konuyu araştırdığımızda Alevi Bektaşi Federasyonu'nun adres defterinde çok aktif olmayan bir e-posta adresimizin bulunduğu ortaya çıktı. Kendisinden özür diledim. E-postanın elimize ulaşmadığını, ulaşsaydı kesinlikle iyi niyetli yaklaşımlarını yanıtsız bırakmayacağımızı belirttim. Oradaki yanlış anlaşılma biraz teknik problemlerden kaynaklı. Kendisine desteği ve ilgisi için buradan da teşekkür edelim ayrıca.

Bir şey daha eklemekte fayda var. Çok fazla e-posta adresimiz bulunuyor. Bazen elimize ulaşmıyor postalar, bazen de siliniyor. Kesinlikle, ulaşan hemen her ilgili postaya yanıt vermeye çalışıyoruz. Eğer bazı yanlışlıklar var ise mutlaka e-postanın elimize ulaşmamasından veya benzeri bir teknik problemdendir.

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Ceyhun Kullanıcısına bu mesajı için 7 üye teşekkür etti:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil