Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Ek Bölümler / Diğer Siteler > AW Chat

AW Chat Aleviweb Chat Bölümü ile ilgili tartışma konuları

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.05.2008, 16:39   #1
Yazar
bercem
Tecrübeli Üye

bercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 39
İtibar Puanı: 97
bercem yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 149
59 Mesajına 116 Kere Teşekkür Edlidi

Standart yetkililerin dikkatine

merhabalar ben bu gün üye oldum sitenize ve çok mutlu oldum bi çok bilgi edindim ama bi baktım ki orda chat diye birşey var sevindim açıkçası bi türkiyenin bi çok yerinden yeni insanlar tanıma fırsatı gibi geldi bana ve tabiki alevilik hakkında bir sürü farklı kültür ve çevreden arkadaş demekti ama bi baktım ki geyik yapılıyor bol bol baba parasından tutunda birbirine oğlumlu lanlı şekilde hitab etmeler uzun lafın kısası bi el atın istiyorum yada bu kelimeleri kullanan lara bi şekilde bi ceza yani handan_ankara diye bi bayandan yaka silkiyolar mesele ama kimse nereye şikayet edeceğini bilmiyor bende bilgilerinize diyorum artık yoksa ben ve benim gibiler bu gibi sitelerden yada farklı arkadaşlardan mahrum kalacak tşk

bercem Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2008, 16:43   #2
Yazar
Türkü
Forumla Bütünleşmiş

Türkü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ERZİNCAN
Fikirler Tecrübe Puanı: 76
İtibar Puanı: 1179
Türkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı varTürkü görkemli bir forum yaşantısı var

Ettiği Teşekkür: 1.455
424 Mesajına 1.256 Kere Teşekkür Edlidi

Öncelikle hoş geeldiniz.Yetkililer sizinle ilgileneceklerdir.Bu konuda bir fikrim yok.Chat sayfasına girmiyorum.

Türkü Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Türkü Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:
Alt 01.05.2008, 17:10   #3
Yazar
liberta
Forum Katılımcısı

liberta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: TOKAT
Fikirler Tecrübe Puanı: 43
İtibar Puanı: 275
liberta sevilen bir üyeliberta sevilen bir üyeliberta sevilen bir üye

Ettiği Teşekkür: 63
118 Mesajına 202 Kere Teşekkür Edlidi

sadece chat için gelen arkadaşların sıradanlaşmış konuşmalarıdır...kaldı ki orada genelde tahminim sadece arkadaşlık muhabbeti önplanda...keza bir çok kişi de sırf bunun için burada...şikayet etmektense girmemeyi tercih etmeniz bence daha mantıklı olur..tabiki sizinde ne amaçlı burada olduğunuz da önemli bir konu...
zaten böyle sitelerin en sıkıntılı ama reytingi bol kısmı chat odalarıdır...birçok üyeyi bağladığı kadar birçok üyeninde tepkisini almaktadır...ben şahsen buraya sadece amacı chat için gelenlerle tamamen karşıt düşünceleri taşıdığım insanları kıyaslarsam ikinci seçenek bana daha yakındır...

liberta Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
liberta Kullanıcısına bu mesajı için 6 üye teşekkür etti:
Alt 01.05.2008, 17:34   #4
Yazar
moycan
Forumla Bütünleşmiş

moycan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: BİNGÖL

Fikirler Tecrübe Puanı: 65
İtibar Puanı: 509
moycan bulunduğu yerlere neşe getiriyormoycan bulunduğu yerlere neşe getiriyormoycan bulunduğu yerlere neşe getiriyormoycan bulunduğu yerlere neşe getiriyormoycan bulunduğu yerlere neşe getiriyormoycan bulunduğu yerlere neşe getiriyor
moycan - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 721
320 Mesajına 691 Kere Teşekkür Edlidi

Sevgili Bercem can;

Şu kadar yıllık üyeyim chat sayfasına bir kere girdim bi dahada uğramadım. Forumla chat birbirinden çok ayrı, bu sitenin ana çerçeveside forum üstüne. Chat sayfasında eğer dediğiniz gibi seviyesizlikler oluyorsa, o ortama değil foruma katılın...

moycan Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
moycan Kullanıcısına bu mesajı için 3 üye teşekkür etti:
Alt 01.05.2008, 17:57   #5
Yazar
Ceyhun
Yollarda

Ceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Tournaments Won: 1

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 50
İtibar Puanı: 1607
Ceyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyorCeyhun ışıl ışıl bir geleceğe gidiyor

Ettiği Teşekkür: 2.035
2.262 Mesajına 7.329 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
bercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar ben bu gün üye oldum sitenize ve çok mutlu oldum bi çok bilgi edindim ama bi baktım ki orda chat diye birşey var sevindim açıkçası bi türkiyenin bi çok yerinden yeni insanlar tanıma fırsatı gibi geldi bana ve tabiki alevilik hakkında bir sürü farklı kültür ve çevreden arkadaş demekti ama bi baktım ki geyik yapılıyor bol bol baba parasından tutunda birbirine oğlumlu lanlı şekilde hitab etmeler uzun lafın kısası bi el atın istiyorum yada bu kelimeleri kullanan lara bi şekilde bi ceza yani handan_ankara diye bi bayandan yaka silkiyolar mesele ama kimse nereye şikayet edeceğini bilmiyor bende bilgilerinize diyorum artık yoksa ben ve benim gibiler bu gibi sitelerden yada farklı arkadaşlardan mahrum kalacak tşk
Merhaba,
Bu konuda kesinlikle töleransımız yoktur. Rahat olabilirsiniz. AW'de seviyesizlik kesinlikle hoş karşılanmaz. Chat, forum, radyo farketmez. Chat odası aktif forum katılımcılarının çok uğradığı bir yer değil. Ancak son günlerde o bölümün de kendine göre katılımcıları, müdavimleri oluşmuş durumda. Gerekli inceleme yapılıp uygun önlem alınacaktır. Bu gibi sorunları da forum yönetimine bu başlıktan bildirebilirsiniz. Forum veya chat farketmez. AW geleneği bütün bölümlerde geçerlidir. Bu sadece o bölümün biraz bizim gözümüzden kaynaklı bir problem. Karşılıklı yardımlaşmayla çözülür.
İyi paylaşımlar...

___________________İMZA___________________

Suya düşen bir karanfilse yüreğin
bırak kendini ırmağın türküsüne gülüm
vursun seni o taştan bu taşa
o çağlayandan bu çağlayana...
Ceyhun Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Ceyhun Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 03.05.2008, 16:07   #6
Yazar
gülgüzeli
KAAN'IM

gülgüzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: DİYARBAKIR
Fikirler Tecrübe Puanı: 54
İtibar Puanı: 363
gülgüzeli gercekten iyi birigülgüzeli gercekten iyi birigülgüzeli gercekten iyi birigülgüzeli gercekten iyi biri

Ettiği Teşekkür: 461
179 Mesajına 295 Kere Teşekkür Edlidi

sevgili bercem ilk olarak hosgeldin fakat gelir gelmez chat sayfasiyla ilgilenmen bana dogru gelmedi sonucta egerki Türkiye nin her yerinden insan ile sohbet etmek,bilgi alisverisinde bulunmak istersen forumdaki konulara katilim göstererek bu istegini yerine getirebilirsin.sonucta bu forumda düzeyli bir sohbet,can iliskisi ve biligi alisverisi var.chat sayfasindansa forumdaki konulari secmeni tavsiye edebilirim.... saygilar.

DOĞRU DUVAR HİÇ BİR ZAMAN YIKILMAZ...

Ben dünyaya doğru yürümekle meşhurum
kökten dallara yürüyen sular gibi.....

Tehlikelidir gitmek…

Çarkların arasına sıkıştırılmış bir levye gibidir; kırar dişlileri…
Boş zaman, riskli zamandır; boşta kaldı mı sorgular insan aklı:
“Ne yapıyormuşum, kim için çalışıyormuşum, ömrümü neye harcıyormuşum ben” diye düşünür. Başka dünyaları, farklı hayatları görür; dönmeyiverir alimallah…
Özendirir gitmeyenleri de; isyanı tetikler.
Köprüleri ateşe verdin mi, dönüşün yoktur.
Dönsen bile gidenle dönen aynı kişi değildir.
Yollar, bir hayli değiştirip geri yollar insanı…

"Çiçek sulandığı kadar güzeldir,
Kuşlar ötebildiği kadar sevimli,
Bebek ağladığı kadar bebektir.
Ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin,

bunu da öğren,
Sevdiğin kadar sevilirsin."

gülgüzeli Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2008, 17:05   #7
Yazar
equlibrium
innocence

equlibrium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 49
İtibar Puanı: 355
equlibrium gercekten iyi biriequlibrium gercekten iyi biriequlibrium gercekten iyi biriequlibrium gercekten iyi biri

Ettiği Teşekkür: 177
243 Mesajına 381 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
bercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu konuda bende sana katılıyorum foruma yeni geldiğim sıralarda bir kez uğradım orada forumda aktif olan arkadaşları bulabileceğimi sanmıştım ama öle değildi biçoğunun forumda 0 msj gözüküyordu açıkcası bikaçıylada tartıştım ve birdaha uğramamak üzere çıktım böyle bir sitede oradaki muhabbetler hiç hoş değil zaten ordaki insanlarda forumdan bence tamamen bağımsız insanlar

bir insanın yalan söylmesi her zaman bağışlanabilir
sevimli birşeydir yalan çünkü gerçeğe götürür bizi

dostoveyski (suç ve ceza)

Hayata başlarken şartları sen koymadın ki

Sana sanal bir dünya koydular

Gözlerini bağladılar, seni hep korkuttular, inanmanı sağladılar

Şimdi bir kıyıda durmuş uzaklara bakmalısın, heyecanlısın

Okyanuslar bilinmez, ürkütebilir seni

Uzat elini, hayat her gün yeniden başlar

Aç güzelim saçını savursun rüzgar

Aç güzelim saçını güneş parıldatsın

Aç güzelim saçını yağmur ıslatsın

Süzülsün damlalar tellerinden

Biliyorum seni saran o çemberi

Biliyorum özgürlük emek ister

Bulutsuzluk Özlemi

Konu equlibrium tarafından (03.05.2008 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.
equlibrium Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
equlibrium Kullanıcısına bu mesajı için 1 üye teşekkür etti:
Alt 05.05.2008, 12:41   #8
Yazar
elbistanlı_ali
Üye

elbistanlı_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: KAHRAMANMARAŞ

Fikirler Tecrübe Puanı: 40
İtibar Puanı: 10
elbistanlı_ali iyi yolda gözüküyor
elbistanlı_ali - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 20
20 Mesajına 42 Kere Teşekkür Edlidi

aslında söylenecek tekşey var madem chat odasıda bizim forum odasıda bizim baktın chat odası senin beklentilerine karşılık vermedi sende forum lara katıl oralar sana mutlaka arayış içerisinde olan bilgileri verir ben mesela öyle yapıyorum yinede hayat ve düşünce senin

elbistanlı_ali
elbistanlı_ali Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.06.2008, 16:19   #9
Yazar
sıyahınbeyazı
Y A S A K L I ! ! !

Bilgiler

Memleket: TUNCELİ
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 58
sıyahınbeyazı yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 20
37 Mesajına 69 Kere Teşekkür Edlidi
Chat Odasına takılanların %90'ı geyik muhabbeti falan için geliyorlar, bunların hepsıne engel olunacak mı peki???

sıyahınbeyazı Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil