Go Back   Aleviweb.com - Alevi Alevilik ve Aleviler Forumu > Aleviweb > Öneriler ve Üyelik Sorunları

Öneriler ve Üyelik Sorunları Sitemizle ilgili öneri, dilek, istek ve şikayetleriniz. Üye olamıyorsanız veya giriş sorunları yaşıyorsanız buradan yardım isteyebilirsiniz. Üye olmayanlar da bu bölüme yazabilir.

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.12.2015, 05:19   #21
Yazar
Ferhat Güneyli
Kontrollü Üye

Ferhat Güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
Fikirler Tecrübe Puanı: 0
İtibar Puanı: 304
Ferhat Güneyli sevilen bir üyeFerhat Güneyli sevilen bir üyeFerhat Güneyli sevilen bir üyeFerhat Güneyli sevilen bir üye

Ettiği Teşekkür: 452
249 Mesajına 425 Kere Teşekkür Edlidi

Sayın redyellow,

Habercilik adı altında blokaj ve propaganda yaptığınızı biliyoruz. Bu okurların ve üyelerimizin gözünden kaçımıyor. Son derece uyarıcı mesajlarla, sizden daha da üst düzey bir üslupla tepki gösteriyorlar. Bu mesajlar kendi içinde amacını da açıklıyor: Objektif olmanız, her yeri görmeniz.

Buna sinirleniyorsunuz.

Şimdi düşünce yazalım, fikir yazalım. Bakalım sizde olumlu bir etkisi olacak mı?

Astığınız haberlerde iki temel konu var, üçüncüsü yok. Ara sıra spor haberleri de asıyorsunuz, fakat iki temel konu değişmiyor. 1. İç savaşta ölen asker ve polis haberleri. 2. PKK öfkesi.

İki konu programlanmış bir robot gibi her sabah burada sizce işleniyor. Sizi anlıyoruz, insan olarak askerlerin öldürülmesine üzülüyorsunuz. PKK nın tüm varlığıyla imha edilmesini istiyorsunuz. İyi ama PKK yokken de askerler polisler öldürülüyordu. Örneğin Kore'de 7000 asker bedavadan öldürtülmüştür. Siz vatanın esenliğinden yanaysanız neden her türlü öldürme olaylarının haberlerini de asmıyorsunuz? Kadınlar birer sokak kedisi gibi kolay öldürülüyor, sizin ajanslarınız, gazeteleriniz bu öldürmeleri, cinayetleri görmüyor mu, görünüyorsa ona gazete denilebilir mi? Bir terör saldırısıyla öldürülen asker ile, sokak ortasındabir magandanin ööldürdüğü kadın arasında yurttaşlık hukuku ve insanlık özelliği bakımından ne fark vardır? Bu sorular ile "askerler ve polisler rahatlıkla öldürülebilir" demediğim açıktır, konuyu o yöne çekmeye tevessül etmeyeceginizi umuyorum.

Yazalım düşünce:

Dünya kapitalizm tarafından sadece işgal değil köle edilmek de istenmektedir. O nedenle uyguladığı politikalar vahşicedir ve insanlığı yoksullukla terbiye etmek, yani dize getirmek istemektedir. Bu vahşiliğin sonuçları bizim ülkemizde de apaçık görülüyorken; milyonlarca insan yoksulluğun pençesinde dinlerken, hastalanirken, doktor ilaç eğitim parası bulamiyorken, yoksulların kızları kadınları kentlerin batakhanelerinde satışa çıkartılıyorken, on binlerce yuva fakirliğin getirdiği baskıya dayanamayıp yıkılıyorken, sizin gazeteleriniz bunları görmüyor mu? O memlekette binlerce sorun var ve değişik basın organları bunları haber yapıyor. Kardeşim sizin allahla olan manevi diyaloğunuz bizi ne ilgilendirir, ibadet etmenin, herkese iyi cumalar dinlemenin haber değeri, ilginçliği nedir!

Bu sorunları unutturmak, gözden kaybetmek için mi uğraşıyorsunuz? Yani tüm terör eylem ve girişimlerinin yoksulluktan meydana geldiğini bilmiyor musunuz da milletin gözünü şehit edebiyatı, din iman edebiyatıyla körletiyorsunuz? Siz bir vatansever misiniz yoksa vatan şakşakcısı mı? Neden yüz yirmi gazete içinden üçünün haberlerini asıyorsunuz, maaş mı alıyorsunuz?

Buyurun yazın fikirlerinizi... Evet fikir yazalım fikir tartışmalı Ama kaçmak, kaytarmak, yalan söylemek, fikir yazana sataşmak yok!

Ferhat Güneyli Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Ferhat Güneyli Kullanıcısına bu mesajı için teşekkür eden üyeler:
hüsamkuzu (20.12.2015)
Alt 20.12.2015, 16:32   #22
Yazar
akalem
Kontrollü Üye

Bilgiler

Memleket: AMASYA
İtibar Puanı: -86
akalem pek olumlu bakılan bir üye değil

Ettiği Teşekkür: 265
45 Mesajına 68 Kere Teşekkür Edlidi

Bu sözlerin üstüne ne denebilir ki? Had bilene yetmelidir. ...

akalem Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2015, 22:05   #23
Yazar
redyellow
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Memleket: ÇORUM
Fikirler Tecrübe Puanı: 64
İtibar Puanı: 141
redyellow yakında sevilen bir üye olabilirredyellow yakında sevilen bir üye olabilir

Ettiği Teşekkür: 110
159 Mesajına 208 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
Ferhat Güneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın redyellow,

Habercilik adı altında blokaj ve propaganda yaptığınızı biliyoruz.

Deveye sormuşlar neden boynu eğri diye?

O da cevap vermiş: NEREM DOĞRU Kİ?

Sİzin yazınızın ilk girişinde eğri girdiniz

Ben HABERCİLİK yapmıyorum arkadaşım.

Ben yapılmış haberlere YORUM yapıyorum.

Siz daha bunu bile göremiyorsunuz ki, ben size ne anlatayım?

Alıntı:
Bu okurların ve üyelerimizin gözünden kaçımıyor. Son derece uyarıcı mesajlarla, sizden daha da üst düzey bir üslupla tepki gösteriyorlar. Bu mesajlar kendi içinde amacını da açıklıyor: Objektif olmanız, her yeri görmeniz.

Buna sinirleniyorsunuz.
Yooo yanılıyorsunuz.

Ben kolay kolay sinirlenmem.

Hakaret, küfür vs. olmadığı sürece de her türlü eleştiriye de açığım.

Ama eleştiri haklı olmalı.

HABERCİLİK YAPIYORSUN diyerek başlarsan bu bir eleştiri değil ÖNYARGI olur, senin yaptığın gibi.

Ben haberi paylaşıyorum.

Altına yorum yapıyorum.

Gelirsin, bu haber doğru değil dersin eğer haber yanlışsa, altına da DOĞRUSU ŞU dersin kaynak verirsin, haberi aktarırsın.

Alıntı:
Şimdi düşünce yazalım, fikir yazalım. Bakalım sizde olumlu bir etkisi olacak mı?

Astığınız haberlerde iki temel konu var, üçüncüsü yok. Ara sıra spor haberleri de asıyorsunuz, fakat iki temel konu değişmiyor.

1. İç savaşta ölen asker ve polis haberleri. 2. PKK öfkesi.

İki konu programlanmış bir robot gibi her sabah burada sizce işleniyor. Sizi anlıyoruz, insan olarak askerlerin öldürülmesine üzülüyorsunuz. PKK nın tüm varlığıyla imha edilmesini istiyorsunuz. İyi ama PKK yokken de askerler polisler öldürülüyordu. Örneğin Kore'de 7000 asker bedavadan öldürtülmüştür. Siz vatanın esenliğinden yanaysanız neden her türlü öldürme olaylarının haberlerini de asmıyorsunuz? Kadınlar birer sokak kedisi gibi kolay öldürülüyor, sizin ajanslarınız, gazeteleriniz bu öldürmeleri, cinayetleri görmüyor mu, görünüyorsa ona gazete denilebilir mi? Bir terör saldırısıyla öldürülen asker ile, sokak ortasındabir magandanin ööldürdüğü kadın arasında yurttaşlık hukuku ve insanlık özelliği bakımından ne fark vardır? Bu sorular ile "askerler ve polisler rahatlıkla öldürülebilir" demediğim açıktır, konuyu o yöne çekmeye tevessül etmeyeceginizi umuyorum.
Hem DÜŞÜNCE YAZALIM, FİKİR YAZALIM diyorsunuz...

hem de fiki düşünce yazmak yerine direk beni suçluyorsunuz.

Ve anlamadığım nokta şu:

pkakaya laf söylenmesinden niye gocunuyorsunuz?

Polislerin, askerlerin şehit edilmesine dair haberleri koymamdan niye gocunuyorsunuz?

Ben şehit haberini koymuşum, madem DÜŞÜNCE VE FİKİR yazmaktan bahsediyorsun, gelirsin şehit haberinin altına varsa fikrini ve düşünceni yazarsın.

Bu namussuz pkaka askeri şehit ediyor, polisi şehit ediyor, ben de paylaşıyorum haberi.

Şehit haberi yokken üç ay öncesinin haberini mi paylaşıyorum ki rahatsız oluyorsunuz?

ROBOT gibi diyorsun.

YANILIYORSUN, BURDA ROBOT OLAN BEN DEĞİLİM SİZSİNİZ!

Asker şehit edilmiş, ben haberi görmüşüm paylaşmışım, bu İNSANİ bir duygudur.

ROBOT olanlar askerin, polisin şehit olmasından rahatsız olmayıp, tam tersi haber açılmasından rahatsız olanlardır.

Alıntı:
Yazalım düşünce:

Dünya kapitalizm tarafından sadece işgal değil köle edilmek de istenmektedir. O nedenle uyguladığı politikalar vahşicedir ve insanlığı yoksullukla terbiye etmek, yani dize getirmek istemektedir. Bu vahşiliğin sonuçları bizim ülkemizde de apaçık görülüyorken; milyonlarca insan yoksulluğun pençesinde dinlerken, hastalanirken, doktor ilaç eğitim parası bulamiyorken, yoksulların kızları kadınları kentlerin batakhanelerinde satışa çıkartılıyorken, on binlerce yuva fakirliğin getirdiği baskıya dayanamayıp yıkılıyorken, sizin gazeteleriniz bunları görmüyor mu? O memlekette binlerce sorun var ve değişik basın organları bunları haber yapıyor. Kardeşim sizin allahla olan manevi diyaloğunuz bizi ne ilgilendirir, ibadet etmenin, herkese iyi cumalar dinlemenin haber değeri, ilginçliği nedir!

Bu sorunları unutturmak, gözden kaybetmek için mi uğraşıyorsunuz? Yani tüm terör eylem ve girişimlerinin yoksulluktan meydana geldiğini bilmiyor musunuz da milletin gözünü şehit edebiyatı, din iman edebiyatıyla körletiyorsunuz? Siz bir vatansever misiniz yoksa vatan şakşakcısı mı?

Buyurun yazın fikirlerinizi... Evet fikir yazalım fikir tartışmalı Ama kaçmak, kaytarmak, yalan söylemek, fikir yazana sataşmak yok

YALAN söylediğimi ima dahi edemezsin, edersen ispatla derim.

Bunu yapma ki kendini rezil etme.

Hiç bir zaman da kaçmam.

BENİM YAZDIĞIM YORUMUN ALTINA; FİKİR VE DÜŞÜNCENİN ALTINA KONYULA İLGİLİ BUYRUN GELİN TARTIŞALIM.

HODRİ MEYDAN!

Alıntı:
Neden yüz yirmi gazete içinden üçünün haberlerini asıyorsunuz, maaş mı alıyorsunuz?
Yaaa evet maaş alıyorum, sen de ister misin?

Diyorsun ki ÜÇ GAZETEDEN HABER ASIYORSUN.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bu sadece bugünki konum.

Tam 10 DEĞİŞİK yerden haber aktarmışım.

Mesela:

ULUSAL KANALdan almışım.

GERÇEK GÜNDEMden almışım.

ODA TV den almışım.

Sadece 3 yerden asıyorsun derken hiç mi vicdanınız sızlamadı?

NASIL BU KADAR RAHAT YALAN SÖYLÜYORSUN????

Ne kadar önyargılı, ne kadar ezbere yazdığınızı gördünüz değil mi?

Siz işte busunuz.

Bİr insana bakıyorsunuz, SİZDEN DEĞİL..

Hah saldır ha saldır!

YALAN ile saldırıyorsunuz, ÖNYARGI ile saldırıyorsunuz.

Bunu yapmayın.

Yapmayın ki KENDİNİZİ REZİL ETMEYİN.

___________________İMZA___________________
hüsamkuzu nickli üye sürekli hakaret etmesi sebebiyle, sahtepeygamber nickli üye seviyesizliği sebebiyle ENGELLİ listesine alınmıştır.

BUNLARIN yazdıklarını görmüyorum.
redyellow Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
redyellow Kullanıcısına bu mesajı için teşekkür eden üyeler:
slistre (20.12.2015)
Alt 20.12.2015, 22:11   #24
Yazar
redyellow
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

redyellow yakında sevilen bir üye olabilirredyellow yakında sevilen bir üye olabilir

Alıntı:
Kadınlar birer sokak kedisi gibi kolay öldürülüyor, sizin ajanslarınız, gazeteleriniz bu öldürmeleri, cinayetleri görmüyor mu,
Ha bunu unutmuşum.

Aklınız sıra KADINLAR diyerek bana laf çakıyorsunuz.

Kadınlardan bahseden siz askerin şehit haberinden, polisin şehit haberinden gocnuyorsunuz.

peki bu hain pkakanın şehit ettiği askerin eşi KADIN değil mi arkadaşım?

Bu kansız, kanı bozuk pkakanın şehit ettiği polisin eşi KADIN değil mi???

Bırakın bu kadın haklarını savunur gibi yapmayı.

Ben defalarca KADIN CİNAYETİNDE İDAM İDAM İDAM diye yazdım, şehit haberini paylaştığımı gören gözleriniz neden bunu görmüyor?

ZİNA; FUHUŞ kadının sömürülmesidir, alçakca meta olarak kullanılmasıdır.

Ben ZİNA CEZALANDIRILSIN desem, FUHUŞ cezalandırılsın desem destek verir misin, yoksa yine bana saldırır mısın?

Alıntı:
Muğla'nın Milas İlçesi’nde, karın ağrısı nedeniyle hastaneye giden 13 yaşındaki G.K.’nin hamile olduğu ortaya çıktı. Küçük kızın 4 yıldır kendisine tecavüz ettiğini söylediği dayısı 23 yaşındaki S.A., tutuklandı.

Haber böyle.

İĞRENÇLİK.

Her zaman dediğimizi tekrar edelim: İDAM, İDAM, İDAM!

Suçu sabit olan böyle kanı bozuklar için hapisle mapisle uğraşılmamalı, direk HALKA AÇIK BİR ALANDA İDAM EDİLMELİLER!
DAHA DÜN bunu yazdım.

Şehit haberinden gocunacağınıza başka şeyleri de görseniz daha iyi olur.

FAKİRLİKTEN; YOKSULLUKTAN vs. bahsetmişsin.

Bu forumda belki de asgari ücretten, yoksuldan en çok bahseden birisiyim ben.

Gelir adaletsizliğinden bahseden yine benim. Akpye defalarca bu konuda saydıran yine benim.

TEKRAR EDİYORUM:

ŞEHİT HABERLERNİDEN GOCUNMAYI BIRAKIN.

PKAKALI HAİNLERE LAF SÖYLENMESİNDEN RAHATSIZ OLMAYI BIRAKIN.

Ve yazılan YORUMLARA, FİKİRLERE bakın.

Ama at gözlüksüz lütfen.

hüsamkuzu nickli üye sürekli hakaret etmesi sebebiyle, sahtepeygamber nickli üye seviyesizliği sebebiyle ENGELLİ listesine alınmıştır.

slistre (20.12.2015)
Alt 20.12.2015, 22:17   #25
Yazar
redyellow
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Alıntı:

Soma’da geçen yıl 13 Mayıs’ta meydana gelen 301 madencinin yaşamını yitirdiği cinayet gibi maden faciasına ilişkin şirketin sahibi Alp Gürkan "patron olmam beni sorumlu yapmaz" demiş.

Doğru söylüyor.

Patron olmak insanı sorumlu yapmaz, İNSAN olmak insanı sorumlu yapar.

Patron herkes olabilir ama herkes İNSAN olamaz
.
Daha yeni, bir iki gün önce bunu yazan da benim.

Şehit haberlerini, pkakalı namussuzlara laf söylenmesini gören gözler nedense benim bir çok farklı konuya değindiğimi görmüyor.

Son kez tekrar edeyim:

BEN YAPILMIŞ BİR HABERİ ALIIYORUM, ALTINA KENDİ YORUMUMU YAPIYORUM.

Haberde yanlış varsa gelirsiniz bu haber yanlış, DOĞRUSU ŞU, KAYNAK ŞU dersiniz.

Benim YORUMUMDA yanlış varsa yine aynı şekilde yanlış düşünüyorsun, doğrusu şu dersiniz, güzel bir fikir ve düşünce tartışma ortamı olur.

niye şehit haberi alıyorsunnnnnnnn derseniz olmaz.

sadece üc yerden alıyorsun diye YALAN SÖYLERSENİZ yine olmaz.

LÜTFEN FİKİR VE DÜŞÜNCE.

slistre (20.12.2015)
Alt 21.12.2015, 04:08   #26
Yazar
Ferhat Güneyli
Kontrollü Üye

Ferhat Güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler

Memleket: SİVAS
İtibar Puanı: 304
Ferhat Güneyli sevilen bir üyeFerhat Güneyli sevilen bir üyeFerhat Güneyli sevilen bir üyeFerhat Güneyli sevilen bir üye

Ettiği Teşekkür: 452
249 Mesajına 425 Kere Teşekkür Edlidi

Alıntı:
redyellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Deveye sormuşlar neden boynu eğri diye?

O da cevap vermiş: NEREM DOĞRU Kİ?

Sİzin yazınızın ilk girişinde eğri girdiniz

Ben HABERCİLİK yapmıyorum arkadaşım.

Ben yapılmış haberlere YORUM yapıyorum.

Siz daha bunu bile göremiyorsunuz ki, ben size ne anlatayım?

Yooo yanılıyorsunuz.

Ben kolay kolay sinirlenmem.

Hakaret, küfür vs. olmadığı sürece de her türlü eleştiriye de açığım.

Ama eleştiri haklı olmalı.

HABERCİLİK YAPIYORSUN diyerek başlarsan bu bir eleştiri değil ÖNYARGI olur, senin yaptığın gibi.

Ben haberi paylaşıyorum.

Altına yorum yapıyorum.

Gelirsin, bu haber doğru değil dersin eğer haber yanlışsa, altına da DOĞRUSU ŞU dersin kaynak verirsin, haberi aktarırsın.

Hem DÜŞÜNCE YAZALIM, FİKİR YAZALIM diyorsunuz...

hem de fiki düşünce yazmak yerine direk beni suçluyorsunuz.

Ve anlamadığım nokta şu:

pkakaya laf söylenmesinden niye gocunuyorsunuz?

Polislerin, askerlerin şehit edilmesine dair haberleri koymamdan niye gocunuyorsunuz?

Ben şehit haberini koymuşum, madem DÜŞÜNCE VE FİKİR yazmaktan bahsediyorsun, gelirsin şehit haberinin altına varsa fikrini ve düşünceni yazarsın.

Bu namussuz pkaka askeri şehit ediyor, polisi şehit ediyor, ben de paylaşıyorum haberi.

Şehit haberi yokken üç ay öncesinin haberini mi paylaşıyorum ki rahatsız oluyorsunuz?

ROBOT gibi diyorsun.

YANILIYORSUN, BURDA ROBOT OLAN BEN DEĞİLİM SİZSİNİZ!

Asker şehit edilmiş, ben haberi görmüşüm paylaşmışım, bu İNSANİ bir duygudur.

ROBOT olanlar askerin, polisin şehit olmasından rahatsız olmayıp, tam tersi haber açılmasından rahatsız olanlardır.

YALAN söylediğimi ima dahi edemezsin, edersen ispatla derim.

Bunu yapma ki kendini rezil etme.

Hiç bir zaman da kaçmam.

BENİM YAZDIĞIM YORUMUN ALTINA; FİKİR VE DÜŞÜNCENİN ALTINA KONYULA İLGİLİ BUYRUN GELİN TARTIŞALIM.

HODRİ MEYDAN!

Yaaa evet maaş alıyorum, sen de ister misin?

Diyorsun ki ÜÇ GAZETEDEN HABER ASIYORSUN.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bu sadece bugünki konum.

Tam 10 DEĞİŞİK yerden haber aktarmışım.

Mesela:

ULUSAL KANALdan almışım.

GERÇEK GÜNDEMden almışım.

ODA TV den almışım.

Sadece 3 yerden asıyorsun derken hiç mi vicdanınız sızlamadı?

NASIL BU KADAR RAHAT YALAN SÖYLÜYORSUN????

Ne kadar önyargılı, ne kadar ezbere yazdığınızı gördünüz değil mi?

Siz işte busunuz.

Bİr insana bakıyorsunuz, SİZDEN DEĞİL..

Hah saldır ha saldır!

YALAN ile saldırıyorsunuz, ÖNYARGI ile saldırıyorsunuz.

Bunu yapmayın.

Yapmayın ki KENDİNİZİ REZİL ETMEYİN.

Sana sayın redyellow diye hitabettim.

Senin ise ilk cümlen deve cümlesi. Teşbihte hata olmasın, bu yazı da deve yazısı olmuş.

Şimdi bir de sona bakalım. "Kendinizi rezil etmeyin"

Bu tavsiyede bulunan şahsın boydan boya yalanla döşeli yayınları kendi fikrine payanda edip buraya yapıştırmaması gerekirdi. Habere yorum yapma numarasıyla buraya indirdigin mecmuat, gerçekte karayobaz sürüleri iktidarların oy çevresinde toplama ve tutma aracıdır. Her neyse.

Deniliyor ki, ülkede yoksulluk var. Fikrin ne redyellow hoca?

Konu Ferhat Güneyli tarafından (21.12.2015 Saat 04:14 ) değiştirilmiştir.
Ferhat Güneyli Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2015, 17:06   #27
Yazar
redyellow
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Alıntı:
Ferhat Güneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sana sayın redyellow diye hitabettim.

Senin ise ilk cümlen deve cümlesi. Teşbihte hata olmasın, bu yazı da deve yazısı olmuş.

Şimdi bir de sona bakalım. "Kendinizi rezil etmeyin"

Bu tavsiyede bulunan şahsın boydan boya yalanla döşeli yayınları kendi fikrine payanda edip buraya yapıştırmaması gerekirdi. Habere yorum yapma numarasıyla buraya indirdigin mecmuat, gerçekte karayobaz sürüleri iktidarların oy çevresinde toplama ve tutma aracıdır. Her neyse.

Deniliyor ki, ülkede yoksulluk var. Fikrin ne redyellow hoca?

SAYIN diye başlayınca benim hakkımda YALAN söylemen normal mi oluyor?

Açıkca yalan söylüyorsun.

3 haber sitesinden alıntı yapıyorsun diyorsun, dediğin gün 9 ayrı haber sitesinden almışım, ulusalkanaldan almışım, odatvden almışım ama bunları görmüyorsun.

Deve olayına niye bu kadar takıldım anlamadım, o bir teşbihtir ve ŞAHSINIZA YÖNELİK değildir, yazınıza yöneliktir, yanlışlarınıza yöneliktir.

Tekrar ediyorum: YALAN SÖYLEMEYİN.

Yalan söyleyen kendini rezil eder.

Diyorsun ki BOYDAN BOYA YALANLARLA....

Yİne okumadğın belli, ne demiştim:

HABERLERİ BEN YAPMIYORUM!

Haber sitesi yapıyor, ben alıntı yapıyorum.

Haberde YALAN VARSA GELİRSİN ARKADAŞ BU HABER YALAN dersin.

DOĞRUSU DA ŞU; İŞTE KAYNAĞI dersin.

Niye bunu yapamıyorsunuz da gelip sadece kişisel saldırılar yapıyorsunuz?

Madem BOYDAN BOYA YALAN var, buyrun o yalanların olduğu sayfaya..

Ha pardon: FAKİRLİK demişsin.

Buyrun FAKİRLİK konusu açın, orda yazın.

Alt 21.12.2015, 17:45   #28
Yazar
akalem
Kontrollü Üye

Bilgiler

İtibar Puanı: -86
akalem pek olumlu bakılan bir üye değil

Ettiği Teşekkür: 265
45 Mesajına 68 Kere Teşekkür Edlidi

Günlük gazetelerdeki haberlerin kendince derlenip sunularak her haberin altına da güya eleştirel yorumlar yapılmaı şeklinde (televiyon gazetesi programı vardı böyle)bu forumun doldurulması bence forum amacına uygun değildir. Bu redyellow yada bu tarzı benimseyenlerin kişisel forumu haline getirilmesi olabilir. Ancak güncel bir haber seçilerek bunu katılımcıların bilgi, görüş ve eleştirisine sunmak şeklinde bir iş yapılsa forum için anlsmlı olur. Ha redyellow bu benim tarzım kime ne derse. Bu halde kendi çalıp kendi oynasın deyip kaale almamak gerekir bence.

akalem Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2015, 17:57   #29
Yazar
haziran_AW
yorgun savaşçı

haziran_AW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgiler
Space Invaders Champion! Pacman Champion! Breakout Champion! Castle Defend Champion! Balloon Bomber Champion!
Tournaments Won: 1

Fikirler Tecrübe Puanı: 94
İtibar Puanı: 1415
haziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı varhaziran_AW görkemli bir forum yaşantısı var
haziran_AW - MSN üzeri Mesaj gönder

Ettiği Teşekkür: 3.577
1.695 Mesajına 3.780 Kere Teşekkür Edlidi

sizi bu güne kadar aksine davranmanız için zorlayan mı oldu.dikkate almayın,okumayın.güncel olaylar başlığımız bunu için var.gazete haberleri paylaşılabilir,ilginç gördüğünüz güncel herhangi bir haberi paylaşabilirsiniz,süregelen güncel tartışmalar için başlık açabilirsiniz.ama forumun doldurulması sizi-bizi neden rahatsız etsin.arkadaş daha önce bahse konu haberleri siyaset-politika bölümünde açıyordu,ikaz edildi doğru başlığa açması sağlandı.yani gerisi önemsiz ayrıntılar.bu ısrarın sebebi nedir.gerçekten merak ediyorum.bu kadar devlet meselesi olacak ne var bu haberlerde.

zaman her zaman haklı çıkarmıştır beni.dile kolay 10 yıl oldu bu imzayı atalı.

yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar(korkmadım)

nokta kadar menfaat için,virgül gibi eğilme(eğilmedim)

http://hizliresim.com/Po3PZ6][img]http://i.hizliresim.com/Po3PZ6.png

haziran_AW Ã?evrimdıÅ?ı   Alıntı ile Cevapla
haziran_AW Kullanıcısına bu mesajı için teşekkür eden üyeler:
redyellow (21.12.2015)
Alt 21.12.2015, 23:01   #30
Yazar
redyellow
Forumla Bütünleşmiş

Bilgiler

Alıntı:
haziran_AW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sizi bu güne kadar aksine davranmanız için zorlayan mı oldu.dikkate almayın,okumayın.güncel olaylar başlığımız bunu için var.gazete haberleri paylaşılabilir,ilginç gördüğünüz güncel herhangi bir haberi paylaşabilirsiniz,süregelen güncel tartışmalar için başlık açabilirsiniz.ama forumun doldurulması sizi-bizi neden rahatsız etsin.arkadaş daha önce bahse konu haberleri siyaset-politika bölümünde açıyordu,ikaz edildi doğru başlığa açması sağlandı.yani gerisi önemsiz ayrıntılar.bu ısrarın sebebi nedir.gerçekten merak ediyorum.bu kadar devlet meselesi olacak ne var bu haberlerde.
Israrlarının sebebi benim günlükteki şehit haberleri, terör örgütünün lanetlenmesi vs.vs.

Bundan gocunanlar var maalesef.

Ve ben buna gerçekten üzülüyorum.

Terör örgütü denen hainlere hangi vicdanla hangi akılla destek verirler, bu hainlerin eleştirilmesindten niye gocunurlar hiç anlayamıyorum.

haziran_AW (21.12.2015)

Etiketler
Yok

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil