Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Duyurular

Duyurular Forumumuzla ilgili duyurular

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.02.2006, 18:39   #1
Yazar
aleviweb
Genel Sorumlu

aleviweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

aleviweb - MSN üzeri Mesaj gönder

Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 94
aleviweb isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Ettiği Teşekkür: 0
5 Mesajına 6 Kere Teşekkür Edlidi

Standart Özel Mesajlar

Sevgili canlar. Söylediğim gibi bütün forumlarda özel mesajlarınız bir database'de saklanır. Ve site yöneticileri isterlerse bu mesajlara ulaşabilir. Biz bizim ulaştığımız bu bilgiyi yönetim modülüne ekledik ve tüm yöneticilerin kullanımına açtık. Daha önce bu konuyu forum üyeleriyle tartıştık ve böyle bir karar verdik. Lütfen unutmayınız! Özel mesajlarınız gerek görüldüğü takdirde yöneticiler tarafından okunacaktır. Gizli, saklı bir iş yapmıyoruz. Herkesin bilgisi olsun diye de buraya yazdık. Aslında heryerde yapılan bir uygulamayı, biz sizlere duyurarak yapıyoruz. Lütfen çok özel konularınızı özelden paylaşmayınız. Bu iş için mümkün olduğunca mail, MSN gibi araçları kullanınız.

Bunun dışında ÖM yoluyla "Tanışmak ister misin?" şeklinde olaylara lütfen girmeyiniz. Site açılalı 6 gün oldu ama böyle olaylara tanık olduk. Lütfen! Burası bir arkadaşlık sitesi değil. Tartışma ve paylaşım platformu. Bunu hatırlatmak bile üzüyor bizi.

___________________İMZA___________________
Lütfen [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]na dikkat ediniz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Alevi-Alevilik Web Platformu

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Alevi Forum

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Alevi's Board

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...](Resimli)

Sitemizde HIDE kodu bulunmaktadır. Üye olmayan kullanıcılar birçok avantajdan faydalanamaz (ÖR: mp3, resim, linkler vs)
aleviweb Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2006, 14:09   #2
Yazar
Serkan_Devrim
Erdal Eren

Serkan_Devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: HATAY

Fikirler Tecrübe Puanı: 48
İtibar Puanı: 20
Serkan_Devrim iyi yolda gözüküyor
Serkan_Devrim - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 30
25 Mesajına 43 Kere Teşekkür Edlidi

ben bu olaya karşıydım ama önemli değil. özel mesajlara ulaşılacaksa özel olma özelliği kaybolur. ancak şikayetler üzerine okunması taraftarıydım. ancak bu karara saygılıyım. özellikle şimdiden ÖM den tanışmaya çalışmak başlamışsa. lütfen biraz düzey.

şunu bilmenizi ve kabul etmenizi isterim ki, sizin binlerce evladınız var. bunlardan daha niceleri katledilecek, yaşamlarını yitirecek ama yok olmayacaklar. mücadele devam edecek ve onlar mücadele alanlarında yaşayacaklar.

ERDAL EREN

[SIGPIC][/SIGPIC]
Serkan_Devrim Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2006, 14:12   #3
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
ali ekber Nickli Üyeden Alıntı
ben bu olaya karşıydım ama önemli değil. özel mesajlara ulaşılacaksa özel olma özelliği kaybolur. ancak şikayetler üzerine okunmöası taraftarıydım. ancak bu karara saygılıyım. özellikle şimdiden ÖM den tanışmaya çalışmak başlamışsa. lütfen biraz düzey.
Şimdi şöyle birşey var. Bu mesajlara söylediğimiz gibi her forumda ulaşılabiliyor. Ancak çoğu üye farkında değil. Bizim yaptığımız bu konuda üyeleri uyarmak ve de bu işi gizli bir iş olmaktan çıkarmak. Yoksa bütün forumlarda Özel Mesajlar okunabilir. Biz sadece bunu açıkca ilan etmeyi uygun gördük. Evet gerçekten de özel mesajlar aslında özel değil. Tabi ki bu noktada iyi niyetli yaklaşılacaktır. Ama siz gene de kendi özelinizi başka kişilere bırakmayınız. Benim tavsiyem sadece burada değil; bütün forumlarda aynı şeyi yapmanızdır. Özel konuşmalarınız başkaları tarafından takip edilebilmekte.

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2006, 14:26   #4
Yazar
Serkan_Devrim
Erdal Eren

Serkan_Devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: HATAY

Fikirler Tecrübe Puanı: 48
İtibar Puanı: 20
Serkan_Devrim iyi yolda gözüküyor
Serkan_Devrim - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 30
25 Mesajına 43 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Ceyhun Nickli Üyeden Alıntı
Şimdi şöyle birşey var. Bu mesajlara söylediğimiz gibi her forumda ulaşılabiliyor. Ancak çoğu üye farkında değil. Bizim yaptığımız bu konuda üyeleri uyarmak ve de bu işi gizli bir iş olmaktan çıkarmak. Yoksa bütün forumlarda Özel Mesajlar okunabilir. Biz sadece bunu açıkca ilan etmeyi uygun gördük. Evet gerçekten de özel mesajlar aslında özel değil. Tabi ki bu noktada iyi niyetli yaklaşılacaktır. Ama siz gene de kendi özelinizi başka kişilere bırakmayınız. Benim tavsiyem sadece burada değil; bütün forumlarda aynı şeyi yapmanızdır. Özel konuşmalarınız başkaları tarafından takip edilebilmekte.
biliyorum ceyhun. her yerde yapılıyor. ancak sadece şikayet üzerine yapılması gerekli. yani olanı değil olması gerekeni söylemiştim. ama kararımdan vazgeçtim. yozcayın şeffasflık isteğini şimdi daha iyi anlıyorum. sanaldan özel beklentisi olanlara karşı yapılması gerek. bu sebeple alınan kararı destekliyorum.

şunu bilmenizi ve kabul etmenizi isterim ki, sizin binlerce evladınız var. bunlardan daha niceleri katledilecek, yaşamlarını yitirecek ama yok olmayacaklar. mücadele devam edecek ve onlar mücadele alanlarında yaşayacaklar.

ERDAL EREN

[SIGPIC][/SIGPIC]
Serkan_Devrim Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2006, 03:56   #5
Yazar
aleviweb
Genel Sorumlu

aleviweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

İtibar Puanı: 94
aleviweb isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Ettiği Teşekkür: 0
5 Mesajına 6 Kere Teşekkür Edlidi

Tekrar merhaba canlar. Arada sirada ugrayip az yazabiliyorum kusura bakmayin

Ozellikle bu konunun altina yazmak istedim. Forumumuzda ozel mesajlarin izlendigini aylar once aciklamistik. Ve konuyu sabitledik. Ayrica

Forum kurallari madde 20:
Alıntı:
20- Üyelik gerektiren başka forumlara davet mesajları ve reklamlar PM'ler dahil kesinlikle yasaktır. Bu durum tespitinde lütfen yönetici arkadaşlara bildiriniz. Ayrıca üye bu durumda süresiz BAN edilecektir.
Biliyorsunuz ozel mesajlari izleme yetkisi sadece bende var. Ve bugun ugrama firsati bulunca rutin bir kontrol yaptim. Ve bu kuralimizin defalarca ihlal edildigini gordum. Ustelik bunu yapanlarin bazilarinin eski uyelerimizden oldugunu gordum. Fiilin sonu yukarida acikca belirtilmis. Zaten bazilari banlanmis bu kisilerin. Bize ragmen yapilan bu gizli kapakli, sinsi faaliyeti bizlere ve forumumuza karsi bir saygisizlik olarak niteliyoruz. Pekala tanitmak istedikleri siteyi bizle konusup ilgili bolumumuzde ahlaki bir sekilde tanitabilirlerdi. Gene de boylesine kucukluklere girenleri acikca desifre etmek istemedigimiz icin bu kisileri banlamiyoruz. Onlar kendilerini biliyorlardir. Fiili olarak bu siteden banlandilar. Lutfen bir daha sitemize ugramasinlar. Sitemizde bize ve kurallarimiza saygisi olmayanlara yer yok. Kural acik ve kesin. Yonetici arkadaslara bu isimleri bildiriyorum. Bu kisilerin sitemizde herhangi bir faaliyetleri oldugunda kuralin geregi yapilsin lutfen.

Lütfen [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]na dikkat ediniz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Alevi-Alevilik Web Platformu

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Alevi Forum

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Alevi's Board

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...](Resimli)

Sitemizde HIDE kodu bulunmaktadır. Üye olmayan kullanıcılar birçok avantajdan faydalanamaz (ÖR: mp3, resim, linkler vs)
aleviweb Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2006, 03:17   #6
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

ÖNEMLE DUYURULUR:

Çok çok yoğunlaşan "tanışalım", "arkadaş olalım" vb tarzlar uzun zamandır üyelerimizi ve yöneticileri rahatsız etmekteydi. Forum ortamında doğal karşılanabilecek bu mesajlar, malesef ki üyelerimiz tarafından "haklı olarak" Aleviweb'e yakıştırılamıyor. Elbette ki burada insanlar tanışıp arkadaş olabilir. Bunda hiçbir mahsur yoktur. Ama insanlar buraya "tanışmak" için gelmezler. "Paylaşmak" için gelinir, sonra paylaşımlarla insanlar otomatikman arkadaş olurlar.

Biz Aleviweb yöneticileri olarak bu sıkıntıyı çözmek için özel mesajlara 25 mesaj sınırı koyduk. Forumumuza 25 mesaj yazmamış üyeler, ÖM gönderemeyecek ve alamayacaklardır.

Umarım faydalı olur. Kararımız tabi ki tartışmaya herzamanki gibi açıktır.

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2007, 21:48   #7
Yazar
SaFaK
SYSTeM SuPPoRT

SaFaK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ARDAHAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 74
İtibar Puanı: 991
SaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahipSaFaK parlak bir geçmişe sahip

Ettiği Teşekkür: 630
471 Mesajına 998 Kere Teşekkür Edlidi
Thumbs up Re..

Alıntı:
Ceyhun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öZel okuma olayı iRC(CHaT) tEDE Yer almaktadır. Reklam v.s. Konular Yüzünden ÖzEL oKunaßiliyor.. öZel Okumayı Ne Kadar Dogru Bulmasamda. Mecburum Reklam atılıyor.. ßurada da Aynı Durum fakat ßurada ki.. Sorun $udur ßurası tanı$ma yeri deil. İrc. tanı$ma yeri olmasına Ragmen ÖzELLERİNİZ İstenildigi Taktirde Administrator'Ler tarafından Okunaßilir..

SAYGıLaR.

Safak GÜYÜK

Email :safakguyuk@gmail.com
Web :[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Twitter : SafakGyk
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dikkat ediniz. Foruma giriş sorunu yaşayan eski üyelerimiz var, bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz.
SaFaK Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil