Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Duyurular

Duyurular Forumumuzla ilgili duyurular

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.12.2015, 19:29   #101
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

haziran_AW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!
Tournaments Won: 1

Memleket: AMASYA

Fikirler Tecrübe Puanı: 94
İtibar Puanı: 1415
haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var
haziran_AW - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.577
1.695 Mesajına 3.780 Kere Teşekkür Edlidi

bu ne kadar saçma bir düşünce.git kendine blog aç o zaman.(blog nedir biliyorsun umarım)yada facebook hesabı kur.istemediğinle arkadaş olmazsın.hali hazırda whatsapp gurubunuz var zaten.orda kendi kendinize takılın,eğlenin,birbirinizin mesajlarına gülücükler yapıştırın.buralarda ne diye vakit harcıyorsun.hem zaten burda beğenmediğin kişiliksiz,karaktersiz,kirlenmiş her türlü mahlukat var.sen ne geziyorsun onların arasında.

kendi kendine saptamalarda bulunuyorsun.ama sen diyince olmuyor işte.ne kadar toplumdan kopuk,hayatı ve insanları tanımayan bir yapın var senin.forumu da tanımıyorsun.sanki denenmemiş yeni bir şeyler teklif ediyorsun.kardeşim burda her teklife açık olduğumuz gibi teklifleri de aleviweb değerlendirdi.o komisyon momisyon denenip başarısızlıkla son buldu.araştırma kurulları kuralım dediniz.fos çıktı.daha neyin komisyonu kurulacak.

yönetimin aldığı kararları beğenmiyorsunuz,aklınız sıra kafanıza göre asıp keseceğiniz tek sesli bir platform yaratmaya çalışıyorsunuz.yönetimi de komisyon seçecekmiş.ilk önce ceyhunu banlarsınız siz.öyle ya bir türlü hizaya getiremiyorsunuz.bir türlü emir eriniz yapamadınız gitti.komisyon kurunca mecbur esas duruşa geçecek sanıyorsunuz.vay aklınıza yanayım.

kardeşim hala anlamadınız mı,forumun sorunu sizlerin hoş görüsüzlüğü.kendi hayal dünyanızda yaşıyorsunuz.aleviweb'in sınırlarını çizmişsiniz,bu sitede şu olmamalı,bu olmamalı,burası şöyle bir sitedir vs.hayır efendim burası sizin bahsettiğiniz gibi bir site değil.tutunamadığınız,ortalığı karıştırdığınız diğer sitelere benzemez.

aleviweb bir alevi sitesimidir ?yoksa üyelerinin çoğunluğunu alevilerin oluşturduğu,sıklıkla alevilik üzerine tartışmaların yapıldığı bir paylaşım platformumudur.eğer alevi sitesi ise alevilikten başka açılmış binlerce başlık neden var.alevi sitesi ise farklı inanç guruplarının aramızda ne işi var.sorular çoğaltılabilir.ben "alevi sitesi sınırlamasına" katılmıyorum.

___________________İMZA___________________
zaman her zaman haklı çıkarmıştır beni.dile kolay 10 yıl oldu bu imzayı atalı.

yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar(korkmadım)

nokta kadar menfaat için,virgül gibi eğilme(eğilmedim)

http://hizliresim.com/Po3PZ6][img]http://i.hizliresim.com/Po3PZ6.png

haziran_AW Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2015, 19:38   #102
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!

haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var

Alıntı:
hüsamkuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim Alevilikle ilgili açtığım konularda da aynen bunlar oluyor. Sen bu duruma nasıl bir çözüm getiriyorsun? Net bir cevap istiyorum.
sen aleviliğin fikir babasımısın.bu konuda otoritemisin.aleviler üzerinde yaptırımın mı var.isteyen istediği konuya istediği mesajı yazar.sen nasıl istediğimi yazarım deme hürriyetine sahipsen benim hürriyetimi de kısıtlayamazsın.insanların anasına avradına küfür edebileceğini söyleyen bir ahlaksızın alevilikle ne işi olabilir.doğru söylemişsin akıl yaşta değil başta.allah sana o "başı" vermemiş işte.yaşından utanmıyorsun ağzından çıkanı kulakların duymuyor.ceyhundan 7 yaş büyük oğlun varmış.allah ona uzun ömürler versin.kaba bir hesapla 60 küsür yaşındasın.torunlarında vardır senin.merak ediyorum.torunlarını kucağına alıp internette tanımadığım kişilerin anasına avradına dil uzatıyorum diye anlatıyormusun.karının,kızının,gelininin yüzüne nasıl bakabiliyorsun.utanmadan ceme gidip niyaz mı veriyorsun.sen misin alevi.hadi ordan.

Alt 22.12.2015, 20:05   #103
Yazar
hüsamkuzu
Forumu İyi Bilen

Bilgiler

Memleket: ERZURUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 15
İtibar Puanı: 79
hüsamkuzu yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 112
171 Mesajına 331 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
haziran_AW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sen aleviliğin fikir babasımısın.bu konuda otoritemisin.aleviler üzerinde yaptırımın mı var.isteyen istediği konuya istediği mesajı yazar.sen nasıl istediğimi yazarım deme hürriyetine sahipsen benim hürriyetimi de kısıtlayamazsın.insanların anasına avradına küfür edebileceğini söyleyen bir ahlaksızın alevilikle ne işi olabilir.doğru söylemişsin akıl yaşta değil başta.allah sana o "başı" vermemiş işte.yaşından utanmıyorsun ağzından çıkanı kulakların duymuyor.ceyhundan 7 yaş büyük oğlun varmış.allah ona uzun ömürler versin.kaba bir hesapla 60 küsür yaşındasın.torunlarında vardır senin.merak ediyorum.torunlarını kucağına alıp internette tanımadığım kişilerin anasına avradına dil uzatıyorum diye anlatıyormusun.karının,kızının,gelininin yüzüne nasıl bakabiliyorsun.utanmadan ceme gidip niyaz mı veriyorsun.sen misin alevi.hadi ordan.
Ulan sen ne zırvalıyorsun?
Cehuna soru sorulmuşken niye kendini yetkili görüyorsun?
Aleviliğin fikir babasıyım beyenemedinse def olur gidersin.
Bu konuda otoriteyim senin bunu sorgulaman da bok yemektir.
Aleviler üzerinde yaptırımımın olup olmaması sana ne, sana ancak bok yemek düşer?
İsteyen istediği konuda istediği mesajı yazıyorsa yaz bana niye soruyorsun.
Haziran denilen pisliğin sesini kısıtlanmasını istemem kadar doğal ne olabilir.
İnsanların değil senin anana avradına çok rahatlıkla sövebileceğimi söyledim. Ahlaksızlığımın kaynağı ahlaksız olan haziranla ayni seviyeye inmemdendir.
Alevilik Yol ve Erkan gerektirir. Senin gibi itlerin ağzına alacağı bir olgu değildir.
Sen benim aklımı başımı bırak bir kenara, sende akıl olmadığı gibi başta yoktur. Sen kıçınla konuşuyorsun.
Benim çocuklarımı ve torunlarımı ağzına alan ancak bir it olur.
Senin ananın, karının, kızının yüzüne nasıl bakıyorsam onların yüzüne de öyle bakıyorum.
Bu yalakalığınla Ceyhun seni kesinlikle yönetici yapar. bir de mağdursun bir yığın küfür yedin, yani artık hakkındır yöneticilik. Ceyhun artık gör bu zavallıyı.

hüsamkuzu Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2015, 20:34   #104
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

Bilgiler

Alıntı:
hüsamkuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ulan sen ne zırvalıyorsun?
Cehuna soru sorulmuşken niye kendini yetkili görüyorsun?
Aleviliğin fikir babasıyım beyenemedinse def olur gidersin.
Bu konuda otoriteyim senin bunu sorgulaman da bok yemektir.
Aleviler üzerinde yaptırımımın olup olmaması sana ne, sana ancak bok yemek düşer?
İsteyen istediği konuda istediği mesajı yazıyorsa yaz bana niye soruyorsun.
Haziran denilen pisliğin sesini kısıtlanmasını istemem kadar doğal ne olabilir.
İnsanların değil senin anana avradına çok rahatlıkla sövebileceğimi söyledim. Ahlaksızlığımın kaynağı ahlaksız olan haziranla ayni seviyeye inmemdendir.
Alevilik Yol ve Erkan gerektirir. Senin gibi itlerin ağzına alacağı bir olgu değildir.
Sen benim aklımı başımı bırak bir kenara, sende akıl olmadığı gibi başta yoktur. Sen kıçınla konuşuyorsun.
Benim çocuklarımı ve torunlarımı ağzına alan ancak bir it olur.
Senin ananın, karının, kızının yüzüne nasıl bakıyorsam onların yüzüne de öyle bakıyorum.
Bu yalakalığınla Ceyhun seni kesinlikle yönetici yapar. bir de mağdursun bir yığın küfür yedin, yani artık hakkındır yöneticilik. Ceyhun artık gör bu zavallıyı.
elbette gereği yapılacaktır.bundan şüphem yok.beni haksız çıkarsaydın şaşardım zaten.ama sen ne fikir babasısın,ne otoritesin,ne de zerrece bir değere sahipsin.yazık,şu düştüğün durumlara bak.alevi edep erkanı senin gibilere kalmaz.rahat ol sen.

haziran_AW Kullanıcısına bu mesajı için teşekkür eden üyeler:
slistre (22.12.2015)
Alt 22.12.2015, 20:58   #105
Yazar
hüsamkuzu
Forumu İyi Bilen

Bilgiler

Alıntı:
haziran_AW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
elbette gereği yapılacaktır.bundan şüphem yok.beni haksız çıkarsaydın şaşardım zaten.ama sen ne fikir babasısın,ne otoritesin,ne de zerrece bir değere sahipsin.yazık,şu düştüğün durumlara bak.alevi edep erkanı senin gibilere kalmaz.rahat ol sen.
Gereği neyse yap, bildiğinden şaşma. Ailemi, karımı, kızımı, torunlarımı ağzına alacak bir it daha anasından doğmamıştır.
Bir de haklılık edasında?

Alt 22.12.2015, 20:59   #106
Yazar
Amistofes
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Memleket: İSTANBUL
Fikirler Tecrübe Puanı: 69
İtibar Puanı: 639
Amistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üye

Ettiği Teşekkür: 5.807
1.202 Mesajına 2.257 Kere Teşekkür Edlidi

Arkadaşlar lütfen

Biri kalkmış ulu orta bir arkadaşımızın avukatlığına soyunmuş kendi kendine ( bu duruma densiz denir daha açıkcası dalkavukluk ) arkadaşımız genç Ceyhun sanki kendini savunacak bilgi ,beceri , yetenek yokmuş da gibi bir( geri zekalı duruma sokmuş haberi yok ! Ne demiş Ceyhun yeni yapılanma olasılıktır bizde kendi düşüncemizi gayet doğal olarak dile getirdik fakat işte bu hiç tasvip edilemeyen üslupla yatıştıracağız diye dün feryat ahkam kesen kuşu postuna bürünen elzem eden zatıali bu gün yüzseksen derece zıtlıkla - ortamı gererek eşekarısı Kovanına çöp sokarak ortalığı velveleye getirip aklınca yönlendirme bu şekilde kalsın samimiyetini dile getiriyor ama insanları öteleştirmekten ayrışmasına vesile olarak da öteye gidemiyor, lafazanlıkla dolaylı şekilde ispiyonculuğa soyunmuş!

Sonra sana ne oluyor' sen burada otoritermisin ..? burada mufatahap Ceyhun sen niye gene uluorta ortaya çıktın be insan , hani bizi yuhluyordun daha dün ...! nedir ya bu senin tahammülsüzlüğün daha açıkcası provakatörlüğün neden durup dururken edep terbiye uslubundan cark ediyorsunuz ..! sükunetten dem vururken insanlara sataşıyorsun kendinimi tatmin ediyorsun bu şekilde!
Bakınızki 24 saat içinde Babacan olan sözüm ona zatıali, bu gün bambaşka bir maske ile karşımızda!

Neden ortalığı geriyorsun Haziran! Gereği yapılacaksa sende dahilsin !

Amistofes Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2015, 21:07   #107
Yazar
hüsamkuzu
Forumu İyi Bilen

Bilgiler

Alıntı:
Amistofes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar lütfen

Biri kalkmış ulu orta bir arkadaşımızın avukatlığına soyunmuş kendi kendine ( bu duruma densiz denir daha açıkcası dalkavukluk ) arkadaşımız genç Ceyhun sanki kendini savunacak bilgi ,beceri , yetenek yokmuş da gibi bir( geri zekalı duruma sokmuş haberi yok ! Ne demiş Ceyhun yeni yapılanma olasılıktır bizde kendi düşüncemizi gayet doğal olarak dile getirdik fakat işte bu hiç tasvip edilemeyen üslupla yatıştıracağız diye dün feryat ahkam kesen kuşu postuna bürünen elzem eden zatıali bu gün yüzseksen derece zıtlıkla - ortamı gererek eşekarısı Kovanına çöp sokarak ortalığı velveleye getirip aklınca yönlendirme bu şekilde kalsın samimiyetini dile getiriyor ama insanları öteleştirmekten ayrışmasına vesile olarak da öteye gidemiyor, lafazanlıkla dolaylı şekilde ispiyonculuğa soyunmuş!

Sonra sana ne oluyor' sen burada otoritermisin ..? burada mufatahap Ceyhun sen niye gene uluorta ortaya çıktın be insan , hani bizi yuhluyordun daha dün ...! nedir ya bu senin tahammülsüzlüğün daha açıkcası provakatörlüğün neden durup dururken edep terbiye uslubundan cark ediyorsunuz ..! sükunetten dem vururken insanlara sataşıyorsun kendinimi tatmin ediyorsun bu şekilde!
Bakınızki 24 saat içinde Babacan olan sözüm ona zatıali, bu gün bambaşka bir maske ile karşımızda!

Sayın Amistofes,
Bu gibilerine nasihat vermeye gerek yok. Adam asker ya gereği yapılacak diyor. Kelle götürecek anlaşılan. Yahu bu gibi forumlarda faaliyet gösteren askerler de nedense hep yarım akıllı.
haziran Cehuna, Ceyhun da hazirana hayırlı uğurlu olsun. bundan sonra burada bir satır yazmayacağım ve Aleviweb adını tıklamayacağım.

Alt 22.12.2015, 21:30   #108
Yazar
slistre
Forumun Bir Parçası

Bilgiler

Memleket: KIRKLARELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 24
İtibar Puanı: 424
slistre gercekten iyi birislistre gercekten iyi birislistre gercekten iyi birislistre gercekten iyi birislistre gercekten iyi biri

Ettiği Teşekkür: 349
202 Mesajına 255 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Amistofes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar lütfen

Bu sitede sizden daha iyi ortamı geren bir kişi daha yoktur. yalan, iftira, ayırımcılık hepsi senin beyninde cirit atıyor.
Bir de üstüne üstlük şu akıl hocalığına soyunma pozların yok mudur, evlere şenlik. Önce insanlarımızı sen kürtsün, sen alevisin, sen pomaksın sen lazsın, sen islamcısın diyerek parçalama gayretlerin yok mu, sizlerin tuzağına düşmüş genç beyinlerin Allah yar ve yardımcısı olsun!
İşte çok değer verdiğiniz dava arkadaşınızın hazin sonu, ibretle izle. Bunda seninde payının olduğunu bil.

Konu slistre tarafından (22.12.2015 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.
slistre Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
slistre Kullanıcısına bu mesajı için teşekkür eden üyeler:
haziran_AW (22.12.2015)
Alt 22.12.2015, 22:03   #109
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

Bilgiler

yahu amistofes sende hiç mi vicdan yok,hiç mi insaf yok.ben bu forumun bir üyesiyim.yönetim fikir soruyor cevaplıyorum.bunun avukatlıkla veya ceyhun adına cevap vermekle ne alakası var.ha sen fikrimi beğenmezsen eleştirirsin.ben seninkini beğenmedim eleştirdim.bu tavrım kimseye hakaret etme hakkı vermez.sen cambaza bak oynuyorsun.gözümüzden kaçıyor sanma.eğer yapıcı bir insan olsan,amacın alevilik,forum vs olsa hakaret eden yandaşına da tek bir eleştiri getirirdin. memnun musun şimdi.istediğin kıvama gelindi mi.

Alt 22.12.2015, 22:04   #110
Yazar
Amistofes
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Memleket: İSTANBUL
Fikirler Tecrübe Puanı: 69
İtibar Puanı: 639
Amistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üyeAmistofes isim yapmış ve kendini kanıtlamış bir üye

Ettiği Teşekkür: 5.807
1.202 Mesajına 2.257 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
slistre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu sitede sizden daha iyi ortamı geren bir kişi daha yoktur. yalan, iftira, ayırımcılık hepsi senin beyninde cirit atıyor.
Bir de üstüne üstlük şu akıl hocalığına soyunma pozların yok mudur, evlere şenlik. Önce insanlarımızı sen kürtsün, sen alevisin, sen pomaksın sen lazsın, sen islamcısın diyerek parçalama gayretlerin yok mu, sizlerin tuzağına düşmüş genç beyinlerin Allah yar ve yardımcısı olsun!
İşte çok değer verdiğiniz dava arkadaşınızın hazin sonu, ibretle izle. Bunda seninde payının olduğunu bil.
Öncelikle dön de bir aynana bak ki kendini göresin maskenle!

Bak ki Dersim Serdar'ı Siri'n gibilerinin ve mensup olduğun zihniyete ideolojine ne der!

Ben senin hile ve yalanlarınla baş edemedim bu bana ders oldu, ama bende senin önünde diz çökmedim bu da sana dert olsun !

Amistofes Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil